קרקעות ברמת הגולן

סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
המושבה מגדל

מודל ייחודי!
רכישת נכס וחברות במועדון סירות יוקרתי המשולב עם מלון 5 כוכבים על חוף הכנרת

גינה בכפר
גינה בכפר
גבעת עדה - בנימינה

השקעה נהדרת בבנימינה / גבעת עדה !
רבע דונם קרקע פרטית מגודרת על שמך.
הזדמנות נדירה לרכוש יחידת קרקע הממוקמת צפונית לכפר סבא,
בסמיכות לבנייה יוקרתית ולמוסדות חינוך מהשורה הראשונה.

הר 1202
הר 1202
הוד השרון

לצד תוכנית המתאר של הוד השרון, שצפויה להכפיל את כמות התושבים בעיר מ- 64 אלף ל-128 אלף תושבים, אושרה גם תוכנית הר 1202 הוד השרון באזור הצפון-מזרחי של העיר:
במסגרת התוכנית המשתרעת על פני שטח בן 1,287 דונם תוקם שכונת מגורים חדשה ובה למעלה מ- 4,200 יחידות דיור חדשות, מתחמי תעסוקה ומסחר, מתחמי ספורט ונופש ומוסדות ציבוריים.
וכמובן, כיאה לעיר שרוצה להמשיך ולשמור על ערכי הטבע היפהפה שלה, אל הבנייה האינטנסיבית של התוכנית יתווספו עוד שכבות של פארקים ירוקים בהוד השרון.

ציר החינוך - הר 1302
ציר החינוך – הר 1302
הוד השרון

תוכנית הר/1302 ציר החינוך הוד השרון היא לא פחות מתוכנית הדגל של העיר.
מיקומה של התוכנית הוא במערב הוד השרון על שטח של כ- 178 דונם פרטיים, בצמוד לספורטן, הספורטק העירוני ושכונת גרין פארק היוקרתית מדרום, פארק ארבע העונות ממערב ורחוב הפרדס מצפון.
אם תשאלו אדם רנדומלי בעיר, הוא יגיד לכם שמדובר במיקום האיכותי והאטרקטיבי ביותר בעיר הוד השרון לבנייה רוויה.
תוכנית הר/1302 תכלול מבחר מגוון של בניינים המשלבים מגדלי מגורים יוקרתיים עם נוף פתוח למרחבים לצד בנייני "בוטיק" קטנים עם דירות גן וגג.
הדירות תהיינה בגודל ממוצע של דירת 5 חדרים כ-133 מ"ר לא כולל שטח מרפסת שמש.

פרויקט חוף התכלת
פרויקט חוף התכלת
הרצליה

הפרויקט המדובר ביותר בשנים האחרונות באזור מטרופולין גוש דן הוא פרויקט חוף התכלת הרצליה (הר/2200 א' רובע דרום מערב הרצליה) במסגרתו יוקם רובע חדש העיר, שיתחיל על קן חוף הים בהרצליה ויגיע עד לקו מצוקי הכורכר.
מדובר בפרויקט המתפרש על פני שטח של כ- 2,000 דונם המחולקים ל- 3 מתחמים שונים בהם מקודמות תוכניות בנייה.


רובע הנחל
רובע הנחל
אשדוד

הפרויקט ממוקם בסמוך אל חוף הים, בקרבת עורקי התחבורה המרכזיים ושטחי מסחר ותעסוקה רבים.
רובע הנחל אשדוד משתרע על פני 667 דונם.
איפה בדיוק? בין אשדוד במערב, בני דרום וניר גלים מצפון וכביש 4 ממזרח, ממש על שפת נחל לכיש.

אם אתם חושבים לרכוש קרקע לצורך השקעה, בוודאי יכולתם לראות שמחירי הקרקעות במרכז גבוהים באופן משמעותי מאשר אזורי הפריפריה. אם תחפשו קרקעות ברמת הגולן, בגליל העליון ובאזורים בקרבה, תוכלו לראות שהמחיר אותו תשלמו יהיה נמוך באופן משמעותי, לעיתים תצטרכו לשלם דמי פיתוח בלבד. קרקעות ברמת הגולן נחשבות לאזורים מעולים לצורך השקעה, סך כל המחיר אותו תשלמו עבור הקמת מבנה לא אמור לעלות על 900,000 ש"ח. רכישת קרקעות ברמת הגולן אינה דווקא עבור מגורים, אלא עבור פיתוח תיירות, השכרות לתקופה קצרה ושלל אפשרויות נמצאות עבורכם באתרי תיירות.

מה יש לקחת בחשבון?

