סמל יזמות נדל"ן חוות דעת – חברת נדל"ן מקצועית המבטיחה לכל לקוחותיה ליווי צמוד של אנשי המקצוע הטובים ביותר בכל תחום!

סמל יזמות נדל"ן היא חברה מקצועית המלווה משקיעים מתחילת דרכם ועד לרגע חתימת החוזה על הדירה המיטבית והמתאימה ביותר למירב הצרכים האישיים של כל משקיע. חברת סמל יזמות נדל"ן כוללת את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום במטרה לאתר את הפרוייקטים הרווחיים ביותר שצפויים להניב תשואה שנתית גבוה לכל לקוחותיהם. מעבר לאיתור פרוייקטים בעלי פוטנציאל רווח גבוה, החברה בוחרת את מיקום הפרוייקטים הנבחרים על בסיס בחינות מקצועיות לאזורים שצפויים ליהנות מזינוק מחירים בשנים הקרובות. אז אם גם אתם חולמים להשתלב בעולם הנדל"ן בצורה מקצועית ונכונה שתבטיח לכם פרוייקטים רווחיים במיוחד, סמל יזמות נדל"ן ישמחו להעניק לכם ליווי מלא הכולל מענה לכל הצרכים מרגע קבלת ההחלטה להתחיל להשקיע בעולם הנדל"ן ועד לחתימת החוזה על הנכס המתאים ביותר עבורכם.

חוששים מהשקעות? חשוב שתמשיכו לקרוא את השורות הבאות!

חשוב להדגיש ולומר כי גם אם מעולם לא חשבתם להתחיל להשקיע בעולם הנדל"ן, חשוב שתמשיכו לקרוא את השורות הבאות. החלופה המרכזית בה בוחרים כל אותם אנשים שחוששים מעולם ההשקעות היא תוכנית חיסכון בנקאית הכוללת ריבית אפסית, אך נטולת סיכון (לכאורה). אם גם אתם חוששים מהפסדים בעולם ההשקעות ואפשרות של תוכנית חיסכון בנקאית נטולת סיכון נשמעת לכם מעניינת, חשוב שתדעו כי תוכניות החיסכון הללו גורמות לרבים להפסיד כסף רב מידי שנה. התוכניות הבנקאיות אמנם יצליחו לשמור היטב על הערך המספרי של החיסכון שלכם, אך לא על כוח הקניה שלו. במילים אחרות, האינפלציה, עליות המחירים הכלליות בישראל שוחקות את כוח הקנייה של כל מטבע שעומד ללא כל תנועה. האינפלציה בישראל עומדת על כ 2% מידי שנה, מה שגורם לכל אותם אנשים הבוחרים לשכן את כל כספם בתוכניות חיסכון בנקאיות נטולות ריבית להפסיד כ 2% מכוח הקנייה של הכסף שלהם.

כל האמת מאחורי תוכניות חיסכון בנקאיות "ללא סיכון" – הדרך הבטוחה ביותר להפסיד לא מעט כסף מידי שנה!

הדוגמה הטובה ביותר שתבהיר את פגיעתה הקשה של האינפלציה בכוח הקנייה של הכסף היא רכישת עגלת מוצרים בסיסיים בסופר. עד לפני שנים בודדות יכולתם לרדת לסופר השכונתי ולמלא עגלת מוצרים בסיסיים למשפחה ממוצעת ב 100 שקלים בלבד. כיום, גם אם תרחיקו לסופר הזול ביותר באזור, שטר בודד של 100 שקלים לא יספיק בשביל למלא את אותה העגלה הכוללת את אותם המוצרים בדיוק. הערך המספרי של הכסף לא השתנה, אך כוח הקנייה שלו ירד בצורה משמעותית במרוצת השנים. לכן, חשוב להדגיש ולומר כי כל מסלולי החיסכון הבנקאיים אמנם שומרים על הערך המספרי של הכסף שלכם (כלומר תוכלו לקבל את אותו סכום שהפקדתם גם שנים ארוכות לאחר ההפקדה), אך לא מצליחים לשמור על ערך הכסף מפני שחיקת האינפלציה, מה שמבטיח הפסד שנתי ממוצע של כ 2%.

