יועץ נדל"ן מומלץ – כך תדעו לבחור נכון יועץ נדל"ן מקצועי ומיומן!

כיום יש לא מעט יועצים מקצועיים להשקעות נדל"ן המציעים שירותי ליווי משקיעים. אם גם אתם רוצים להשקיע נכון את מיטב חסכונותיכם בענף הנדל"ן עם ליווי צמוד של אנשי מקצוע, החל משלב איתור הנכס וכלה

נציג את כל היתרונות של יועץ נדל"ן מומלץ ונגע בכמה טיפים חשובים שיעזור לכם לבחור נכון את היועצים המקצועיים ביותר.

בשלב חתימת החוזה, הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נציג את כל היתרונות של יועץ נדל"ן מומלץ ונגע בכמה טיפים חשובים שיעזור לכם לבחור נכון את היועצים המקצועיים ביותר. ענף הנדל"ן מציע לכלל משקיעיו מבחר עשיר של מסלולי השקעה. יועץ נדל"ן מומלץ ומקצועי ידע להתאים עבורכם את מסלול ההשקעה המדוייק עבור מלוא הצרכים שלכם. התאמת המסלול כוללת התחשבות ברמות הסיכון שאתם מוכנים לקחת, בטווח זמן ההשקעה וכמובן ברווח שאתם מצפים לקבל. רגע לפני שנתחיל בהיכרות עם התוכן המקצועי, חשוב להכיר מקרוב את החלופה המרכזית של ענף השקעות הנדל"ן בישראל, תוכניות חיסכון בנקאיות.

כך תשמרו על כל חסכונותיכם מהפסדים – הכירו את תוכניות החיסכון "הבטוחות" של הבנקיםיועץ נדל"ן מומלץ ומקצועי ידע להתאים עבורכם את מסלול ההשקעה המדוייק עבור מלוא הצרכים שלכם.

גם אם אתם לא מתכננים להשקיע בענף הנדל"ן, חשוב שתמשיכו לקרוא את השורות הבאות שיוכלו לחסוך לכם כסף רב במרוצת השנים. אנשים רבים שחוששים להשקיע בענף הנדל"ן מכל סיבה שהיא, בוחרים לשכן את מיטב כספם בתוכניות חיסכון בנקאיות. תוכניות חיסכון בנקאיות מבטיחות לכל דורש הגנה מלאה מפני הפסדים. מסלולי החיסכון הבנקאיים אינם חשופים לאפיקי השקעה שונים, ולכן רבים טועים לחשוב שהם המקום הבטוח והמוגן ביותר מפני הפסדים. אך האמת היא שתוכניות החיסכון הבנקאיות מבטיחות לכלל הבוחרים בהם הפסדים לא מבוטלים מידי שנה. איך מפסידים באפיק חיסכון ללא חשיפה להשקעות? במילה אחת, אינפלציה.

האינפלציה בישראל שוחקת את כוח הקנייה של הכסף שלכם!

האינפלציה בישראל עומדת על כ 2% בכל שנה וגורמת לשחיקת הכסף. עליות המחירים הכלליות פוגעות באופן ישיר בערכו הראלי של החיסכון, וכך אנשים רבים מפסידים כ 2% מסך החיסכון שלהם מידי שנה. כל עוד אפיק החיסכון שלכם לא מניב כ 2% תשואה בכל שנה, אתם מפסידים לא מעט כסף באופן קבוע. חשוב להדגיש שההפסד לא בולט לעין, ולכן אנשים רבים כלל לא מודעים אליו. הסכום המספרי של החיסכון ישאר ללא כל שינוי בעוד ערכו הראלי ירד בכ 2% מידי שנה. דוגמה טובה לכך היא קניית סל מוצרים למשפחה ממוצעת. עד לפני מספר שנים 100 שקלים הספיקו בכדי למלא סל מוצרים בסיסיים למשפחה ממוצעת. כיום תידרשו להגיע מצויידים בהרבה יותר מ 100 שקלים בשביל למלא את אותו סל הכולל את אותם מוצרים. על אף שהערך המספרי של הכסף לא השתנה (100 שקלים), כוח הקנייה שלו ירד במרוצת השנים.