קרקעות ברמת הגולן מעניקות לנו בחירה מנצחת, נוף מרהיב, אוויר צח ודונמים שלמים המיועדים למכירה. עם זאת, כאשר אתם רוכשים קרקע שלא לתמורת בנייה עבורכם, סביר להניח שההשקעה תהיה יותרקרקעות ברמת הגולן מעניקות לנו בחירה מנצחת, נוף מרהיב, אוויר צח ודונמים שלמים המיועדים למכירה. מסוכנת. ההשקעות הנכונות ביותר באזור הזה כאשר מדובר על קרקע לבניה הינן לצורך בניית בית נופש. בתי נופש ברמת הגולן בעלי תפוסה מלאה לאורך כמעט כל השנה, הצימרים בביקוש גבוה באזור. המועצה האזורית גולן מונה 28 יישובים ויש לוודא לפני שאתם רוכשים קרקע באזור האם נדרש באותו יישוב לעבור ועדת קבלה. מלבד לכך, אזורים ברמת הגולן מתומחרים בצורה שונה, יהיו מקומות יקרים יותר אשר תוכלו לרכוש קרקעות בכמה מאות אלפי שקלים, כ-400 אלף, אלו יהיו קרקעות ברמת הגולן אשר כבר מיועדים לבנייה. מצד שני, תוכלו למצוא קרקעות ברמת הגולן למכירה במחיר סימלי נמוך יותר מכיוון שמדובר על קרקעות חקלאיות. חשוב לוודא את התשואה בסופו של דבר, אם מדובר על השקעה שסך גודל כולל בנייה יעלה לכם כ-750 אלף שקלים, התשואה תהיה באזור ה-4%. ביישובים בגליל העליון נוכל למצוא אזורים יותר אטרקטיביים למכירה. בחלק מהמקומות אפילו תוכלו למצוא קרקעות בחינם וכל מה שנותר לכם לשלם הוא דמי פיתוח. גם כאן, יש לוודא האם יש כדאיות לבנייה על הפרויקט או שאנחנו רוכשים את הקרקע ומחכים לעליית ערך הקרקע לאחר הפשרת הקרקע לבנייה. חשוב להבדיל בין קרקע אשר אתם לא מתכננים לבנות בה את הבית שלכם, אלא להפשיר אותה ולמכור אותה לאדם אחר ובין מקרים בהם אתם רוכשים קרקע לצורך אישי. כאשר מדובר על צורך אישי יש לוודא שאתם עומדים בתנאי הקבלה של אותו יישוב.

קרקעות ברמת הגולן מיד שנייה

נוכל למצוא לא מעט קרקעות מיד שנייה דרך אנשים פרטיים. יש הרבה פרטים שאתם לא מקבלים בעת רכישה מאדם פרטי. לכן, הדרך הנכונה ביותר היא לקנות קרקע דרך חברה מקצועית אשר מעניקה לנו ליווי תוכלו למצוא קרקעות ברמת הגולן למכירה במחיר סימלי נמוך יותר מכיוון שמדובר על קרקעות חקלאיות. מקצועי לאורך כל הדרך, ממש עד לקבלת המפתח. לכל יישוב יש תנאי השכרה ורכישה של קרקע לצורך השקעה. לדוגמא, יהיו לא מעט יישובים אשר לא יאפשרו לכם להשכיר את המבנה שלכם לצורך מסיבות רווקים, צימרים וכן הלאה. עליכם לשמור על סטטוס הקרקע בהתאם למבוקש.

איך נחשב תשואת קרקע?

חישוב התשואה הוא החלק החשוב ביותר ולכן, חשוב להתייעץ עם חברת נדל"ן מקצועית ולא אדם פרטי. לצורך חישוב התשואה יש להבין באיזה שלב נמצאת הקרקע בהתאם לשינוי ייעוד. שינוי ייעוד קרקע הוא תהליך בו אנחנו לוקחים קרקע חקלאית ומשנים את הייעוד שלה לקרקע המיועדת לבנייה. התהליך הוא מול הוועדה המחוזית והרשות המקומית. התהליך אורך כמה שנים, לעיתים אנחנו נמצא קרקעות ברמת הגולן אשר החלו כבר בתהליך ולעיתים, אנחנו נתחיל את התהליך בעצמנו. בסופו של דבר אנחנו צריכים להציג את התוכנית שלנו לשינוי ייעוד הקרקע לכל הגורמים הרלוונטיים ורק אז נמתין לאישור סופי. ברגע בו הקרקע נמצאת בתחילת התהליך, ערך הקרקע יהיה נמוך יותר ובסיום תהליך ההפשרה, התשואה תהיה גבוה. ברגע בו אנחנו רוכשים קרקע מאושרת לבנייה, המחיר אותו נשלם יהיה גבוה יותר והתשואה נמוכה.
יש לקחת בחשבון גם את היתרונות הכרוכים בתהליך של הפשרת קרקע חקלאית. היתרון הראשון משתקף עקב הביקוש למגורים שעולה וגדל בארץ מדי שנה. בשל כך, הפשרת קרקעות ברמת הגולן ובאזורי פיתוח אחרים בארץ הינה בקצב גבוה יותר מבעבר. כמו כן, יש תשואה פוטנציאלית גבוהה יותר בפרויקט קרקעות ברמת הגולן, במיוחד כאשר מדובר על קרקע חקלאית. אחרים בארץ הינה בקצב גבוה יותר מבעבר. כמו כן, יש תשואה פוטנציאלית גבוהה יותר בפרויקט קרקעות ברמת הגולן, במיוחד כאשר מדובר על קרקע חקלאית. דבר אחרון, ביקוש והיצע, ברגע בו ההיצע נמוך, מחירי הקרקעות עולים באופן משמעותי.

