קרקעות לבניה

אתם מחפשים כבר לא מעט זמן קרקעות לבניה? תחילה נגיד, מדובר על השקעה מאוד חכמה, אם בוחרים את החברה המקצועית שתלווה אתכם. רכישת קרקעות לבניה יכולה להיות למטרתאתם מחפשים כבר לא מעט זמן קרקעות לבניה? תחילה נגיד, מדובר על השקעה מאוד חכמה, אם בוחרים את החברה המקצועית שתלווה אתכם השקעה או בשביל לבנות את הבית שלכם בעתיד. יש הרבה שיקולים שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם קונים קרקע, יש קריטריונים שאתם צריכים להכיר כדי לדעת אם באמת בעתיד הקרקע תופשר, האם היא ראויה לבנייה והאם היא עסקה משתלמת.

מאיפה אתם קונים את הקרקע?

זאת למעשה השאלה הראשונה שאתם רוצים לשאול את עצמכם, האם אתם קונים את הקרקע מאדם פרטי או דרך מכרז? מלבד לכך, אתם גם יכולים לרכוש קרקע מחברה מובילה כמו קרקעותרכישת קרקעות לבניה יכולה להיות למטרת השקעה או בשביל לבנות את הבית שלכם בעתיד. ישראל. כאשר אתם רוכשים מאדם פרטי את הקרקע, עליכם לוודא למה הוא מוכר אותה וכמובן, מי אותו אדם? אתם רוצים להימנע ממצב בו מוכרים לכם "חתול בשק". כאשר אנחנו נרשמים למכרזים שונים לרכישת קרקעות, הבירוקרטיה יותר מסודרת, אבל גם אורכת הרבה יותר זמן. הדרך הנכונה לרכוש קרקע היא דרך חברה מובילה אשר גם רוצה לשמור על המוניטין שלה ולכן, לא תמכור לכם קרקע שאינה ראויה למגורים בוודאות ומלבד לכך, אותה חברה תעניק לכם ליווי אישי עד לקבלת המפתח. חברות רבות מחזיקות במגרשים רבים המיועדים לנו, הצרכנים עבור השקעות או בנייה.

איזה קרקע אתם קונים?

גם כאן אנחנו נפגוש שתי אפשרויות, האפשרות הראשונה היא לרכוש קרקע שאינה זמינה לבנייה ולכן, המחיר לרוב יהיה זול משמעותית. האפשרות השניה שלנו היא לרכוש מגרשים אשר נמצאים בזמינות מיידית לבנייה. יש הבדל מהותי בין שתי האפשרויות, אך הבחירה צריכה גם להיות לפי השיקולים שלכם. בדרך כלל, כאשר מדובר על השקעה לאותו משקיע לא תהיה בעיה לקנות קרקע שאינה זמינה לבנייה וככל שהזמן עובר גם ערך הדירה יעלה (בהתאם למיקום בו בחרתם). עסקאות נדל"ן אשר הינן במגרשים שנמצאים בהליכי הפשרה נחשבים לסיכון גבוה יותר, אך התשואה גבוהה גם כן כאשר הפרויקט יוצא לפועל. יש לקחת בחשבון שהליכי הפשרה יכולים גם לקחת מעל 10 שנים ולכן, ההשקעה שלנו היא לטווח הארוך.

קרקעות שאינן זמינות לבנייה יהיו בדרך כלל בתהליך להשבחת הקרקע. לרוב יהיה מדובר על שטחים אשר מיועדים לחקלאות. לוקח הרבה זמן להמיר את הייעוד של אותה קרקע שתהיה ראויההמטרה של ליווי מקצועי בחיפוש קרקעות לבניה היא לעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה ביותר, לבניית מגורים וכמו כן, זה לא תמיד יוצא לפועל. בשביל שזה יקרה נדרשת תוכנית שינוי ייעוד קרקע אשר מוגשת לאישור הוועדה המקומית. התהליך הוא די מורכב ויכול להתפרש על כמה שנים, כל עוד יש התערבות מצד הרשות המקומית התהליך יכול להיות הרבה יותר מהיר. במיוחד בשנים האחרונות כאשר מצוקת הדיור הולכת וגוברת, היום הרבה יותר פשוט לעבור את התהליך הזה, במיוחד באזורי פיתוח. מדובר על השקעה שהיא יותר בטוחה, אך לוקחת זמן ונדרשת כאן סבלנות מצד המשקיע. מי שמחפש לקבל את התמורה עבור ההשקעה שלו תוך שנתיים, עדיף לו יהיה לפנות לאפיק אחר.

מצד שני, אנחנו יכולים לרכוש קרקע אשר כבר מוכנה לבנייה, אבל יש לוודא היטב שאכן הקרקע שעברה את אישור הוועדה עדיין מאושרת לבנייה. יש עוד פרמטרים רבים שיש לבדוק על מנת שתוכלו להתחיל בבנייה, בין היתר סוג הקרקע, קרבה לנמל תעופה ועוד. גם יש לשים לב האם הבנייה שלכם מיועדת לבית פרטי או מבנה רב קומות אשר מניב תשואה גבוהה יותר. היזמים יחפשו קרקע לבנייה אשר יכולה להניב להם תמורה רבה וניתן יהיה לבנות בהיקף רחב יותר, בין אם מדובר על בניין מגורים או משרדים.

