ניכיון שיקים מסחריים

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

או חייגו: 054-5991219

 

בעלי עסקים רבים מבינים עד כמה חשוב להציע לקהל הלקוחות מגוון אופציות תשלום. לא מעט לקוחות משלמים כיום באמצעות כרטיס אשראי כאשר הם מעוניינים לדחות תשלומים שונים על השירותים או המוצרים שהם רוכשים, אולם ישנם לקוחות שמשלמים בשיקים דחויים. בעוד שישנן בעלי עסק ששיקים דחויים הם לא אופציה מבחינתם שכן, הדבר פוגע להם בתזרים המזומנים החודשי השוטף של העסק, ובכך הם בעצם מוותרים על הלקוחות שרוצים לשלם באמצעות שיקים דחויים, ישנם בעלי עסק שאינם מעוניינים לוותר על אף לקוח. הם מציעים את כל אופציות התשלום עבור הלקוחות שלהם לרבות תשלום בשיק והם בוחרים באופציה של ניכיון שיקים מסחריים, המספק להם את הכסף בשיק במזומן ובאופן מידי, תמורת עמלה.


ניכיון שיקים מסחריים – במה מדובר?

שירות ניקיון שיקים מסחריים הוא שירות המוצע כיום על ידי חברות העומדות בכל האישורים הרלוונטיים לעסוק בתחום. חברת Finance-pro בעצם מציעות לכל בעל עסק לקבל את השיקים הדחויים שניתנו לו על ידי לקוחות, לבצע בדיקה לגבי התקינות של השיק ולאחר מכן, אם הכל בסדר לספק לו את הסכום שבשיק תמורת עמלה כלשהי. מדובר על שירות הרלוונטי והנחוץ מאוד למגוון רחב של בעלי עסקים כיום אשר מציעים ללקוחות שלהם או לספקים שלהם שירות תשלום בשיקים דחויים. כמובן שחשוב מאוד שרק חברה חוקית תספק את השירות המדובר.


מי זקוק לשירות ניכיון שיקים מסחריים

כאמור, לא מעט אנשים בוחרים כיום לשלם בכרטיס אשראי כאשר הם מעוניינים לבצע עסקת תשלומים דחויה כלשהי, אולם יש עדיין אנשים אשר עובדים עם שיקים דחויים. בעל עסק שאיננו מאפשר תשלום בשיקים דחויים מפסיד בעצם קהל לקוחות די גדול ועל כן, הפתרון לכל בעל עסק שלא מעוניין להפסיד את הלקוחות הללו ובד בבד מבין כי בכדי שהעסק שלו יתנהל בצורה נכונה, הוא לא יכול לקבל כסף שהתקבל כתשלום על שירותים או מוצרים שונים לא יתקבל באותו החודש, הוא בחירה בחברה המספקת שירות ניכיון שיקים מסחריים. ניתן לומר שבעל העסק מרוויח על אף שהוא משלם עמלה כלשהי לחברה שפודה לו באופן מידי את השיק שכן, הוא מקבל את מרבית הסכום באותו החודש שבו התבצעה הקנייה וכמובן, לא מפסיד לקוחות.


כיצד לבחור חברה עבור ניכיון שיקים מסחריים

אם אתם מעוניינים בשירות ניקיון שיקים מסחריים לעסק שלכם, כדאי מאוד שתדעו שכיום ניתן למצוא לא מעט חברות המציעות את השירותים הללו, אך יחד עם זאת, אין להתפשר על חברה לא מוכרת או חברה לא חוקית. אין לבחור בחברה שהיא בגדר שוק אפור המציעה את השירות המדובר שכן, העסק שלכם עלול להסתבך. חשוב לבדוק מהי העמלה שהחברה גובה תמורת שירות הניכיון שהיא מספקת וכן שמדובר על חברה שניתן לסמוך עליה ועל שירותיה.

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

או חייגו: 054-5991219

פרויקטים חמים נוספים

מתחם 4TECH  החדש למרגלות הטכניון
מתחם 4TECH החדש למרגלות הטכניון
העיר נשר
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
המושבה מגדל
וילה 3 חדרים בסריטאנו
וילה 3 חדרים בסריטאנו
תאילנד – קופנגן
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
יוון- מיקונוס
CAESAR BLUE
CAESAR BLUE
קפריסין – איסקלה
EMERALD VILLAS
EMERALD VILLAS
קפריסין- פמגוסטה
SANTAI VILLAS
SANTAI VILLAS
תאילנד – קופנגן

מידע שימושי למשקיעים

מידע מקצועי למשקיעים

הפשרת קרקעות

קרקע חקלאית היא נכס נדל"ן הכי זול ביותר שניתן לרכוש, כיוון שישנן הגבלות רבות על השימוש בקרקע, כך שלא ניתן להפיק רווחים משמעותיים מהשימוש בקרקע.

קרא עוד »
נדלן ביוון למכירה

נדלן ביוון הפך לנפוץ מאוד בקרב ישראלים רבים. יוון, שנמצאת יחסית קרוב לישראל, עם איים מדהימים ונופים יפהפיים, הפכה למבוקשת מאוד עבור השקעות נדלן. למה

קרא עוד »
השאירו פרטים ומומחה נדלן יחזור אליכם עם הצעות משתלמות!