הכל על השקעות נדל"ן – כל מה שאתם חייבים לדעת בתור משקיעים מתחיליםיועץ נדל"ן מומלץ מעניק ללקוחותיו ליווי מלא הכולל איפיון פרופיל המשקיע, היכרות מלאה עם מצבו הכלכלי, בחירת מסלול השקעה מתאים עבורו

אחת הדרכים הטובות ביותר להגן על כל חסכונותיכם מפני שחיקת האינפלציה, היא השקעות בענף הנדל"ן. השקעות רבות בענף הנדל"ן מניבות לבעליהן תשואה גבוהה מכ 2% מידי שנה, מה שאומר שהמשקיע נהנה משמירה על ערך כספו ואף מרוויח לא מעט בכל שנה. יועץ נדל"ן מומלץ מעניק ללקוחותיו ליווי מלא הכולל איפיון פרופיל המשקיע, היכרות מלאה עם מצבו הכלכלי, בחירת מסלול השקעה מתאים עבורו, איתור נכס במסגרת מסלול ההשקעה וליווי בכל שלבי לקיחת המשכנתא וחתימת החוזה. מעבר לליווי הצמוד, יועץ נדל"ן מקצועי מעניק ללקוחותיו ידע רב אודות ענף השקעות הנדל"ן בישראל. בין כלל הנקודות החשובות ביותר שיועץ מקצועי מעביר ללקוחותיו טרם תחילת ההשקעה ניתן למנות –

 • היכרות מלאה עם מצב שוק הדיור המקומי.
 • היכרות עם הגורמים המשפיעים על תנועות מחירי הדיור.
 • היכרות עם כל מסלולי ההשקעה הגדולים והאטרקטיביים ביותר.
 • היכרות עם כל אפשרויות מימון ההשקעה.

נמאס לכם שכל חסכונותיכם מעלים אבק בתוכניות חיסכון בנקאיות עם ריביות אפסיות? רגע לפני שאתם מתחילים להשקיע בענף הנדל"ן, חשוב שתכירו את כל הדגשים החשובים שצויינו מעלה. ריכזנו עבורכם את כל המידע החיוני ביותר בשפה פשוטה וברורה כך שתצליחו להבין הכל גם אם מעולם לא התעניינתם בעולם השקעות נדל"ן.

 • היכרות מלאה עם מצב שוק הדיור המקומי

מחירי הדיור בישראל נמצאים בעיצומה של מגמת עלייה ברורה. בשנים האחרונות מחירי הדיור נסקו בעשרות אחוזים והספיקו להכפיל ואף לשלש את ערכם. אנשים רבים חוששים להצטרף לענף הנדל"ן בטענה כיאחת הדרכים הטובות ביותר להגן על כל חסכונותיכם מפני שחיקת האינפלציה, היא השקעות בענף הנדל"ן עם עזרתו של יועץ נדל"ן מומלץ מחירי הדיור מנופחים. לא מעט אנשים סבורים שמחירי הדיור צפויים להיבלם בעתיד הקרוב ולהתחיל מגמה של ירידת מחירים. אך האם זה באמת המצב? בשביל לענות על כך אתם חייבים להכיר מקרוב את הגורמים המשפיעים על תנועות מחירי הדיור בישראל, מה שמוביל אותנו לנקודה הבאה.

