נכסים מניבים

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

נכסים מניבים מהם?

מי מאיתנו לא היה רוצה נכס אשר יביא לו הכנסה פאסיבית קבועה לזמן בלתי מוגבל? לאחרונה יותר ויותר אנשים משקיעים בנדל"ן כאמצעי לייצור הכנסה, נכסים מניבים הם נכסים שנותנים תשואה שמשווה את עצמה למחיר קניה התחלתית ומניבה רווחים לזמן בלתי מוגבל לטווח הארוך. נכסים מניבים הם השקעה כלכלית ולרוב משקיעים לוקחים משכנתא על השקעות מסוג זה ונמענים להשקיע הון עצמי, נכסי נדלן מניבים הם נכסים שמניבים תזרימי מזומנים לאורך כל תקופת אחזקתם. השקעה בנכסים מניבים שזה השקעה בנדל"ן להכנסה דורשת מגוון רחב של שיקולים. שיעורי הריבית וסביבת שוק הדיור הם השיקולים המובילים למשקיעים בתחום הנדל"ן. מיקום, רמות שכר הדירה ואת פוטנציאל התשואה הם בדרך כלל גם מוביל חששות עבור משקיע המבקש לקנות ולהשכיר נכס להכנסה.

החזר על השקעה

נכסי נדלן  מניבים יכולים להיות השקעה טובה לטווח ארוך, ואפילו לספק מקור הכנסה לגיל הפרישה. עם זאת, נכסים מניבים דורשים מאיתנו מידה רבה של ניתוח כדי להבטיח תזרים מזומנים יציב זמין לאורך כל החיים של ההלוואה ומעבר. לכן קביעת שיעור הכנסה בסיסי לגבות דמי השכירות תהיה חשובה בהשגת שיעור התשואה הרצוי. בדרך כלל בעלים של נכסים מניבים יצטרך לנתח את הריבית הנוכחית להשכרה על נכסים דומים באזור תוך כדי שהוא שוקל את התשלומים החודשיים הנדרשים עבור המשכנתא. בנוסף, נדלן מניב בעלי נכסים מניבים חייבים גם לחסוך כספים בכל חודש כדי לכסות את כל עלויות תיקון ותחזוקה האחריות המלאה עליהם. ניהול יתרות אלה תזרים מזומנים ולוודא כי הכספים עולים על עלות המשכנתא של הלוואות והוצאות על הנכס יסייע להגדיל את ההחזר על ההשקעה הכוללת.

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים נכסים מניבים?

קיימים כמה פרמטרים שהמשקיע חייב לקחת בחשבון לפני רכישת נכסים מניבים  לדוגמא מיקום הנכס – אם הנכס ממוקם במרכז העיר או בשולי העיר , במרכז לרוב הנכס יהיה יקר הביקוש יהיה גדול אבל השכירות תהיה גבוהה, בשולי העיר מחיר הנכס יהיה זול יותר אבל הביקוש לא בהכרח שירד לכן השכירות תהיה בהתאם לביקוש.זה מה שהופך נכסים אלו לנכסים מניבים, דבר נוסף  חשוב לקחת בחשבון ולבדוק שהאזור יהיה נגיש לתחבורה ציבורית וכו'. לפני שרוכשים נכסים מניבים חייבים לבדוק מיהו קהל היעד שירכוש את הנכסים האלה באזור זה אם זה זוגות צעירים אז דירות קטנות יתאימו לאזור הזה אם זה משפחות זה כבר דורש דירות גדולות וזה משפיע על גודל הכנס. בדיקת המשכנתא אותה נקבל בכדי לבדוק שהתשואה של הנכס תהיה גבוהה יותר מהריבית על המשכנתא וכך הרווחים יגדלו.

נכסי נדלן מניבים ניתן למצוא באזורים בהן ישנה התפתחות משמעותית בנגישות באזורים בהן רואים עליה יציבה במחירי הנדל"ן העסקי אזורים הנמצאים במרכזי אזורים בהן יש אטרקציות חדשות. לסיכום נכסים מניבים הם הזדמנות אדירה להיכנס לעולם הנדל"ן אולם לא קל למצוא אותם, חשוב להבין את התמורה של השקעות בנכסים מניבים, התייעצות עם גורמים מקצועיים המכירים טוב את הנדל"ן בתחום היחסים המניבים, לקבלת תשואה בטוחה לאורך זמן להשקעה טובה.

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

פרויקטים חמים נוספים

מידע שימושי למשקיעים

פרויקטים חמים

השאירו פרטים ומומחה נדלן יחזור אליכם עם הצעות משתלמות!