בניית בית פרטי ותוספות בניה

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

או חייגו: 054-5991219

 

בניה של בית פרטי זו זכות שלא רבים זוכים לה במדינת ישראל. אמנם מדובר על תהליך מורכב וארוך. אבל, חשוב לזכור כי היתרון הגדול של בניית בית מההתחלה ועד הסוף הוא שאתם בוחרים בדיוק איך ייראה בית החלומות שלכם. אתם אלו שמעצבים את עתידכם במו ידיכם.

הדבר נכון גם במקרה של תוספות בניה. כשהמשפחה מתרחבת ויש להוסיף עוד חדר לבת המתבגרת או יחידת דיור כדי שהזוג הצעיר עם התינוק יוכל להתארח בשבת, גם כאן אנחנו מדברים על תכנון ובניה המתחיל קודם כל בראש שלכם.

אנחנו יודעים שמדובר על תהליך לא קל הדורש אורך רוח ותכנון קפדני. כדי שתכנסו לתהליך ברגל ימין החלטנו לרכז עבורכם מידע רלוונטי שיעזור לכם להתחיל בצורה הטובה ביותר את התהליך של בניית בית פרטי או הוספה של תוספות בניה לביתכם.

אי אפשר לדון בתהליך של בניית בית פרטי ותוספות בניה בלי לדבר על אישורים

מדינת ישראל לא ידועה בזכות תהליכי הבירוקרטיה הקלים והפשוטים שבה, בלשון המעטה. במרבית המקרים, תדרשו להגיש תוכנית מסודרת של הבניה אותה תרצו לעשות לרשות המקומית אליה אתם שייכים. ההמלצה היא כמובן להיעזר באדריכלים ואנשי מקצוע המבינים בנושא. שידעו לתת לכם הכוונה מקצועית גם במובן המשפטי של התהליך וגם בפן של הבניה עצמה.

תהליך התכנון הוא לא קל שכן תידרשו להגיש את הבקשה, לקבל אישורים מגופים שונים כמו חברת החשמל, או החברה המספקת מים לרשות המקומית אליה אתם שייכים. אבל, על אף השינויים שתידרשו לעשות מול וועדת התכנון מדובר על השלב בו אתם רשאים לחלום.

שבו עם האדריכל בו בחרתם והפליגו בדמיונכם. נסו לשאוב רעיונות שיעזרו לכם להבין איך הייתם רוצים שהחדר החדש או הבית הפרטי שאתם בונים ייראה במציאות. רגע לפני שאתם מקבלים את האישור הנכסף ומתחילים בתהליך הבניה ממש.

חשוב לדעת: תהליך מתן האישורים משתנה ממועצה אזורית אחת לאחרת. תהליך מתן האישור קשור בהיקף הבניה לה אתם מבקשים אישור מצד אחד ומהמקום בו אתם בוחרים לבנות מהצד השני. במקרה של רמת הגולן למשל, יהיה קל יותר לקבל אישורים מאשר ביהודה ושומרון וכן הלאה. כך שלא נוכל לתת בכמה מילים את כל הפרטים על מתן אישורים, אבל כן נפציר בכם לברר את הסוגיה לעומק לפני שתתחילו בתהליך. אל תשכחו לנשום עמוק לאורך הדרך.

עכשיו, למציאה של בעל מקצוע

בחירה של בעל מקצוע לבניה של בית פרטי לא שונה בהרבה מקבלן האמון על תוספות בניה. אלא שבמקרה של תוספות בניה מדובר על בניה המתרחשת בבית, כך שבמרבית המקרים שווה לברר מי העובדים של הקבלן בו בחרתם. האם אלו אנשים שאתם יכולים לסמוך עליהם ומרגישים בנוח שאלו יסתובבו לכם בבית.

אנחנו יודעים שאתם ניצבים מול תהליך לא פשוט. אבל זכרו כי בסופו של יום, מדובר על הבית עליו תמיד חלמתם. אל תשכחו לנשום עמוק לאורך התהליך ולהיאזר בסבלנות. האמינו לנו, יהיה בסדר בסוף.  

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

או חייגו: 054-5991219

פרויקטים חמים נוספים

מתחם 4TECH  החדש למרגלות הטכניון
מתחם 4TECH החדש למרגלות הטכניון
העיר נשר
בית מרווח מול החוף
בית מרווח מול החוף
יוון- קמנה וורלה (Kamena Vourla)
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
המושבה מגדל
וילה 3 חדרים בסריטאנו
וילה 3 חדרים בסריטאנו
תאילנד – קופנגן
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
יוון- מיקונוס
CAESAR BLUE
CAESAR BLUE
קפריסין – איסקלה
EMERALD VILLAS
EMERALD VILLAS
קפריסין- פמגוסטה
SANTAI VILLAS
SANTAI VILLAS
תאילנד – קופנגן
COVE GARDEN VILLAGE
COVE GARDEN VILLAGE
קפריסין – קירניה

מידע שימושי למשקיעים

מידע מקצועי למשקיעים

השאירו פרטים ומומחה נדלן יחזור אליכם עם הצעות משתלמות!