 • היכרות עם הגורמים המשפיעים על תנועות מחירי הדיור

מחירי הדיור בישראל מושפעים ממאזן הכוחות בין הביקוש להיצע. אחד מכללי האצבע שאתם חייבים להכיר הוא – כל עוד הביקוש לדיור גבוה יותר מההיצע הקיים, מחירי הדיור עולים. וכך גם להיפך, כל עוד הביקוש נמוך מההיצע הקיים, מחירי הדיור יורדים. ומה המצב בישראל? ריכזנו עבורכם את כל הנתונים החשובים בטבלה פשוטה:

ביקוש היצע
מרכיבים רמות הביקושים בישראל מורכבות ממספר משתנים, והם:

 

●        הגירה חיובית.

●        ריבוי טבעי.

●        כמות גדולה של מתגרשים

●        כמות גדולה של משקיעים.

ההיצע בישראל מורכב ממספר משתנים, והם:

 

●        הפשרות קרקעות חקלאיות לבנייה.

●        מתן אישורי בנייה לקבלנים.

●        קצב התחלות הבנייה החדשות.

מצב נוכחי נכון לכתיבת שורות אלה, רמות הביקושים לדיור בישראל גבוהות במיוחד. נכון לכתיבת שורות אלה, ההיצע הקיים בישראל אינו מספק את הביקוש הקיים.
מצב עתידי מוערך קצב גידול הביקושים מהיר. קצב גידול ההיצע על ידי התחלות בנייה חדשות איטי.

מהנתונים בטבלה מעלה עולה שמחירי הדיור אינם בועתיים. רמות הביקושים גבוהות מההיצע הקיים, מה שאומר שעליות המחירים מוצדקות. אם לא די בכך, גם קצב גידול הביקושים מהיר יותר מקצב גידול ההיצע על ידי התחלות בנייה, מה שאומר שגם בעתיד, מאזן הכוחות בין הביקוש להיצע צפוי להישאר בעינו. במילים אחרות, מחירי הדיור בישראל אינם בועתיים וצפויים להמשיך לכיוון צפון גם בשנים הבאות. רוצים להצטרף לענף השקעות הנדל"ן בישראל? בנקודה הבאה תכירו את כל מסלולי ההשקעה האטרקטיביים ביותר.

 • היכרות עם כל מסלולי ההשקעה הגדולים והאטרקטיביים ביותרמסלול הדגל של ענף הנדל"ן הוא מסלול השקעות בנדל"ן מניב. מסלול זה נחשב למסלול הבטוח והפשוט מכולם, כך שהוא מתאים גם למשקיעים בתחילת דרכם וללא יועץ השקעות

ענף הנדל"ן מציע לכל משקיעיו מספר מסלולי השקעה מרכזיים. מסלולי ההשקעה שונים זה מזה הן בטווחי זמן ההשקעה, הן ברווח הצפוי מכל מסלול והן ברמות הסיכון השונות. לכן, לפני שאתם ממהרים להשקיע את מיטב החיסכונות שלכם בענף, חשוב שתכירו את כל מסלולי ההשקעה הקיימים. בחרנו עבורכם שלושה מסלולי השקעה מרכזיים, והם:

 1. מסלול השקעה בנדל"ן מניב –מסלול הדגל של ענף הנדל"ן הוא מסלול השקעות בנדל"ן מניב. מסלול זה נחשב למסלול הבטוח והפשוט מכולם, כך שהוא מתאים גם למשקיעים בתחילת דרכם. במסגרת המסלול המשקיע רוכש דירת מגורים ומשכיר אותה לטווחי זמן ארוכים. אחד היתרונות הגדולים ביותר של מסלול השקעות זה הוא אפיקי הרווח השונים. במסלול נדל"ן מניב המשקיע נהנה משני אפיקי רווח במקביל – הראשון מהשכרת הנכס והשני מעליית ערכו. לסיכום היתרונות, החיסרונות והסיכונים שאתם חייבים להכיר במסלול זה:
יתרונות חסרונות וסיכונים
מסלול השקעה בטוח ופשוט למדי צורך במילוי כל צורכי השוכרים במהלך כל שהותם בדירה
מסלול השקעה הכולל הכנסה פסיבית מידי חודש סיכון בבחירת שוכרים שלא עומדים בתשלום החודשי
מסלול השקעה הכולל שני אפיקי רווח שונים במקביל – מהשכרת הנכס ומעליית ערכו במרוצת השנים אחוזי תשואה יחסית נמוכים מהשכרת הנכס – בין 2.2% ל 5.5% באזורים השונים