ליווי מקצועי עבור רכישת קרקעות לבניה

המטרה של ליווי מקצועי בחיפוש קרקעות לבניה היא לעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה ביותר, בין אם מדובר על קרקע לבניית בית מגורים או השקעה. יש הרבה דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון, במיוחד כאשר מדובר על קרקע להשקעה. המחירים יכולים לנוע

חברה מקצועית יכולה להראות לכם בפשטות מול מה אתם עומדים. החברות הגדולות מפשירות קרקעות לבניה ולעיתים גם לא מפשירות אך רוכשות את אותן קרקעות עבור משקיעים פוטנציאלים

בטווח רחב, יש מגרשים (125 מ"ר) שיכולים להגיע למחיר של 90,000 ש"ח ויש מגרשים במיקום אחר שיכולים להתחיל מ-400,000 ש"ח. עלינו להסתכל על התמונה הרחבה, לראות ולהבין שהתמורה שלנו לא תגיע בין יום ומדובר על תהליך מאוד ארוך.

 

כאשר אתם בוחרים חברה שתלווה אתכם, אתם צריכים לקחת בחשבון שגם זה אחד הצעדים שיבטיחו אם תקבלו תמורה מדויקת עבור ההשקעה שלכם. רכישה מאדם פרטי יכולה להיות מעט יותר מסוכנת, במיוחד אם אין לכם ידע רחב. חברה מקצועית יכולה להראות לכם בפשטות מול מה אתם עומדים. החברות הגדולות מפשירות קרקעות לבניה ולעיתים גם לא מפשירות אך רוכשות את אותן קרקעות עבור משקיעים פוטנציאלים. היום ניתן לראות איך בנימינה מתפתחת ויש שם קרקעות במחירים נמוכים. כמו כן גם רמת הגולן ובדרום הארץ. בתור השקעה, אנחנו רוצים להסתכל כמה שנים קדימה, גם אם זה אומר להסתכל עשור קדימה.

 

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

פרויקטים חמים נוספים

גינה בכפר
גינה בכפר
גבעת עדה – בנימינה
מתחם 4TECH
מתחם 4TECH החדש למרגלות הטכניון
העיר נשר
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
המושבה מגדל
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
יוון- מיקונוס
CAESAR BLUE
CAESAR BLUE
קפריסין – איסקלה
וילה 3 חדרים בסריטאנו
וילה 3 חדרים בסריטאנו
תאילנד – קופנגן
EMERALD VILLAS
EMERALD VILLAS
קפריסין- פמגוסטה
COVE GARDEN VILLAGE
COVE GARDEN VILLAGE
קפריסין – קירניה
East גליל ים
East גליל ים
גליל ים – הרצליה
THALASSA BEACH RESORT
THALASSA BEACH RESORT
קפריסין – באפרה
קרקע חקלאית
קרקע חקלאית
באר יעקב
המשולש החקלאי
המשולש החקלאי
אשדוד
OLIVE HILL
OLIVE HILL
קפריסין – קירניה
WEST PARK
WEST PARK
קפריסין – קירניה
GREEN PARK
GREEN PARK
קפריסין – קירניה
DELUXIA
DELUXIA
קפריסין – קירניה
POINT
POINT
קפריסין – קירניה
AURELIA RESORT
AURELIA RESORT
קפריסין – לרנקה
QCC2
QCC2
קפריסין – לרנקה
קרקע חקלאית להשקעה
קרקע חקלאית להשקעה
פרדס חנה
קרקע חקלאית למכירה
קרקע חקלאית למכירה
בנימינה
פנטהאוז מפואר בלב רמת-גן
פנטהאוז מפואר בלב רמת-גן
בן אליעזר 20
RIVER SIDE LIFE
RIVER SIDE LIFE
צפון קפריסין – איסקלה
4TECH – המרכז של הצפון
4TECH – המרכז של הצפון
מחצבת נשר, חיפה
4TECH- ההשקעה הכדאית בישראל!
4TECH- ההשקעה הכדאית בישראל!
לב חיפה, מרכז הצפון
ההרחבה החדשה
ההרחבה החדשה
אליכין
שביל התפוזים
שביל התפוזים
הוד השרון
בבלי הירוקה
בבלי הירוקה
תל אביב
וילה ליד חוף מדהים
וילה ליד חוף מדהים
יוון- אטיקה (Attica)
משרד להשכרה ב- GLOBAL TOWERS
משרד להשכרה ב- GLOBAL TOWERS
יצחק רבין 1, פתח תקווה

מידע שימושי למשקיעים

מידע מקצועי למשקיעים

השאירו פרטים ומומחה נדלן יחזור אליכם עם הצעות משתלמות!