למה דווקא קרקעות ברמת הגולן?

הסיבה הראשון שנרצה בגללה לבחור להשקיע דווקא בקרקעות ברמת הגולן היא המחיר הנמוך. בעוד שקרקעות במרכז הארץ בדרך כלל ינועו מעל חצי מיליון ש"ח, ברמת הגולן נוכל למצוא מחירים שגם משקיעים צעירים יכולים להשקיע. רמת הגולן עוברת פיתוח אדיר בשנים האחרונות, גם פיתוח מקומי וגם נגישות למקום ממרכז הארץ ודרומה. אנשים מחפשים מחירים משתלמים יותר בעוד שדמי השכירות במרכז הארץ לא מפסיקים לעלות. כמו כן, אנחנו רואים יותר סטודנטים בצפון הארץ בשל פיתוח מוסדות אקדמיים בצפון הארץ.  

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

פרויקטים חמים נוספים

גינה בכפר
גינה בכפר
גבעת עדה – בנימינה
מתחם 4TECH
מתחם 4TECH החדש למרגלות הטכניון
העיר נשר
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
המושבה מגדל
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
יוון- מיקונוס
CAESAR BLUE
CAESAR BLUE
קפריסין – איסקלה
וילה 3 חדרים בסריטאנו
וילה 3 חדרים בסריטאנו
תאילנד – קופנגן
EMERALD VILLAS
EMERALD VILLAS
קפריסין- פמגוסטה
COVE GARDEN VILLAGE
COVE GARDEN VILLAGE
קפריסין – קירניה
East גליל ים
East גליל ים
גליל ים – הרצליה
THALASSA BEACH RESORT
THALASSA BEACH RESORT
קפריסין – באפרה
קרקע חקלאית
קרקע חקלאית
באר יעקב
המשולש החקלאי
המשולש החקלאי
אשדוד
OLIVE HILL
OLIVE HILL
קפריסין – קירניה
WEST PARK
WEST PARK
קפריסין – קירניה
GREEN PARK
GREEN PARK
קפריסין – קירניה
DELUXIA
DELUXIA
קפריסין – קירניה
POINT
POINT
קפריסין – קירניה
AURELIA RESORT
AURELIA RESORT
קפריסין – לרנקה
QCC2
QCC2
קפריסין – לרנקה
קרקע חקלאית להשקעה
קרקע חקלאית להשקעה
פרדס חנה
קרקע חקלאית למכירה
קרקע חקלאית למכירה
בנימינה
פנטהאוז מפואר בלב רמת-גן
פנטהאוז מפואר בלב רמת-גן
בן אליעזר 20
RIVER SIDE LIFE
RIVER SIDE LIFE
צפון קפריסין – איסקלה
4TECH – המרכז של הצפון
4TECH – המרכז של הצפון
מחצבת נשר, חיפה
4TECH- ההשקעה הכדאית בישראל!
4TECH- ההשקעה הכדאית בישראל!
לב חיפה, מרכז הצפון
ההרחבה החדשה
ההרחבה החדשה
אליכין
שביל התפוזים
שביל התפוזים
הוד השרון
בבלי הירוקה
בבלי הירוקה
תל אביב
וילה ליד חוף מדהים
וילה ליד חוף מדהים
יוון- אטיקה (Attica)
משרד להשכרה ב- GLOBAL TOWERS
משרד להשכרה ב- GLOBAL TOWERS
יצחק רבין 1, פתח תקווה

מידע שימושי למשקיעים

מידע מקצועי למשקיעים

השאירו פרטים ומומחה נדלן יחזור אליכם עם הצעות משתלמות!