קרקעות לבנייה

סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
המושבה מגדל

מודל ייחודי!
רכישת נכס וחברות במועדון סירות יוקרתי המשולב עם מלון 5 כוכבים על חוף הכנרת

גינה בכפר
גינה בכפר
גבעת עדה - בנימינה

השקעה נהדרת בבנימינה / גבעת עדה !
רבע דונם קרקע פרטית מגודרת על שמך.
הזדמנות נדירה לרכוש יחידת קרקע הממוקמת צפונית לכפר סבא,
בסמיכות לבנייה יוקרתית ולמוסדות חינוך מהשורה הראשונה.

הר 1202
הר 1202
הוד השרון

לצד תוכנית המתאר של הוד השרון, שצפויה להכפיל את כמות התושבים בעיר מ- 64 אלף ל-128 אלף תושבים, אושרה גם תוכנית הר 1202 הוד השרון באזור הצפון-מזרחי של העיר:
במסגרת התוכנית המשתרעת על פני שטח בן 1,287 דונם תוקם שכונת מגורים חדשה ובה למעלה מ- 4,200 יחידות דיור חדשות, מתחמי תעסוקה ומסחר, מתחמי ספורט ונופש ומוסדות ציבוריים.
וכמובן, כיאה לעיר שרוצה להמשיך ולשמור על ערכי הטבע היפהפה שלה, אל הבנייה האינטנסיבית של התוכנית יתווספו עוד שכבות של פארקים ירוקים בהוד השרון.

ציר החינוך - הר 1302
ציר החינוך – הר 1302
הוד השרון

תוכנית הר/1302 ציר החינוך הוד השרון היא לא פחות מתוכנית הדגל של העיר.
מיקומה של התוכנית הוא במערב הוד השרון על שטח של כ- 178 דונם פרטיים, בצמוד לספורטן, הספורטק העירוני ושכונת גרין פארק היוקרתית מדרום, פארק ארבע העונות ממערב ורחוב הפרדס מצפון.
אם תשאלו אדם רנדומלי בעיר, הוא יגיד לכם שמדובר במיקום האיכותי והאטרקטיבי ביותר בעיר הוד השרון לבנייה רוויה.
תוכנית הר/1302 תכלול מבחר מגוון של בניינים המשלבים מגדלי מגורים יוקרתיים עם נוף פתוח למרחבים לצד בנייני "בוטיק" קטנים עם דירות גן וגג.
הדירות תהיינה בגודל ממוצע של דירת 5 חדרים כ-133 מ"ר לא כולל שטח מרפסת שמש.

פרויקט חוף התכלת
פרויקט חוף התכלת
הרצליה

הפרויקט המדובר ביותר בשנים האחרונות באזור מטרופולין גוש דן הוא פרויקט חוף התכלת הרצליה (הר/2200 א' רובע דרום מערב הרצליה) במסגרתו יוקם רובע חדש העיר, שיתחיל על קן חוף הים בהרצליה ויגיע עד לקו מצוקי הכורכר.
מדובר בפרויקט המתפרש על פני שטח של כ- 2,000 דונם המחולקים ל- 3 מתחמים שונים בהם מקודמות תוכניות בנייה.


רובע הנחל
רובע הנחל
אשדוד

הפרויקט ממוקם בסמוך אל חוף הים, בקרבת עורקי התחבורה המרכזיים ושטחי מסחר ותעסוקה רבים.
רובע הנחל אשדוד משתרע על פני 667 דונם.
איפה בדיוק? בין אשדוד במערב, בני דרום וניר גלים מצפון וכביש 4 ממזרח, ממש על שפת נחל לכיש.

קרקעות לבנייה יכולות להתחלק לשני מקרים, מקרה אחד בו מדובר על קרקע אשר מוכנה זה עתה לבנייה ועברה את כל האישוריםקרקעות לבנייה יכולות להתחלק לשני מקרים, מקרה אחד בו מדובר על קרקע אשר מוכנה זה עתה לבנייה ועברה את כל האישורים הנדרשים. הנדרשים. האפשרות השניה היא קרקע חקלאית אשר אותה אנחנו רוכשים ואנו מבקשים גם אישור להפשיר את הקרקע לצורך בנייה. המקרה הראשון הוא הסיטואציה היקרה יותר, אבל גם הבטוחה יותר. מצד שני, כאשר אנחנו רוכשים קרקע חקלאית, אנחנו מקבלים תשואה הרבה יותר גבוהה אם הכל הולך כשורה והסבירות גבוהה שזה יקרה, פשוט אתם צריכים סבלנות. קרקעות לבנייה הפכו לאפיק השקעה מוכר אצל צעירים בעלי הון צנוע להשקעה וגם משקיעים ותיקים. אם אתם חושבים להשקיע במגרשים, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מוציאים שקל מהכיס.

