5  סוגי השקעות אלטרנטיביות שכדאי להכיר

תוכן עניינים

מגיפת הקורונה הובילה רבים בעולם לחפש היכן להשקיע את הכסף שלהם. הרעיון כי החסכונות שחסכו בעמל רב ירדו לטמיון בשוק ההון או שהכסף המזומן ירד בערכו כתוצאה מהאינפלציה הנתונה לשליטתם של מנהיגי המעצמות החזקות בעולם, כל אלו הובילו רבים לחפש פתרונות שונים עבור הכסף שלהם.

במאמר הבא נדבר על השקעות אלטרנטיביות. לפני שנדבר על כך לעומק, חשוב לנו כמובן להגיד כי כל המידע אותו אנחנו נותנים כאן הוא בגדר מידע כללי, אנחנו לא מכירים אתכם ולא יכולים להיות בטוחים תמיד כי דווקא עבורכם נכון להשקיע באותן השקעות אלטרנטיביות. אנחנו כאן כדי לחשוף אתכם למידע אבל בלי פגישת היכרות אתכם אנחנו לא באמת נצליח להוריד את הנושאים הגדולים הללו לקרקע ולהתאים אותם אליכם.

אז מה הן חמש השקעות אלטרנטיביות אותן עליכם לקחת בחשבון

  1. זהב וכסף פיזיים: אנחנו יודעים שזה נשמע כמעט אפוקליפטי. כאילו עוד מעט מתחילה מלחמת עולם וכולנו ניאלץ לברוח עם זהב תפור למעילים שלנו. אבל האמת היא כי דווקא המרה של מזומן לזהב דווקא בימים כאלו מבטיחה כי תוכלו לשמור על ערך הכסף שלכם לאורך זמן. זהב הוא משאב קבוע שמחירו בדרך כלל נשאר יציב. אחזקה בזהב פיזי יכולה לקנות לכם שקט. הדבר נכון גם על כסף ונחושת.
  2. ארביטראז: ארביטראז זה מונח שהמקור שלו מגיע מצרפתית ומדבר על תהליך מעט מוזר. הרעיון הוא לרכוש מוצר שבמדינה אחת נמכר ונסחר בזול ולמכור אותו במדינה אחרת, כזו בה מוצר מהסוג הזה יכול להיות יקר, במחיר גבוה בהרבה. דוגמאות למקרים כאלו אנחנו יכולים למצוא כל הזמן.
  3. נכסים מניבים: כאן נכנסות השקעות בנדלן כמובן כמו גם השקעות בכל תחום שיכול להניב לכם כסף לאורך הזמן. כולל מניות דיבידנט.
  4. חברות סטארט אפ: מדובר על תחביב למשוגעים לדבר, אבל בכל זאת, אם יש משהו שלמדנו בשנה האחרונה הוא כמה חברות המפתחות מוצרי תקשורת עלולות להרוויח עקב נגיף מסתורי.
  5. שוק ההון המשתנה כל הזמן: מדובר על פניו באופציה כמעט גנרית, אבל אנחנו יכולים להבטיח כי מדובר על עולם גדול בו ניתן למצוא עוד ועוד הפתעות כל הזמן. 

 

לפרסום כתבה, השאירו פרטים

איך לשלם פחות על הביטוח שלכם

גיליתם להפתעתכם כי אתם משלמים מאות שקלים כל חודש על הביטוחים השונים? הסיטואציה הזאת היא כמובן לא סיטואציה אידיאלית. אף אחד לא ירצה למצוא את

קרא עוד »

קידום באינסטגרם

אינסטגרם יכול להיות אמצעי שיווקי מעולה, במיוחד בעידן של היום בו כמעט לכל אחד יש אינסטגרם. קיימות דרכים רבות לקידום באינסטגרם שרובן חינמיות. כמו כן,

קרא עוד »