קבוצת רכישה למרפסות

סגירת מרפסת לחדר

זקוקים לחדר נוסף בבית? מעוניינים לנצל את המרפסת שלכם ולבצע סגירת מרפסת לחדר? רוצים לעשות את זה כמה שיותר מהר אבל גם כמה שיותר נכון ואיכותי? בלקון מרפסות מציעה לכם שירות סגירת מרפסת והפיכתה לחדר מגורים לכל דבר ועניין, החל משלב התכנון, דרך שלב קבלת האישורים וההיתרים הנדרשים וכלה בביצוע וגמר.

 

סוגרים מרפסת ומוסיפים חדר לבית

כמו עוד אלפי ישראלים שגילו את הפוטנציאל האמיתי במרפסת הבית שלהם, גם לכם יש את ההזדמנות לסגור את מרפסת הבית ולהפוך אותה לחדר נוסף בבית. זה אומר, שהדירה שלכם כבר לא תהיה דירת שלושה או ארבעה חדרים, אלא דירת ארבעה או חמישה חדרים, וזה אומר שהיא תהיה שווה הרבה יותר ושכמובן יהיה לכם חדר נוסף לשכן בו את אחד מדיירי הבית, לפתוח ולשחרר קצת ממרחב הבית ולאפשר לבני הבית ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר בחיי היום יום שלהם. בלקון מרפסות אוחזת בניסיון רב של שנים, בתהליך של סגירת מרפסת לחדר, ועושה את כל הנדרש על מנת שאף אחד לא יוכל לנחש שהחדר החדש בבית שלכם היה בעבר מרפסת.

 

מלווים אתכם לאורך התהליך כולו

בלקון מרפסות מספקת שירות סגירת מרפסות מקצה לקצה ומא' עד ת'. במסגרת השירות, אנו מבצעים עבורכם תכנון הנדסי ודקורטיבי של תהליך סגירת המרפסת, ויוצרים תכנית אדריכלית שכוללת בתוכה את כל מרכיבי התהליך, מצינורות הניקוז הנדרשים ועד מערכות החשמל והתאורה שיש להתקין במרפסת על מנת להפוך אותה לחדר לכל דבר ועניין. בשלב התכנון, כמו גם ביתר שלבי התהליך, תוכלו לקחת חלק פעיל, לשטוח את ההעדפות שלכם ואת הציפיות שלכם מהתהליך וכן להיעזר באנשי המקצוע שלנו, שיוודאו כי הכל מתנהל על פי העקרונות המקצועיים.

בהמשך הדרך, נסייע לכם בהגשת בקשה לקבלת היתר בניה מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה, שכן מדובר בתוספת בניה הדורשת קבלת היתר על פי החוק. לבלקון מרפסות יש ניסיון רב בעבודה עם וועדות תכנון בכל רחבי הארץ, ובסיוע אנשי המקצוע שלנו תוכלו להשלים את תהליך קבלת ההיתר בתוך זמן קצר ומבלי שתצטרכו כלל להיות מעורבים בו.

לבסוף, מגיע שלב העבודה. במסגרת שירות סגירת מרפסת לחדר  חברת בלקון, מציעה לכם בלקון מרפסות מגוון רחב של אפשרויות במטרה ליצור את החדר שאותו אתם רוצים, גם אם המרפסת עצמה לא מספקת את התשתית הראשונית הנדרשת. אנו מבצעים כל פעולה נדרשת, החל מהחלפת תשתיות וריצוף, דרך שבירת קירות ופתיחת מפתחי דלתות, על מנת שהחלל הסגור שיתקבל בסופו של דבר יוכל להיקרא בכבוד ובגאווה – חדר.

 

סגירת מרפסת לחדר היא פעולה פשוטה יחסית שיכולה להוביל לשינוי גדול יחסית באיכות החיים שלכם ובשווי הנכס שלכם. אתם רק צריכים להגיד שאתם רוצים, וחברת בלקון מרפסות תעשה את כל הנדרש כדי להוציא את זה אל הפועל.

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

מידע מקצועי למשקיעים

משכנתא הפוכה לגיל הזהב

הלוואת משכנתא הפוכה, בדיוק כמו משכנתא רגילה, מאפשרת לבעלי בתים ללוות סכום של כסף באמצעות הבית שבבעלותם בתור ביטחון להלוואה. בנוסף לכך, כמו במקרים של

קרא עוד »