בדק בית בהשקעות נדלן

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

או חייגו: 054-5991219

בדק בית – מה זה ולמה זה כל כך חשוב

רכישת בית חדש היא בדרך כלל העסקה הכספית המשמעותית ביותר שאדם פרטי מבצע במהלך חייו. העלות של הבית החדש היא כה גבוהה, עד שמרבית הרוכשים לוקחים לשם השלמת העסקה משכנתא – הלוואה לטווח שבין 15 – 30 שנה. המשמעות היא שחלק ניכר מההכנסה החודשית של הרוכשים תעבור במשך 180 חודשים ועד 360 חודשים, לטובת החזרי ההלוואה כאמור לעיל. כיון שמדובר בנכס יקר, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא בדק בית מקצועי לנכס המיועד לרכישה. מה זה בדק בית ולמה הוא כל כך חשוב? כיצד יכול שימוש במצלמת ביוב בבדק בית לעזור באבחון בעיות בנכס המיועד? ומה קורה כשרוכשים בית חדש מהקבלן? כל התשובות – בהמשך המאמר.

בדק בית – מי צריך את זה ולמה

התשובה לחלק הראשון של השאלה היא פשוטה – בכל רכישת נכס נדל"ן מכל סוג שהוא, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא בדיקה יסודית למבנה המיועד לרכישה. בדק בית קבוצת הדר מתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים, המכירים לעומק את הנושא והמסוגלים, באמצעים העומדים לרשותם, לזהות תקלות שונות העלולות להשפיע על איכות החיים בבית החדש שנרכש במקרה הטוב, או אפילו לסכן את הדיירים והשוהים בו במקרה הפחות טוב. בדיקת המבנה מתבצעת בצורה יסודית, וכוללת גם את החלקים הנסתרים במבנה. החלקים הנסתרים הם חיבורי החשמל והחיווט, צנרת ההסקה אם ישנה, תקינות מערכת החשמל ותקינות מערכת המיזוג וכמובן – בדיקת האינסטלציה בכלל וצנרת הביוב בפרט.

שימוש במצלמת ביוב בבדק בית והמשמעות שלו

שימוש במצלמת ביוב בבדק בית עשוי לסייע באיתור תקלות משמעותיות בצנרת הביוב, שעלולות להצריך בתוך זמן קצר ביצוע שיפוצים נרחבים. המשמעות של גילוי כזה היא כפולה. ראשית – מדובר בתקלה מהותית שחייבים לטפל בה עוד לפני שהדיירים החדשים נכנסים לבית החדש. אף שתקלה כזאת נשמעת קטנה ובלתי מזיקה, היא עלולה לחבל באופן משמעותי ביציבות המבנה ולסכן את השוהים בו. אבל לבדיקה כאמור יש גם צד נוסף – ניתן לגלם את שווי ההוצאות על התיקון שלה במחיר הדירה, מה שעשוי לחסוך לקונים ממון רב.

בניגוד למה שנהוג לחשוב, ביצוע בדק בית נדרש בדירות חדשות אולי יותר מאשר ברכישת דירות יד שנייה. הסיבה לכך פשוטה – ברכישת בית חדש, יש אחריות של הקבלן על הדירה לתקופה מוגבלת. בתום התקופה יחולו עלויות התיקון על הדיירים. וכיון שטבען של תקלות הוא שהן נחשפות באיחור, בדק בית עשוי לחשוף אותן במהרה. זה המקום לציין שאם בדק בית נערך על ידי גורם מוסמך, התוצאות שלו מחייבות והקבלן מחויב לבצע תיקונים בהתאם לדו"ח בדק הבית.

אם יש לכם עניין בביצוע בדק בית לפני רכישת נכס חדש, תוך שימוש במצלמת ביוב בבדק בית לאיתור וטיפול בתקלות, אתם במקום הנכון. כדאי ליצור קשר כבר כעת, לבצע בדק בית יסודי ולחסוך לעצמכם היום את הבעיות שעלולות להיווצר מחר.

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

או חייגו: 054-5991219

פרויקטים חמים נוספים

מתחם 4TECH  החדש למרגלות הטכניון
מתחם 4TECH החדש למרגלות הטכניון
העיר נשר
בית מרווח מול החוף
בית מרווח מול החוף
יוון- קמנה וורלה (Kamena Vourla)
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
המושבה מגדל
וילה 3 חדרים בסריטאנו
וילה 3 חדרים בסריטאנו
תאילנד – קופנגן
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
יוון- מיקונוס
CAESAR BLUE
CAESAR BLUE
קפריסין – איסקלה
EMERALD VILLAS
EMERALD VILLAS
קפריסין- פמגוסטה
SANTAI VILLAS
SANTAI VILLAS
תאילנד – קופנגן
COVE GARDEN VILLAGE
COVE GARDEN VILLAGE
קפריסין – קירניה

מידע שימושי למשקיעים

מידע מקצועי למשקיעים

השאירו פרטים ומומחה נדלן יחזור אליכם עם הצעות משתלמות!