האם לאחר עליות ארוכות שנים זה הזמן הנכון להתחיל להשקיע בעולם הנדל"? אנשי המקצוע של חברת סמל יזמות נדל"ן עונים על השאלה

. אז אם גם אתם רוצים להצליח לשמור על ערך הכסף מפני שחיקת האינפלציה ואףסמל יזמות נדל"ן ישמחו להעניק לכם ליווי מלא הכולל מענה לכל הצרכים מרגע קבלת ההחלטה להתחיל להשקיע בעולם הנדל"ן להרוויח לא מעט מידי שנה, חשוב שתכירו מספר טיפים חשובים של אנשי המקצוע מבית סמל יזמות נדל"ן חוות דעת. חשוב לפתוח בחברת סמל יזמות נדל"ן חוות דעת מציעה לכל לקוחותיה ליווי מלא ומקצועי לרכישת הנכסים האטרקטיביים ביותר להשקעהאחת הנקודות הבוערות בלב כל המשקיעים החדשים שמתכוונים להתחיל להשקיע בעולם הנדל"ן בתקופה הקרובה, והיא מחירי הדירות בישראל.

מחירי הדיור בישראל עולים במשך למעלה משני עשורים רצופים ובשנים האחרונות הכפילו ואף שילשו את ערכם. אנשים רבים סבורים כי לאחר גל עליות ארוך כל כך, המחירים צפויים להתחיל להיבלם בתקופה הקרובה. אך מה חושבים על כך אנשי המקצוע מבית סמל יזמות נדל"ן חוות דעת? בדיוק הפוך. אנשי המקצוע מבית חברת סמל יזמות נדל"ן מכירים היטב את הכוחות הגדולים המשפיעים על מחירי הדיור ויודעים לבחון את תמונת המצב הנוכחית, וזו הצפויה לשנים הקרובות.

לא פועלים על פי תחושות בטן – כל מה שאתם חייבים להכיר אודות תנועות מחירי הדיור בישראל!

הגורמים המשפיעים על תנועות מחירי הדיור בישראל הם הביקוש וההיצע. ככל שהביקוש גבוה מההיצע, מחירי הדיור בישראל עולים וכך גם להיפך, ככל שההיצע גבוה מהביקוש, מחירי הדיור יורדים. תמונת המצב של מאזן הכוחות בין הביקוש להיצע בישראל ברורה – הביקוש גבוה מההיצע ולכן כל מומחי חברת סמל יזמות נדל"ן חוות דעת סבורים כי צפוי אפסייד נדל"ן של עשרות אחוזים בשנים הקרובות.

  • הביקוש בישראל – לפני שנגע בכל הגורמים המרכיבים את הביקוש לדיור בישראל, חשוב להדגיש כי הביקוש לדיור הינו ביקוש קשיח, מה שאומר כי כל אדם נדרש לקורת גג לגור בה. לכן, רמות הביקוש בישראל נגזרות מריבוי טבעי, מהגירה חיובית, ממשקיעים רבים המחזיקים ביותר מדירה אחת בלבד וכן מכמות הגירושים הגבוהה. מתגרשים טריים שעד לא מזמן הסתפקו בדירת מגורים אחת, נדרשים כעת להחזיק בדירה נוספת מה שמשפיע באופן ישיר על רמות הביקוש.
  • היצע בישראל – לעומת הביקוש הנגזר מלא מעט משתנים, ההיצע בישראל נגזר ממשתנה אחד בלבד – התחלות הבנייה החדשות. התחלות בנייה חדשות יבשילו להיות דירות מגורים בעוד מספר שנים, מה שיגדיל את ההיצע הקיים בישראל. הבעיה המרכזית בגינה מחירי הדיור בשוק הישראלי עולים ללא הפסקה על אף כל ניסיונות הממשלות השונות לבלום אותם היא, קצב התחלות הבניה החדשות.