 

אחוזי התשואה משתנים מאוד בין ערי ישראל בהתאם למחירי הדיור באזור. כלל אצבע נוסף שחשוב שתכירו הוא – ככל שמחיר הנכס זול יותר, כך אחוזי התשואה שיתקבלו מהשכרתו יהיו גבוהים יותר. ריכזנו עבורכם כמה מהערים הבולטות בישראל בצירוף אחוזי התשואה הממוצעים מהשכרת נכסים ברחובותיהן:

עיר אחוזי תשואה שנתיים מהשכרת נכסים
באר שבע כ 4% תשואה שנתית מהשכרת נכסים
חיפה כ 4.3 תשואה שנתית מהשכרת נכסים
אשקלון כ 3.9% תשואה שנתית מהשכרת נכסים
מגדל העמק כ 5% תשואה שנתית מהשכרת נכסים
בת ים כ 3.5% תשואה שנתית מהשכרת נכסים
תל אביב כ 2.4% תשואה שנתית מהשכרת נכסים
רמת גן כ 2.9% תשואה שנתית מהשכרת נכסים

2.מסלול השקעה בנדל"ן על הנייר-מסלול השקעה נוסף ומבוקש במיוחד הוא מסלול השקעה על הנייר. במסגרת המסלול המשקיע רוכש נכס על הנייר בהנחה של בין 10% ל 30% ממחירי השוק. רכישת נכס עליועץ נדל"ן מומלץ יוכל להמליץ על המסלול המתאים ביותר להשקעה לקהל לקוחותיו הנייר כוללת לא מעט חסרונות בהשוואה לרכישת נכס בנוי, ולכן קבלנים רבים המציעים דירות למכירה מוקדמת, מבטיחים למשקיעים מחירי פריסייל מוזלים. בתום כל בניית הפרוייקט, בעל הנכס יכול למכור במחירי שוק ולהינות מהדלתא שבין מחיר הרכישה למחיר המכירה. לסיכום היתרונות, החסרונות והסיכונים במסלול:

יתרונות חסרונות וסיכונים
מסלול השקעה המבטיח למשקיעים הנחה של בין 10% ל 30% ממחירי השוק סיכון בבחירת קבלן שלא מצליח לעמוד בכל התחייבויותיו
מסלול השקעה קצר טווח – עד 4 שנים לכל היותר ללא הכנסה פסיבית מידי חודש
מסלול השקעה ללא התעסקות עם שוכרים כלל שארית התשלום צמודה למדד לאורך כל שנות הבנייה

3.מסלול השקעה בעסקאות אקזיט –מסלול השקעות אקזיט בענף הנדל"ן מעט שונה מהמסלולים שהובאו מעלה ואינו מתאים לכל משקיע. מסלול זה מחייב את המשקיעים להשקיע שעות ארוכות של עבודה מידי שבוע. במסגרת המסלול, המשקיעים מאתרים נכסים הנמכרים במחירים נמוכים ממחירי השוק, משביחים אותם ומוכרים במחירי שוק. איתור נכסים אלה מחייב השקעה, ידע וניסיון, מה שלא תמיד מתאים למשקיעים בתחילת הדרך. לסיכום היתרונות, החסרונות והסיכונים שאתם חייבים להכיר במסלול זה:

יתרונות חסרונות וסיכונים
רכישת נכסים במחירים נמוכים ממחירי השוק סיכון בבחירת נכסים פגומים מבחינה משפטית או פיזית
ללא התעסקות עם שוכרים כלל עבודה קשה של שעות ארוכות מידי שבוע
עסקאות קצרות – אפשרות לגידול הון עצמי תוך זמן קצר מסלול שאינו מתאים למשקיעים בתחילת דרכם