ממי אתם רוכשים את הקרקע?

הדבר הראשון והחשוב ביותר שאנחנו רוצים לוודא לפני שאתם רוכשים קרקעות לבנייה הוא מי אותו אדם אשר ממנו אנחנו רוכשים אתקרקעות לבנייה הפכו לאפיק השקעה מוכר אצל צעירים בעלי הון צנוע להשקעה וגם משקיעים ותיקים. הקרקע. יש לוודא כי מדובר על הבעלים החוקיים של הקרקע ושהיא לא משועבדת לאף אחד. לאחר מכן, יהיה עלינו לוודא את יתר הדברים, בין היתר אם ניתן יהיה בעתיד לבנות עליה. הדרך הנכונה ביותר לרכוש קרקע היא באמצעות ליווי מקצועי של חברת נדל"ן. היום יש היצע רחב של קרקעות, בין אם מדובר על רכישה מהמדינה ובין אם מדובר על רכישה מאדם פרטי. עליכם לשקלל את כל הנתונים לפני שאתם מוציאים כסף מהכיס שלכם כדי למזער את הסיכונים באופן הטוב ביותר.

האם הקרקע היא לבנייה?

כאשר אתם רוכשים קרקעות לבנייה ואתם מתכננים לבנות את הבית שלכם על הקרקע ולא למכור את הקרקע, אתם צריכים לוודא שיש לכם את סכום המתאים כולל עלויות בנייה. יש לוודא מול הבנק שאכן הוא ייתן לכם את סכום המשכנתא אותו אתם צריכים. כמו כן, יש לקחת בחשבון את יתר ההוצאות שיש לכם במצב כזה, בין היתר מס פיתוח, עמלת ערבות בנקאית, מס רכישה, ליווי, משכון המגרש, יועצים, עורכי דין, ביטוח חיים משכנתא ועוד הוצאות רבות. לכן, גם אם הקרקע נמצאת במחיר מסוים, עלינו לדעת בדיוק כמה אנחנו עומדים לשלם על כל התהליך כדי לוודא שאנחנו בכלל יכולים להיכנס לסיפור הזה.

מרכז, צפון או דרום?

השאלה הראשונה היא איפה אתם מתכננים לגור. קרקעות לבנייה יש בכל אזורי הארץ, אך המחירים משתנים. בעוד שקרקע בתלכאשר אתם רוכשים קרקעות לבנייה ואתם מתכננים לבנות את הבית שלכם על הקרקע ולא למכור את הקרקע, אתם צריכים לוודא שיש לכם את סכום המתאים כולל עלויות בנייה אביב המיועדת לבנייה תעלה לכם מעל חצי מיליון ש"ח עבור 125 מ"ר, באזור אחרים בארץ אתם יכולים למצוא קרקעות במחיר של 100,000 ש"ח. ככל שאנחנו נרחיק יותר גם אם זה אומר לבחור בכפר סבא, המחירים יורדים באופן משמעותי. כאשר אנחנו בוחרים דירה עלינו לוודא מה הולך לקרות בעשור הקרוב באותו אזור, זה די פשוט לבדוק את זה חשוב לציין, הכל נמצא באינטרנט. במקרה בו אנחנו רואים שיש הקצאה לבנייה באזור הזה באופן נרחב, אנחנו יכולים לראות שהמקום עומד בפני פיתוח. בין היתר, יש לוודא דרכי הגעה לאזור בו אתם מתכננים לרכוש את הקרקע, מקומות לא נגישים יהיו פחות נוחים וכך הערך שלהם יורד. חשוב להבדיל בין דירה המיועדת להשקעה ובין דירה אשר מיועדת למגורים. קרקעות לבנייה ניתן למצוא בכל אזור בארץ, בהתאם לסכום ההשקעה שלכם אתם יכולים לבחור את האזור הטוב ביותר.

קרקעות לבנייה שלא הופשרו

אם אתם מחפשים קרקעות לבנייה להשקעה בעתיד, אתם יכולים לבחור קרקעות חקלאיות שעדיין אין להן אישור לבנייה. אם אתם מחפשים קרקעות לבנייה להשקעה בעתיד, אתם יכולים לבחור קרקעות חקלאיות שעדיין אין להן אישור לבנייה. בדרך הזאת אתם רוכשים את הקרקע במחיר נמוך מאוד והתשואה תהיה הרבה יותר גבוהה, שימו לב שדרושה כאן סבלנות רצינית. אם את מחפשים קרקעות לבנייה אשר המטרה היא להתחיל בבנייה מיידית, עליכם לקחת בחשבון איזו קרקע אתם רוכשים וכמובן, שהמחיר יהיה גבוה יותר מאשר קרקע חקלאית. ליווי מקצועי הוא דבר מאוד קריטי כאן מכיוון שאתם בסופו של דבר רוצים לרכוש קרקע שגם אם היא למגורים עבורכם, אתם כן רוצים שהערך שלה יעלה בסופו של דבר.

