תואר ראשון בניהול נדל"ן: הכירו את דרישות האקדמיה

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

או חייגו: 054-5991219

מתעניינים בתואר ראשון בניהול נדל"ן? על מנת שתוכלו לסיים את התואר בהצלחה יהיה עליכם להכיר את דרישות האקדמיה. דרישות האקדמיה הן אחידות, ברוב המקרים הן מחייבות את כל המכללות ואת כל האוניברסיטאות. אז מה אתם צריכים לדעת לפני שאתם מתחילים את התואר הראשון? הכנו לכם רשימה של פרמטרים שחובה עליכם להכיר. כך תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו תוכלו לסיים את התואר בהצלחה רבה, עם ציון שמשקף את היכולות האמיתיות שלכם.

 

חובה נוכחות בחלק ממוסדות הלימוד

 

אחת מהדרישות החשובות ביותר היא חובת נוכחות, אך החובה הזאת תקפה בחלק מהמוסדות. ישנם מוסדות לימוד שמחייבים את הסטודנטים להגיע לרוב השיעורים השונים. היעדרות ממספר רב של שיעורים עלולה להביא לפסילת הקורס, דבר שממנו סטודנטים נמנעים. לכן מוטב כי תוודאו שאינכם מגיעים למצב שבו אתם מחסירים ללא כל הצדקה. כמובן שאם ישנה הצדקה לחיסור, תוכלו להשיג אישור ספציפי מהמרצה. אך רוב הסטודנטים לא צריכים לבנות על האפשרות הזאת. מראש תצטרכו לבחון את העניין הזה של חובת נוכחות, כך לא תמצאו את עצמכם מפספסים קורסים ללא הצדקה.

 

הגשת עבודות ומשימות בזמן הנקוב

 

עבודת סמינריון כמו עבודות אחרות חובה להגיש בזמן הנקוב על פי המרצה. כל מרצה קובע את המועד שבו הוא ירצה לקבל את העבודה, והסטודנטים מחויבים ליישר איתו קו. אי עמידה בלוחות הזמנים תוביל לכך שהציון יפגע, ובחלק גדול מהקורסים גם לא תקבלו את ציון הסף. לפיכך יהיה עליכם לוודא כי אתם מגישים את כל העבודות בזמן על פי הדרישות השונות של המרצה. העבודות נועדו בין היתר לסייע לכם לעלות את הציון, אך האחריות שלכם תהיה לעמוד בכל אחת מהדרישות. כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום זה כלי שיכול לאפשר לכם לעמוד בדרישה הספציפית הזאת.

 

קבלת ציון עובר במבחן הסופי

 

לסיום רגע לפני שתסיימו את הקורס, לרוב יהיה עליכם להיבחן על החומר הנלמד בקורס עצמו. המבחן הוא מבחן שכולל בתוכו את כל הנושאים שנלמדו לאורך השנה או לאורך הסמסטר. ברוב מוסדות הלימוד ישנו ציון סף לקורס, ולכן יהיה עליכם להשיג את הציון הרצוי גם במבחן עצמו. אם לא תשיגו את הציון הרצוי, יהיה עליכם לגשת למבחן פעם נוספת. סטודנט שלא עבר את שני המבחנים ימצא את עצמו במצב שבו הוא יידרש לעבור קורס נוסף. כך שחובה ללמוד למבחנים, ותנצלו את העניין שהעבודות יכולות לעלות לכם את הממוצע.

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

או חייגו: 054-5991219

פרויקטים חמים נוספים

מתחם 4TECH  החדש למרגלות הטכניון
מתחם 4TECH החדש למרגלות הטכניון
העיר נשר
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
המושבה מגדל
וילה 3 חדרים בסריטאנו
וילה 3 חדרים בסריטאנו
תאילנד – קופנגן
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
יוון- מיקונוס
CAESAR BLUE
CAESAR BLUE
קפריסין – איסקלה
EMERALD VILLAS
EMERALD VILLAS
קפריסין- פמגוסטה
SANTAI VILLAS
SANTAI VILLAS
תאילנד – קופנגן
COVE GARDEN VILLAGE
COVE GARDEN VILLAGE
קפריסין – קירניה
גינה בכפר
גינה בכפר
גבעת עדה – בנימינה

מידע שימושי למשקיעים

מידע מקצועי למשקיעים

הפשרת קרקעות

קרקע חקלאית היא נכס נדל"ן הכי זול ביותר שניתן לרכוש, כיוון שישנן הגבלות רבות על השימוש בקרקע, כך שלא ניתן להפיק רווחים משמעותיים מהשימוש בקרקע.

קרא עוד »
נדלן ביוון למכירה

נדלן ביוון הפך לנפוץ מאוד בקרב ישראלים רבים. יוון, שנמצאת יחסית קרוב לישראל, עם איים מדהימים ונופים יפהפיים, הפכה למבוקשת מאוד עבור השקעות נדלן. למה

קרא עוד »
השאירו פרטים ומומחה נדלן יחזור אליכם עם הצעות משתלמות!