השבחת הנכס על ידי שיפוץ דירה

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

או חייגו: 054-5991219

אתם רוצים לשפץ את הדירה שלכם, אבל אין לכם מושג בענף הבניין, ואתם לא באמת יודעים איך לבחור קבלן שיפוצים. מצד אחד, חשוב לכם שיהיה כמה שיותר זול, ומצד שני אתם לא רוצים שזה יפגע באיכות העבודה, ואתם בטח ובטח לא רוצים לגלות שהקבלן נטש אתכם באמצע הדרך, ואולי גם ברח עם הכסף. אז איך בוחרים קבלן שיפוצים?

קודם כל המלצות וחוות דעת

המלצות וחוות דעת היא לא הדרך האולטימטיבית למציאת קבלן שיפוצים, אבל היא אחת הדרכים הטובות ביותר שעומדת בפניכם. את ההמלצות תוכלו לקבל מחברים, בני משפחה ומכרים שכבר עברו תהליך שיפוץ ויכולים להמליץ על הקבלן שלהם, ואת חוות הדעת כדאי לבקש מאנשי מקצוע בענף הבניין, ובכלל זה האדריכל שבונה עבורכם את תכנית השיפוץ, ואפילו קבלני בניין אחרים שלבטח מכירים כמה וכמה שמות של קבלנים מומלצים.

כמובן שלא כל המלצה או חוות דעת צריכה להתקבל על ידיכם כסוף פסוק, ולכם יש מקום עוד לבדוק את איש המקצוע שעומד מולכם. לשם כך תצטרכו לגייס את האינטואיציות הצרכנית שלכם, אלו שעומדות לרשותכם בכל בחירה שאתם עושים, בכל מוצר שאתם קונים ובכל שירות שאתם מזמינים. נהלו שיחה עם הקבלן, בדקו עד כמה אתם נותנים בו את אמונכם, ובדקו לעומק כיצד הוא יכול להבטיח את כספכם.

קבלן רשום – חשוב מאוד

אחרי שמצאתם מספר קבלני שיפוצים מועמדים, כדאי מאוד לבדוק האם הם רשומים ברשם הקבלנים במשרד השיכון. קבלני שיפוצים רבים פועלים בצורה קיקיונית בענף הבניין, והם כלל אינם רשומים כקבלנים מורשים. זוהי כמובן לא עבירה על החוק, אבל זה אומר משהו. קבלן רשום הוא קבלן שחייב לעמוד בסטנדרטים שמכתיב משרד השיכון, ואם אינו עומד בהם, רישומו מתבטל. בהתאם לכך, אתם בהחלט יכולים לצפות לכך שקבלן שיפוצים רשום שהזמנתם לביצוע הפרויקט שלכם, יעשה את הנדרש על מנת שלא יהיה לכם על מה להתלונן בפני משרד השיכון, וזה בונוס ענק עבורכם.

בחירת קבלן שיפוצים מחברת היחידה לשיפוצים היא לא משימה מורכבת ומסובכת, אבל צריך לעשות אותה נכון. בכל מקרה, יהיה הקבלן שתבחרו אשר יהיה, אתם רוצים להבטיח שכל ההתחייבויות של הקבלן מעוגנות בהסכם כתוב וחתום, ושגם שילבתם בתהליך העבודה אבני דרך, שרק לאחר השלמתן אתם מעבירים כסף נוסף לפרויקט. כך תוכלו להבטיח את המוטיבציה של הקבלן לסיים את העבודה כמה שיותר מהר, וכך אתם מבטיחים שאף אחד לא יברח עם הכסף שלכם.

נכתב בשיתוף אתר https://evenp.co.il/ היחידה לשיפוצים קבלן שיפוצים מומלץ

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

או חייגו: 054-5991219

פרויקטים חמים נוספים

מתחם 4TECH  החדש למרגלות הטכניון
מתחם 4TECH החדש למרגלות הטכניון
העיר נשר
בית מרווח מול החוף
בית מרווח מול החוף
יוון- קמנה וורלה (Kamena Vourla)
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
המושבה מגדל
וילה 3 חדרים בסריטאנו
וילה 3 חדרים בסריטאנו
תאילנד – קופנגן
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
יוון- מיקונוס
CAESAR BLUE
CAESAR BLUE
קפריסין – איסקלה
EMERALD VILLAS
EMERALD VILLAS
קפריסין- פמגוסטה
SANTAI VILLAS
SANTAI VILLAS
תאילנד – קופנגן
COVE GARDEN VILLAGE
COVE GARDEN VILLAGE
קפריסין – קירניה

מידע שימושי למשקיעים

מידע מקצועי למשקיעים

השאירו פרטים ומומחה נדלן יחזור אליכם עם הצעות משתלמות!