נדל"ן או שוק ההון – הכירו את הדגשים החשובים ביותר אודות אפיקי ההשקעה השונים

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

או חייגו: 054-5991219

משקיעים רבים מתמודדים עם הבחירה בין השקעות נדל"ן להשקעות בשוק ההון. אם גם אתם מתלבטים בשאלה מהו אפיק ההשקעה הטוב ביותר, הגעתם למקוםיום, כל אדם יכול להתחיל להשקיע בשוק ההון בלחיצת כפתור פשוטה, שוק הנדל"ן ידרוש יותר השקעה מהבחינה הזו הנכון. בשורות הבאות נציג את הדגשים החשובים של השקעות נדל"ן והשקעות בשוק ההון במטרה לנסות ולהתחקות אחר המאפיינים המרכזיים של אפיקי ההשקעה השונים. חשוב להדגיש כבר בפתיחת הדברים כי השקעות בשוק ההון שונות בתכלית מהשקעות נדל"ן כך שהבחירה תלויה רבות בצרכים האישיים של המשקיע.

  • השקעות נדל"ן השקעות נדל"ן מבטיחות לבוחרים בהן מבחר מסלולי השקעה שונים. בניגוד למקובל לחשוב, ענף השקעות נדל"ן אינו מסתכם ברכישתנדל"ן או שוק ההון? חברות רבות מכל רחבי העולם מנפיקות את עצמן בבורסה במטרה לגייס כספים מהציבור דירת מגורים והשכרתה לטווחי זמן ארוכים.

מסלולי ההשקעה הגדולים שכדאי שתכירו:

  1. נדל"ן מניב – מסלול ההשקעה הגדול והמרכזי בענף הוא המסלול המניב. מסלול זה כולל רכישת דירה והשכרתה לטווחי זמן ארוכים. המסלול נחשב ליציב ובטוח במיוחד ומבטיח לבוחרים בו שני אפיקי רווח שונים. האחד מהשכרת הנכס והשני מעליית ערכו.
  2. נדל"ן על הנייר – מסלול השקעות נוסף ומרכזי בענף השקעות הנדל"ן הוא רכישת דירה על הנייר. קבלנים רבים מוכרים מספר דירות מצומצם בכל פרויקט על הנייר במחירי פריסייל. מחירי פריסייל מגלמים הנחה של בין 10% ל 30% ממחירי השוק, כך שלאחר תום כך שלבי הבנייה המשקיע יוכל למכור את הנכס במחירי שוק וליהנות מהדלתא שבין הרכישה למכירה.
  3. אקזיט בנדל"ן – המסלול השלישי הוא מסלול המצריך עבודה של שעות מידי שבוע. במסגרתו המשקיע מאתר נכסים הנמכרים במחירים נמוכים ממחירי השוק, משביח אותם בעזרת שיפוץ קוסמטי ומוכר אותם במחירי שוק ברווח גדול ומהיר.

נקודה נוספת שחשוב להכיר על השקעות נדל"ן היא אפשרויות המינוף. בעזרת הלוואת משכנתא ניתן לרכוש נכסים ללא הון עצמי גבוה במיוחד. הבנקים בישראלנדלן או שוק ההון? חשוב להדגיש כי השקעה במנייה של חברה בודדת נחשבת למסוכנת יותר בהשוואה להשקעה בתעודות סל מאפשרים לקבל עד 75% מימון על דירה ראשונה ועד 50% מימון על דירה שניה. במילים אחרות, אם אתם רוכשים דירה ראשונה בשווי 1,000,000 שקלים, תצטרכו להביא מהבית 250,000 שקלים בלבד.

  • השקעות בשוק ההון – מנגד, השקעות בשוק ההון נחשבות לפשוטות יותר (מבחינה טכנית). כיום, כל אדם יכול להתחיל להשקיע בשוק ההון בלחיצת כפתור פשוטה. גם מכירת ההשקעות אינה מצריכה יותר מלחיצת כפתור בודדת. במה משקיעים? במגוון חברות שהונפקו בבורסה. חברות רבות מכל רחבי העולם מנפיקות את עצמן בבורסה במטרה לגייס כספים מהציבור. לאחר ההנפקה, כל אדם שמאמין בחברה יכול להשקיע בה את כספו וליהנות מתשואה זהה לזו שהחברה מייצרת.
  • מניות לעומת תעודות סל  –  חשוב להדגיש כי השקעה במנייה של חברה בודדת נחשבת למסוכנת יותר בהשוואה להשקעה בתעודות סל. תעודות סל הן תעודות הכוללות מספר גדול של חברות שונות כך שכל השקעה בהן בעצם כוללת פיזור של ההשקעה בכל החברות שהתעודה כוללת. התעודות אמנם נחשבות לבטוחות יותר בהשוואה להשקעה במניות בודדות, אך על פי רוב אחוזי התשואה שהן מספקות מידי שנה נמוכות מחלק ניכר מהמניות הבודדות שהן כוללות.

לסיכום חשוב להביא בחשבון את כל המאפיינים של ההשקעות השונות ולהתאים את האפשרות הטובה ביותר עבורכם.

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

או חייגו: 054-5991219

פרויקטים חמים נוספים

מתחם 4TECH  החדש למרגלות הטכניון
מתחם 4TECH החדש למרגלות הטכניון
העיר נשר
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
המושבה מגדל
וילה 3 חדרים בסריטאנו
וילה 3 חדרים בסריטאנו
תאילנד – קופנגן
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
יוון- מיקונוס
CAESAR BLUE
CAESAR BLUE
קפריסין – איסקלה
EMERALD VILLAS
EMERALD VILLAS
קפריסין- פמגוסטה
SANTAI VILLAS
SANTAI VILLAS
תאילנד – קופנגן
COVE GARDEN VILLAGE
COVE GARDEN VILLAGE
קפריסין – קירניה

מידע שימושי למשקיעים

מידע מקצועי למשקיעים

הפשרת קרקעות

קרקע חקלאית היא נכס נדל"ן הכי זול ביותר שניתן לרכוש, כיוון שישנן הגבלות רבות על השימוש בקרקע, כך שלא ניתן להפיק רווחים משמעותיים מהשימוש בקרקע.

קרא עוד »
נדלן ביוון למכירה

נדלן ביוון הפך לנפוץ מאוד בקרב ישראלים רבים. יוון, שנמצאת יחסית קרוב לישראל, עם איים מדהימים ונופים יפהפיים, הפכה למבוקשת מאוד עבור השקעות נדלן. למה

קרא עוד »
השאירו פרטים ומומחה נדלן יחזור אליכם עם הצעות משתלמות!