שדות ורבורג

עתודת הקרקע בצפון ורבורג
קרקע 250 מ"ר להשקעה, בגבול הצפוני של שדה ורבורג, אחד הישובים היוקרתיים בשרון!
מדובר בחלקת קרקע פרטית, נדירה וייחודית בת 91 דונם. חטיבת השטח צמודת דופן לבתי הישוב. צמידות דופן לבניה קיימת הוא מוטיב משמעותי בתהליך שינוי ייעוד של קרקע.

הישוב שדה ורבורג, כמו כל יישוב או עיר אחרת בישראל, כבר הורחב בעבר והופשרו בו קרקעות חקלאיות לטובת דיור והרחבת האוכלוסייה, קרקעות חקלאיות שהיום הן שכונות יוקרה ושכיות חמדה נדל"ניות. זה יקרה שוב ומי שיחזיק קרקע חקלאית שישונה ייעודה פשוט ירוויח.
בתכנון

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

החל מ- ILS
249,000

מס' יחידות: בשלב זה ישווקו כ- 30 דונם

סטטוס: בתכנון

אודות הנכס:

– קרקע פרטית בבעלות החברה היזמית. הקונה יירשם כבעלים בטאבו של חלקו היחסי בקרקע מיד עם חתימת הסכם מכר.
– קיומם של הסכמי שיתוף וניהול מקצועיים מבטיחים את קידום ההליך התכנוני וישמרו על כוחם של בעלי הקרקע תוך התוויה של עקרונות תכנון המקרקעין וחלוקתו בעתיד.
– אנו מאמינים בקרקע הזו, במיקומה, בנחיצותה, בשוויה ובפוטנציאל ההשבחה שלה ומשכך יימכרו לקהל המשקיעים עד 80% בלבד מאחזקותינו בקרקע.
– קרקעות פרטיות מהוות כ 5% מהקרקעות בתוך גבולות המדינה הופכות בקצב מסחרר להיות מוצר נדיר ויקר.
– האמת הפשוטה היא שכולנו גרים בבתים שנבנו על קרקע שבעבר הייתה חקלאית. ככה זה עובד.
– בשנים האחרונות הופשרו קרקעות לבניה רוויה, סמי רוויה וגם בנייה צמודת קרקע לא רק בשדה ורבורג שהורחב בעבר אלא בכל הישובים הקרובים לשדה ורבורג משכונות גדולות כגון כפר סבא הירוקה, נווה זמר ברעננה ומספר שכונות גבוהות במיוחד בהוד השרון, דרך קרקעות חקלאיות באבן יהודה, תל מונד, קדימה צורן, עין ורד, עין שריד וכל יישוב אחר בסביבה. כולנו היינו רוצים להחזיק קרקע לפני הפשרה בכל אחד ואחד מהישובים הללו. שדות ורבורג היא ההזדמנות שלך לעשות את זה.

סוגי יחידות זמינות:

קרקע – רבע דונם

יזם הפרויקט: ATERRA , AMIT GROUP

למה כדאי לקנות?

יזמי הפרויקט – שתי חברות נדל"ן מובילות ובעלות מוניטין:

 חברת הנדלן ATERRA הוקמה בשנת 2012 ומנוהלת ע”י עו”ד אביחי חכם, הפעיל בתחום מעל ל 16 שנה. כחברת בוטיק להשקעות בנדל”ן  החברה מסייעת ללקוחותיה לבצע את העסקה הנכונה ומתמקדת באיתור, שיווק, ניהול והקמת פרויקטים והשקעות נדל”ן איכותיות במגוון תקציבים. החברה מעניקה ללקוחותיה מטריית שירות אישי ייחודית ורחבה ביותר משלב איתור ההשקעה, ייעוץ וניתוח של היבטי ההשקעה לטווח ארוך וקצר, ליווי משפטי ותכנוני לאורך כל הדרך עד למימוש. לחברה ניסיון רב בליווי וקידום תוכניות להפשרה ושינוי ייעוד קרקעות פרטיות בארץ.

עמית גרופ השקעות נחשבת לשחקן משמעותי ביזמות נדל"ן בגוש דן והשרון עם ניסיון עשיר של למעלה מ-15 שנה, אמינות, יושרה ואיתנות פיננסית. החברה עוסקת באיתור, ייזום והשבחת נכסים לצד ניהול פרויקטים ויזמות נדל"ן. הצלחותיה של קבוצת עמית גרופ בענף הנדל"ן והסבך הבירוקרטי המקיף אותו, מבוססות על מודל עסקי ייחודי ושיתופי פעולה עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה לרבות אדריכלים, משפטנים, קבלנים, יועצים, שמאים, מנהלי פרויקטים, מהנדסים ועוד. קבוצת עמית גרופ מתגאה במסירת בניינים בפועל בכל רחבי הארץ, מאשקלון עד חדרה ועוד.

 

שדה ורבורג – מפה:

גלריית תמונות:

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

249,000