משכנתא הפוכה לגיל הזהב

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

או חייגו: 054-5991219

הלוואת משכנתא הפוכה, בדיוק כמו משכנתא רגילה, מאפשרת לבעלי בתים ללוות סכום של כסף באמצעות הבית שבבעלותם בתור ביטחון להלוואה. בנוסף לכך, כמו במקרים של לקיחת משכנתא רגילה, הבית שלכם עדיין נשאר על שמכם. אך יחד עם זאת, בניגוד למשכנתא הרגילה ששאר אנשים לוקחים, פה הלווים לא צריכים לשלם את תשלומי משכנתא החודשיים. ההלוואה הזו מוחזרת רק כאשר הלווה אינו מתגורר בבית. גם הריבית וגם העמלות מתווספות ליתרת ההלוואה מדי כל חודש, וכך היתרה גדלה. בעלי הבית על שמם הבית עומד, נדרשים לשלם את תשלומי הארנונה וביטוח על הדירה וכל להשתמש בנכס עצמו בתור מקום מגורים עיקרי.

רוצים לשמוע עוד על משכנתא הפוכה בתנאים מעולים? פנו אל פרץ פיננסים ותקבלו את כל המידע והשירותים שאתם צריכים!

 

אז מי יכול לקבל משכנתא בצורה הפוכה ואיך זה קשור לגיל הזהב?

ראשית, נרצה לציין שבהקשר של "גיל הזהב" ההלוואה ניתנת לבעלי 60 ומעלה.

הבית עליו עושים את המשכנתא חייב להיות מקום המגורים הראשי שלכם. כלומר, בדירה זו אתם כלוקחי המשכנתא חייבים לבלות את רוב ימות השנה. מה שאומר שאתם חייבים גם להיות בעלי חזקה בלעדית ומוחלטת על הבית או להיות בעל יתרת משכנתא נמוכה. בעלות מוחלטת על הבית אומרת בעצם שאין יותר משכנתא שאתם צריכים לשלם עליה עבור הבית, הוא שלכם. במידה וקיימת יתרת משכנתא, תצטרכו לפרוע אותה כאשר אתם סוגרים את החוזה של המשכנתא ההפוכה. תוכלו במקרים אלו להשתמש בכספים או בכסף מהמשכנתא ההפוכה כדי לזרז את תשלום יתרת המשכנתא הקיימת.

מי שיש לו תיק פלילי, או נחשב כעבריין, בעל חוב גדול לא יכול לדרוש אותה. כאמור, את החובות תוכלו להשלים דרך המשכנתא ההפוכה.

 

מה אתם חייבים לדעת לפני שאתם פונים לבקש משכנתא הפוכה?

אתם חייבים לדעת שבמקרים של משכנתא הפוכה, הסכום שחייב בעל הבית למלווה עולה עם הזמן. הסיבה לכך הינה בשל הריבית והעמלות המתווספות ליתרת ההלוואה המשולמת מדי חודש. ככל שיתרת ההלוואה שלכם גדלה, כך בעצם ההון העצמי הביתי שלכם יורד.

אם אתם מעוניינים לקבל ייעוץ והכוונה בכל הנוגע לקבלת הלוואות משכנתא, יש לכם למי לפנות. רק אצל פרץ פיננסים תוכלו לקבל את כל השירות המקצועי והאמין ביותר בתחומים הפיננסים השונים לבעלי עסקים, עצמאיים ולקוחות פרטיים.

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

או חייגו: 054-5991219

פרויקטים חמים נוספים

מתחם 4TECH  החדש למרגלות הטכניון
מתחם 4TECH החדש למרגלות הטכניון
העיר נשר
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
המושבה מגדל
וילה 3 חדרים בסריטאנו
וילה 3 חדרים בסריטאנו
תאילנד – קופנגן
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
יוון- מיקונוס
CAESAR BLUE
CAESAR BLUE
קפריסין – איסקלה
EMERALD VILLAS
EMERALD VILLAS
קפריסין- פמגוסטה

מידע שימושי למשקיעים

מידע מקצועי למשקיעים

הפשרת קרקעות

קרקע חקלאית היא נכס נדל"ן הכי זול ביותר שניתן לרכוש, כיוון שישנן הגבלות רבות על השימוש בקרקע, כך שלא ניתן להפיק רווחים משמעותיים מהשימוש בקרקע.

קרא עוד »
נדלן ביוון למכירה

נדלן ביוון הפך לנפוץ מאוד בקרב ישראלים רבים. יוון, שנמצאת יחסית קרוב לישראל, עם איים מדהימים ונופים יפהפיים, הפכה למבוקשת מאוד עבור השקעות נדלן. למה

קרא עוד »
השאירו פרטים ומומחה נדלן יחזור אליכם עם הצעות משתלמות!