ניכיון שיקים מסחריים

תוכן עניינים

 

בעלי עסקים רבים מבינים עד כמה חשוב להציע לקהל הלקוחות מגוון אופציות תשלום. לא מעט לקוחות משלמים כיום באמצעות כרטיס אשראי כאשר הם מעוניינים לדחות תשלומים שונים על השירותים או המוצרים שהם רוכשים, אולם ישנם לקוחות שמשלמים בשיקים דחויים. בעוד שישנן בעלי עסק ששיקים דחויים הם לא אופציה מבחינתם שכן, הדבר פוגע להם בתזרים המזומנים החודשי השוטף של העסק, ובכך הם בעצם מוותרים על הלקוחות שרוצים לשלם באמצעות שיקים דחויים, ישנם בעלי עסק שאינם מעוניינים לוותר על אף לקוח. הם מציעים את כל אופציות התשלום עבור הלקוחות שלהם לרבות תשלום בשיק והם בוחרים באופציה של ניכיון שיקים מסחריים, המספק להם את הכסף בשיק במזומן ובאופן מידי, תמורת עמלה.


ניכיון שיקים מסחריים – במה מדובר?

שירות ניקיון שיקים מסחריים הוא שירות המוצע כיום על ידי חברות העומדות בכל האישורים הרלוונטיים לעסוק בתחום. חברת Finance-pro בעצם מציעות לכל בעל עסק לקבל את השיקים הדחויים שניתנו לו על ידי לקוחות, לבצע בדיקה לגבי התקינות של השיק ולאחר מכן, אם הכל בסדר לספק לו את הסכום שבשיק תמורת עמלה כלשהי. מדובר על שירות הרלוונטי והנחוץ מאוד למגוון רחב של בעלי עסקים כיום אשר מציעים ללקוחות שלהם או לספקים שלהם שירות תשלום בשיקים דחויים. כמובן שחשוב מאוד שרק חברה חוקית תספק את השירות המדובר.


מי זקוק לשירות ניכיון שיקים מסחריים

כאמור, לא מעט אנשים בוחרים כיום לשלם בכרטיס אשראי כאשר הם מעוניינים לבצע עסקת תשלומים דחויה כלשהי, אולם יש עדיין אנשים אשר עובדים עם שיקים דחויים. בעל עסק שאיננו מאפשר תשלום בשיקים דחויים מפסיד בעצם קהל לקוחות די גדול ועל כן, הפתרון לכל בעל עסק שלא מעוניין להפסיד את הלקוחות הללו ובד בבד מבין כי בכדי שהעסק שלו יתנהל בצורה נכונה, הוא לא יכול לקבל כסף שהתקבל כתשלום על שירותים או מוצרים שונים לא יתקבל באותו החודש, הוא בחירה בחברה המספקת שירות ניכיון שיקים מסחריים. ניתן לומר שבעל העסק מרוויח על אף שהוא משלם עמלה כלשהי לחברה שפודה לו באופן מידי את השיק שכן, הוא מקבל את מרבית הסכום באותו החודש שבו התבצעה הקנייה וכמובן, לא מפסיד לקוחות.


כיצד לבחור חברה עבור ניכיון שיקים מסחריים

אם אתם מעוניינים בשירות ניקיון שיקים מסחריים לעסק שלכם, כדאי מאוד שתדעו שכיום ניתן למצוא לא מעט חברות המציעות את השירותים הללו, אך יחד עם זאת, אין להתפשר על חברה לא מוכרת או חברה לא חוקית. אין לבחור בחברה שהיא בגדר שוק אפור המציעה את השירות המדובר שכן, העסק שלכם עלול להסתבך. חשוב לבדוק מהי העמלה שהחברה גובה תמורת שירות הניכיון שהיא מספקת וכן שמדובר על חברה שניתן לסמוך עליה ועל שירותיה.

לפרסום כתבה, השאירו פרטים

קידום באינסטגרם

אינסטגרם יכול להיות אמצעי שיווקי מעולה, במיוחד בעידן של היום בו כמעט לכל אחד יש אינסטגרם. קיימות דרכים רבות לקידום באינסטגרם שרובן חינמיות. כמו כן,

קרא עוד »