יועץ נדל"ן

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

או חייגו: 054-5991219

 

תחום עסקאות הנדל"ן במסגרת השקעות, מכירות, קניות, שכירויות, שהם פעולות מורכבות ומסוכנות הכוללות בירוקרטיה לא פשוטה, בתקופה בה ענף הנדל"ן עובר תהפוכות עם מגמות משתנות, יזמים רבים אשר מתחילים את דרכם בתחום הנדל"ן נעזרים ביועץ נדל"ן מכיוון שהם חסרי ידע וניסיון וחסרי ביטחון בכניסה לעולם הנדל"ן. יועץ הנדל"ן  עוזר לכם להבין מה באמת דרוש לכם ואיך להגיע ליעד בצורה נכונה זולה ובטוחה.

מיהו יועץ הנדל"ן

יועץ הנדל"ן הוא אדם בעל מקצוע המתמחה בענף הנדל"ן,  עם ידע נרחב שעבר הכשרה מקיפה בכל תחום הנדל"ן, כולל הבנה בתחום המיסוי וכל תהליכי הבירוקרטיה, יועץ הנדל"ן מחזיק רישיון תיווך בעל תוקף, יועץ הנדל"ן חי ונושם את תחום הנדל"ן מהרקע שלו הניסיון וההכשרות שהוא עבר, יש להבדיל בין יועץ נדל"ן ובין יועץ השקעות נדל"ן: יועץ נדל"ן: לרוב מתווך שעוסק בתיווך עסקאות נדל"ן. יועץ השקעות נדל"ן: לרוב מומחה באפיון ובניית עסקאות נדל"ן. יועץ השקעות נדל"ן יכול לסייע לנו לקבל החלטות טובות יותר שמתאימות לצרכים שלנו היום אך בעיקר לצרכים שלנו בעוד שנים רבות קדימה.  יועץ נדל"ן מלווה את לקוחותיו לאורך כל התהליך של זיהוי ורכישת נכס. הוא מייעץ בתהליך מציאת נכס מתאים, ומסייע להתמודד בענייני הבירוקרטיה המאפיינים את שוק הנדל"ן בישראל. יועץ הנדל"ן מציע  פרויקטים בהתאם לבקשת הלקוח וללוות כל לקוח לאורך ההתקשרות ועד לסיום מוצלח של העסקה. הוא שומר על לקוחותיו מול גופים גדולים ופועל לטובת הלקוח.

מדוע לקחת יועץ נדל"ן?

רכישת נכס נדל"ן נדלן להשקעה היא צעד גדול ומשמעותי בחיינו, זו עסקה כלכלית היקרה ביותר שרובינו נעשה במהלך החיים. אין ספק שההשקעה בשכירת שירותיו של יועץ נדל"ן מתגמדת ביחס למחירי הנדל"ן ולתשואה שאתם עשויים להרוויח לאחר הייעוץ. אם , ישקלו וייעצו לכם בנוגע לנכס הנדל"ן שאתם עומדים לרכוש במיטב יועץ נדל"ן יכול לתרום המון. יועצי נדל"ן בונים יחד עם הלקוח את התקציב הייעודי שמוקדש לצורך ביצוע ההשקעה ומלווים את הלקוח לאורך כל הדרך בכדי לוודא שביכולתו לקבל את העסקה הטובה ביותר ביחס להון שעומד לרשותו. מהות תפקידו של יועץ השקעות נדל"ן הנו להעניק ליווי וביטחון בהשקעות נדל"ן. נקודה נוספת בה יועץ נדל"ן יכול להביא ערך מוסף רב במכירה או קניה של נכס הוא ניהול המשא ומתן. ניהול משא ומתן הינו תחום רחב, שנדרשות בו מיומנויות גבוהות ומקצועיות רבה., ניהול משא ומתן על רכישה או מכירה של נכס בסכומים גדולים הוא מורכב הרבה יותר. טעות בניהול משא ומתן שכזה יכולה לעלות לכם הרבה כסף, יועץ נדל"ן מקצועי ומנוסה ידע לבצע את המשא ומתן בצורה הטובה ביותר עבורכם.

איך לדעת האם יועץ הנדל"ן הוא מקצועי?

החלטתם לפנות לקבלת ייעוץ נדל”ן, זה ממש לא מובן מאליו שהייעוץ יהיה יעיל ויאפשר לכל היתרונות הפוטנציאליים להתגשם להם בפועל. חובת הבדיקה חלה עליכם בלבד. חשוב מאוד שתעשו סקר שוק, תסקרו את תחומי ההתמחות הספציפיים של היועץ, כמו גם את הרקע המקצועי ממנו הוא מגיע, כמה שנים הוא עוסק בתחום? מהי ההכשרה שלו? מול אילו לקוחות הוא עובד בדרך כלל? וכן הלאה. התשובות לשאלות הפשוטות האלה יכולות ללמד אתכם הרבה מאד על ההתאמה של היועץ לצרכים שלכם. חשוב שתבררו מראש האם אותו יועץ פועל מטעמו של גורם מסוים. מכיוון שהליך הייעוץ מבוסס על תקשורת הדדית והבנת הצרכים שלכם, מומלץ להעדיף יועצים שמשדרים נועם ושניתן לקיים איתם תקשורת, בכדי שיביא את העסקה הטובה ביותר עבורכם, חשוב מאוד להגיע לביצוע השקעות נדל"ן עם ליווי מתאים שידאג לאינטרסים שלנו מאחר ואף אדם אחר לא יעשה זאת בעבורנו. במיוחד בהשקעות משמעותיות וגדולות בחיים שלנו, אחרי הכל אתם רוצים לצאת עם עסקה מוצלחת במחיר טוב, קבעו עוד היום פגישה עם יועץ ליישום התוכניות, בליווי צמוד ומלא של המומחים ביעוץ נדל"ן.

יועץ נדל"ן

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

או חייגו: 054-5991219

פרויקטים חמים נוספים

מתחם 4TECH  החדש למרגלות הטכניון
מתחם 4TECH החדש למרגלות הטכניון
העיר נשר
בית מרווח מול החוף
בית מרווח מול החוף
יוון- קמנה וורלה (Kamena Vourla)
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
המושבה מגדל
וילה 3 חדרים בסריטאנו
וילה 3 חדרים בסריטאנו
תאילנד – קופנגן
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
יוון- מיקונוס
CAESAR BLUE
CAESAR BLUE
קפריסין – איסקלה
EMERALD VILLAS
EMERALD VILLAS
קפריסין- פמגוסטה
SANTAI VILLAS
SANTAI VILLAS
תאילנד – קופנגן

מידע שימושי למשקיעים

מידע מקצועי למשקיעים

השאירו פרטים ומומחה נדלן יחזור אליכם עם הצעות משתלמות!