חברת סמל יזמות נדל"ן חוות דעת מסבירה לכל לקוחותיה כי כל יזם וקבלן שרוצים לבנות בישראל נדרשים לעבור שלבים בירוקרטיים ארוכים ומייגעים במיוחד. הדרך עד לקבלת אישורים לרדת לשטח ולהתחיל לבנות ארוכה במיוחד ולכן קצב התחלות הבנייה החדשות איטי למדי. לעומת זאת הגידול הטבעי המהיר בישראל, ההגירה החיובית, הגירושים והמשקיעים הרבים מעלים את קצב גידול הביקושים בקצב מסחרר, מה שיוצר פער במאזן הכוחות בין הביקוש להיצע ותומך בעליות מחירים מתמשכות לעוד שנים ארוכות קדימה. אז אם גם אתם חששתם להצטרף למשקיעים המרוצים בישראל במחירי שיא כל הזמנים, לדעת מומחי סמל יזמות נדל"ן חוות דעת ועוד מומחים רבים בתחום המחירים של היום יחשבו למציאה של ממש בעוד שנה בלבד.

החלטתם להתחיל להשקיע? חשוב שתדעו שעולם הנדל"ן אינו מסתכם ברכישת דירה והשכרתה לתקופות זמן ארוכות! הכירו את המסלולי ההשקעה האטרקטיביים ביותר

אז רגע לפני שאתם מצטרפים לעולם השקעות הנדל"ן בסיועה של חברת סמל יזמות נדל"ן חוות דעת, חשוב שתכירו את מסלולי ההשקעה הגדולים והאטרקטיביים ביותר וכן את השיטה הפשוטה להעריך שוויאנשי המקצוע מבית חברת סמל יזמות נדל"ן מכירים היטב את הכוחות הגדולים המשפיעים על מחירי הדיור ויודעים לבחון את תמונת המצב הנוכחית נכסים בדיוק רב ותוך זמן קצר. מסלולי ההשקעות האטרקטיביים ביותר שמצליחים למשוך את רוב משקיעי הנדל"ן בישראל הם:

  • נדל"ן מניב

נדל"ן מניב זהו מסלול ההשקעה הגדול מכולם המבטיח למשקיעים בו רמת בטיחות גבוהה, השקעה ללא צורך בהשקעת זמן רב, הכנסה פסיבית וחודשית המעוגנת בחוזה משפטי, עליית ערך הנכס במרוצת השנים ועוד. אחוזי התשואה המתקבלים מהשכרת נכסים במסלול זה משתנים בין האזורים השונים ועומדים על כ 2.2% תשואה באזורי מרכז הארץ וכ 4.4% תשואה באזורי פריפריה. לסיכום היתרונות, החסרונות והסיכונים הבולטים:

יתרונות חסרונות וסיכונים
מסלול השקעה בטוח ופשוט במיוחד התעסקות עם כל צורכי השוכרים
מסלול השקעה הכולל הכנסה פסיבית סיכון בבחירת שוכרים מפוקפקים שלא יעמדו בכל התשלומים החודשיים
מסלול השקעה הכולל שני אפיקי רווח שונים – מהשכרת הנכס ומעליית ערכו אחוזי תשואה יחסית נמוכים מהשכרת הנכסים, בין 2.2% ל 4.4% מידי שנה

 

  • נדל"ן מסחרי

מסלול השקעה נוסף הוא מסלול נדל"ן מסחרי הדומה למסלול המניב, אך עם נכסים מסחריים. החיסרון הגדול ביותר של השקעה בנכסים מסחריים הוא הביקוש, שאינו קשיח כמו הביקוש למגורים. בתקופתחברת סמל יזמות נדל"ן חוות דעת מציעה לכל לקוחותיה ליווי צמוד לכל שלבי ההשקעה הקורונה הביקושים להשכרת חנויות ומשרדים צנחו ורבים מהם נותרו ריקים. מנגד, רכישת נכסים מסחריים והשכרתם כוללת גם יתרונות גדולים כמו מחירים נמוכים בעשרות אחוזים בהשוואה לדירות מגורים וכן אחוזי תשואה גבוהים יותר מידי שנה. לסיכום היתרונות, החסרונות והסיכונים למסלול זה:

 

יתרונות חסרונות וסיכונים
מחירים נמוכים בעשרות אחוזים בהשוואה למחירי דירות מגורים רמות הביקוש יכולות להיות תנודתיות, מה שמעלה את רמת הסיכון בהשוואה לנדל"ן מניב למגורים
אחוזי תשואה גבוהים מהשכרת הנכסים – בין 5% ל 15% מידי שנה הביקוש לנכסים מסחריים קטן יותר ולכן המחירים שלהם לא עולים באותו קצב של עליות דירות המגורים

 

  • אקזיט בנדל"ן

מסלול השקעה נוסף הוא אקזיט בנדל"ן המאפשר למשקיעים רבים להגדיל את ההון העצמי שלהם תוך זמן קצר. חשוב להדגיש ולומר כי מסלול השקעות זה לא מתאים לכל אחד והוא מצריך מהמשקיע להיותחברת סמל יזמות נדל"ן חוות דעת מציעה לכל לקוחותיה ליווי צמוד לכל שלבי ההשקעה אקטיבי ולהשקיע מספר שעות עבודה מידי שבוע. הרעיון הגדול הוא לקנות נכס במחיר נמוך ממחירי השוק, להשביח אותו בעזרת שיפוץ קוסמטי מהיר וזול ולמכור אותו במחירי השוק מספר חודשים לאחר הרכישה. לסיכום היתרונות והחסרונות של המסלול:

 

יתרונות חסרונות וסיכונים
מסלול השקעה מהיר להגדלת ההון העצמי סיכון בבחירת נכסים פגומים, הן מבחינה פיזית והן מבחינה משפטית
רכישת דירות במחירים נמוכים ממחירי השוק מסלול המצריך עבודה של שעות ארוכות מידי חודש
רווח נזיל לאחר מספר חודשים בלבד מסלול ללא הכנסה פסיבית ומעוגנת בחוזה משפטי

 

  • רכישת דירות על הנייר

מסלול נוסף ומבוקש במיוחד בשנים האחרונות הוא מסלול רכישה על הנייר. קבלנים ויזמים רבים בוחרים למכור נכסים על הנייר בפרוייקטים חדשים למטרות ניהול תזרים נכון. רכישת דירה על הנייר כוללת מספר חסרונות בהשוואה לרכישת דירה קיימת ולכן מחיר דירות על הנייר נמוך בכ 10% עד 30% ממחירי השוק. הרעיון הגדול של ההשקעה הוא לרכוש נכס על הנייר, להמתין עד לקבלת המפתח ולמכור את הנכס ברווח גדול. לסיכום היתרונות, החסרונות והסיכונים הגדולים של מסלול זה:

יתרונות חסרונות וסיכונים
רכישת נכסים בהנחה של בין 10% ל 30% ממחירי שוק סיכון בבחירת קבלן שלא מצליח לעמוד בכל התחייבויותיו
ללא התעסקות עם שוכרים כלל ללא הכנסה פסיבית כלל
רווח נזיל בתום תקופת ההשקעה ברוב המקרים התשלום הנותר צמוד למדד

לסיכום, חברת סמל יזמות נדל"ן חוות דעת מציעה לכל לקוחותיה ליווי צמוד לכל שלבי ההשקעה, לרבות בחירת פרוייקטים רווחיים הממוקמים באזורים שמחירי הנכסים בהם צפויים לזנק בשנים הקרובות, מיקוד אישי על מסלון ההשקעה המתאים לכל לקוח וליווי משפטי של אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. אם גם אתם רוצים להתחיל להשקיע בעולם הנדל"ן, עכשיו זה הזמן הנכון ביותר. כל המתנה לירידת מחירים תגרום לכם לשלם יותר.

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

מידע מקצועי למשקיעים

משכנתא הפוכה לגיל הזהב

הלוואת משכנתא הפוכה, בדיוק כמו משכנתא רגילה, מאפשרת לבעלי בתים ללוות סכום של כסף באמצעות הבית שבבעלותם בתור ביטחון להלוואה. בנוסף לכך, כמו במקרים של

קרא עוד »