השבחת נכסים באמצעות הוספת מרפסות תלויות

 

השבחת נכסים ע"י הוספת מרפסות תלויות הפכה בשנים האחרונות לפופולארית עד מאוד. באמצעות הוספת מרפסות תלויות ניתן להשביח את הנכס ואף לעלות את ערכו. המרפסות התלויות לא רק שהן פתרון מעולה לפתוח את בוקר את עם כוס קפה או לשבת עם המשפחה או החברים וסתם לשוחח איתם על החיים, אלא הן מגדילות את גודל הבית שלנו בכמה סמטימטרים טובים ואף מעלות את ערכו בעת מכירת הדירה.

למה כדאי לכם לבצע השבחת נכסים ע"י הוספת מרפסות תלויות?

באמצעות השבחת נכסים ע"י הוספת מרפסות תלויות ניתן לשדרג את ערכו של הנכס שלכם, במיוחד אם אתם נמצאים לפני מכירת דירה והבניין שלכם ישן מאוד. מעבר לכך, הוספת מרפסות תלויות משדרגת את ביתכם ומוסיפה לו כמה סמ' כך ששטח הדירה שלכם כבר גדולה יותר הודות להוספת מרפסות תלויות, וכך ניתן לדרוש עליה מחיר גבוה יותר גם אם מדובר על בניין ישן, בגלל גודל שטח המרפסות. מעבר לכך, הרבה אנשים כיום אוהבים מפרסות שמש שבהם הם יכולים לשבת עם חברים או בני המשפחה הקרובה על כוס קפה ולשוחח על החיים עצמם, או סתם אפילו לקרוא את עיתון הבוקר לפני העבודה עם קפה טוב.

כיצד עושים השבחת נכס לדירה?

על העלות את ערך הדירה שלכם, חשוב שתעשו השבחת נכסים ע"י הוספת מרפסות תלויות עם חברת בלקון . על מנת להוסיף מרפסות תלויות יש צורך שוועד הבית יפנה לדיירים ויעלה את הנושא מולם. על מנת להתחיל בנושא הוספת מרפסות תלויות יש צורך בהסכמת רוב הדיירים. מאחר שרוב האנשים יודעים את יתרונות מרפסות תלויות לרוב לא תתקלו בבעיה מיוחדת או סירובים של הדיירים. אך גם אם נתקלתם בכך מספיק שיש לכם רוב של 70% ואתם יכולים להתחיל בשיפוצי הוספת מרפסות תלויות לבניין שלכם. כלומר ברגע שיש לכם רוב של 70% מהדיירים, הדיירים הסרבנים מעבירים לידכם את זכויותיהם ומאפשרים לכם להגדיל את המרפסות שאתם מעוניינים להוסיף. לאחר ההחלטה יש לבחור את קבלן השיפוצים ומהנדסה הבניין ושאר בעלי המקצוע על מנת לקבל הצעת מחיר ומתוכם לבחור את החברה שאתם הכי מתחברים אליה גם מבחינת תקציב וגם מבחינת המקצועיות והניסיון שלה בתחום השבחת נכסים ע"י הוספת מרפסות תלויות.

שיטות בנייה של מרפסות תלויות

על מנת לבנות מרפסות תלויות חדשות ישנם שתי שיטות בנייה עיקריות שתצטרכו לבחור אחת מהן. שיטות בנייה אלה כוללות:

בנייה יבשה מקורות פלדה– בבנייה זאת התקנת המרפסת נעשית באמצעות קורות מתכת ליסודות המבנה והרמת המרפסת לגובה במהירות ויעילות תוך כדי פגיעה מנימילית. בשיטה זאת אין לכלוך מכיוון שבבנייה זאת אין יציקות, לכן מדובר על שיטה יקרה מעט.

בנייה בשיטה רטובה מבטון- בשיטה בנייה זאת חופרים ויוצקים את היסודות וכן עמודים לגובה. מדובר על שיטה זולה האורכת כשבוע ויש בה רעש ולכלוך. אך מדובר במבנה כבד מאוד שיכול להגיע למשקל גבוה מאוד של טונות ולכן צריך לוודא שהבניין עמו עמיד לכך ויכול להכיל כובד זה ולא לקרוס.

 

 

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

מידע מקצועי למשקיעים

משכנתא הפוכה לגיל הזהב

הלוואת משכנתא הפוכה, בדיוק כמו משכנתא רגילה, מאפשרת לבעלי בתים ללוות סכום של כסף באמצעות הבית שבבעלותם בתור ביטחון להלוואה. בנוסף לכך, כמו במקרים של

קרא עוד »