 

 • היכרות עם כל אפשרויות מימון ההשקעהיש להיעזר ביועץ השקעות נדל"ן עליו ממליצים לקוחותיו, על מנת לבחור בהשקעה המשתלמת ביותר עבורכם
 • משכנתא

הלוואת המשכנתא מתאפיינת במתן סכומי כסף גדולים, לטווחי זמן ארוכים ובריביות נמוכות. בישראל ניתן לקבל עד 75% משכנתא למימון נכס ראשון ועד 50% משכנתא למימון נכס שני

 • הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה חוץ בנקאית מתאפיינת במתן סכומי כסף קטנים, לטווחי זמן קצרים עד בינוניים ובריביות גבוהות. הסיבה המרכזית בגינה רבים נעזרים במסלול זה היא לטובת השלמת הון עצמי.

 • משכון נכס קיים

משכון נכס קיים מאפשר לבעלי נכסים לחלץ כסף מקירות דירתם ולקבל עד 50% משווי הנכס בתנאי משכנתא.

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

פרויקטים חמים נוספים

גינה בכפר
גינה בכפר
גבעת עדה – בנימינה
מתחם 4TECH
מתחם 4TECH החדש למרגלות הטכניון
העיר נשר
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
המושבה מגדל
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
יוון- מיקונוס
CAESAR BLUE
CAESAR BLUE
קפריסין – איסקלה
וילה 3 חדרים בסריטאנו
וילה 3 חדרים בסריטאנו
תאילנד – קופנגן
EMERALD VILLAS
EMERALD VILLAS
קפריסין- פמגוסטה
COVE GARDEN VILLAGE
COVE GARDEN VILLAGE
קפריסין – קירניה
East גליל ים
East גליל ים
גליל ים – הרצליה
THALASSA BEACH RESORT
THALASSA BEACH RESORT
קפריסין – באפרה
קרקע חקלאית
קרקע חקלאית
באר יעקב
המשולש החקלאי
המשולש החקלאי
אשדוד
OLIVE HILL
OLIVE HILL
קפריסין – קירניה
WEST PARK
WEST PARK
קפריסין – קירניה
GREEN PARK
GREEN PARK
קפריסין – קירניה
DELUXIA
DELUXIA
קפריסין – קירניה
POINT
POINT
קפריסין – קירניה
AURELIA RESORT
AURELIA RESORT
קפריסין – לרנקה
QCC2
QCC2
קפריסין – לרנקה
קרקע חקלאית להשקעה
קרקע חקלאית להשקעה
פרדס חנה
קרקע חקלאית למכירה
קרקע חקלאית למכירה
בנימינה
פנטהאוז מפואר בלב רמת-גן
פנטהאוז מפואר בלב רמת-גן
בן אליעזר 20
RIVER SIDE LIFE
RIVER SIDE LIFE
צפון קפריסין – איסקלה
4TECH – המרכז של הצפון
4TECH – המרכז של הצפון
מחצבת נשר, חיפה
4TECH- ההשקעה הכדאית בישראל!
4TECH- ההשקעה הכדאית בישראל!
לב חיפה, מרכז הצפון
ההרחבה החדשה
ההרחבה החדשה
אליכין
שביל התפוזים
שביל התפוזים
הוד השרון
בבלי הירוקה
בבלי הירוקה
תל אביב
וילה ליד חוף מדהים
וילה ליד חוף מדהים
יוון- אטיקה (Attica)
משרד להשכרה ב- GLOBAL TOWERS
משרד להשכרה ב- GLOBAL TOWERS
יצחק רבין 1, פתח תקווה

מידע שימושי למשקיעים

מידע מקצועי למשקיעים

השאירו פרטים ומומחה נדלן יחזור אליכם עם הצעות משתלמות!