מכרזים

רכישות קרקעות לבנייה יכולות להתבצע מאדם פרטי או דרך המדינה. במקרה בו אתם רוצים לרכוש דרך המדינה יהיה עליכם להיכנס רכישות קרקעות לבנייה יכולות להתבצע מאדם פרטי או דרך המדינה. במקרה בו אתם רוצים לרכוש דרך המדינה יהיה עליכם להיכנס למכרז ולהירשם. למכרז ולהירשם. יש קריטריונים שונים אשר אתם צריכים לעמוד בהן וכמובן להמתין עד שיהיה מכרז ביישוב בו אתם רוצים לרכוש קרקע. ניתן לגשת למכרז עד 30 יום מתאריך הפרסום, הפרסום מתבצע באתר ובעיתון. תוכלו להוריד את כל הטפסים הרלוונטים דרך אתרי חברות נדל"ן באופן חינמי. חשוב להדגיש, כדי להיכנס למכרז עליכם יהיה לשלם עבור השתתפות דרך אתר הרשות או דרך הדואר. יש 2 שיטות מרכזיות של מכרזים, האחד הוא מכרז פומבי והשני הוא בהגרלה. כולנו מכירים את ה"מחיר למשתכן", כיום זאת הדרך הטובה ביותר לרכישת קרקעות ומגורים בכללי. זכרו, ליווי מקצועי הוא כלי שיכול לסייע לכם בכל שלב בתהליך כדי למצוא את הבחירה הנכונה ביותר בהתאם לתקציב שלכם.

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

פרויקטים חמים נוספים

גינה בכפר
גינה בכפר
גבעת עדה – בנימינה
מתחם 4TECH
מתחם 4TECH החדש למרגלות הטכניון
העיר נשר
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
המושבה מגדל
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
יוון- מיקונוס
CAESAR BLUE
CAESAR BLUE
קפריסין – איסקלה
וילה 3 חדרים בסריטאנו
וילה 3 חדרים בסריטאנו
תאילנד – קופנגן
EMERALD VILLAS
EMERALD VILLAS
קפריסין- פמגוסטה
COVE GARDEN VILLAGE
COVE GARDEN VILLAGE
קפריסין – קירניה
East גליל ים
East גליל ים
גליל ים – הרצליה
THALASSA BEACH RESORT
THALASSA BEACH RESORT
קפריסין – באפרה
קרקע חקלאית
קרקע חקלאית
באר יעקב
המשולש החקלאי
המשולש החקלאי
אשדוד
OLIVE HILL
OLIVE HILL
קפריסין – קירניה
WEST PARK
WEST PARK
קפריסין – קירניה
GREEN PARK
GREEN PARK
קפריסין – קירניה
DELUXIA
DELUXIA
קפריסין – קירניה
POINT
POINT
קפריסין – קירניה
AURELIA RESORT
AURELIA RESORT
קפריסין – לרנקה
QCC2
QCC2
קפריסין – לרנקה
קרקע חקלאית להשקעה
קרקע חקלאית להשקעה
פרדס חנה
קרקע חקלאית למכירה
קרקע חקלאית למכירה
בנימינה
פנטהאוז מפואר בלב רמת-גן
פנטהאוז מפואר בלב רמת-גן
בן אליעזר 20
RIVER SIDE LIFE
RIVER SIDE LIFE
צפון קפריסין – איסקלה
4TECH – המרכז של הצפון
4TECH – המרכז של הצפון
מחצבת נשר, חיפה
4TECH- ההשקעה הכדאית בישראל!
4TECH- ההשקעה הכדאית בישראל!
לב חיפה, מרכז הצפון
ההרחבה החדשה
ההרחבה החדשה
אליכין
שביל התפוזים
שביל התפוזים
הוד השרון
בבלי הירוקה
בבלי הירוקה
תל אביב
וילה ליד חוף מדהים
וילה ליד חוף מדהים
יוון- אטיקה (Attica)
משרד להשכרה ב- GLOBAL TOWERS
משרד להשכרה ב- GLOBAL TOWERS
יצחק רבין 1, פתח תקווה

מידע שימושי למשקיעים

מידע מקצועי למשקיעים

השאירו פרטים ומומחה נדלן יחזור אליכם עם הצעות משתלמות!