מכירת קרקעות

סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
המושבה מגדל

מודל ייחודי!
רכישת נכס וחברות במועדון סירות יוקרתי המשולב עם מלון 5 כוכבים על חוף הכנרת

גינה בכפר
גינה בכפר
גבעת עדה - בנימינה

השקעה נהדרת בבנימינה / גבעת עדה !
רבע דונם קרקע פרטית מגודרת על שמך.
הזדמנות נדירה לרכוש יחידת קרקע הממוקמת צפונית לכפר סבא,
בסמיכות לבנייה יוקרתית ולמוסדות חינוך מהשורה הראשונה.

הר 1202
הר 1202
הוד השרון

לצד תוכנית המתאר של הוד השרון, שצפויה להכפיל את כמות התושבים בעיר מ- 64 אלף ל-128 אלף תושבים, אושרה גם תוכנית הר 1202 הוד השרון באזור הצפון-מזרחי של העיר:
במסגרת התוכנית המשתרעת על פני שטח בן 1,287 דונם תוקם שכונת מגורים חדשה ובה למעלה מ- 4,200 יחידות דיור חדשות, מתחמי תעסוקה ומסחר, מתחמי ספורט ונופש ומוסדות ציבוריים.
וכמובן, כיאה לעיר שרוצה להמשיך ולשמור על ערכי הטבע היפהפה שלה, אל הבנייה האינטנסיבית של התוכנית יתווספו עוד שכבות של פארקים ירוקים בהוד השרון.

ציר החינוך - הר 1302
ציר החינוך – הר 1302
הוד השרון

תוכנית הר/1302 ציר החינוך הוד השרון היא לא פחות מתוכנית הדגל של העיר.
מיקומה של התוכנית הוא במערב הוד השרון על שטח של כ- 178 דונם פרטיים, בצמוד לספורטן, הספורטק העירוני ושכונת גרין פארק היוקרתית מדרום, פארק ארבע העונות ממערב ורחוב הפרדס מצפון.
אם תשאלו אדם רנדומלי בעיר, הוא יגיד לכם שמדובר במיקום האיכותי והאטרקטיבי ביותר בעיר הוד השרון לבנייה רוויה.
תוכנית הר/1302 תכלול מבחר מגוון של בניינים המשלבים מגדלי מגורים יוקרתיים עם נוף פתוח למרחבים לצד בנייני "בוטיק" קטנים עם דירות גן וגג.
הדירות תהיינה בגודל ממוצע של דירת 5 חדרים כ-133 מ"ר לא כולל שטח מרפסת שמש.

פרויקט חוף התכלת
פרויקט חוף התכלת
הרצליה

הפרויקט המדובר ביותר בשנים האחרונות באזור מטרופולין גוש דן הוא פרויקט חוף התכלת הרצליה (הר/2200 א' רובע דרום מערב הרצליה) במסגרתו יוקם רובע חדש העיר, שיתחיל על קן חוף הים בהרצליה ויגיע עד לקו מצוקי הכורכר.
מדובר בפרויקט המתפרש על פני שטח של כ- 2,000 דונם המחולקים ל- 3 מתחמים שונים בהם מקודמות תוכניות בנייה.


רובע הנחל
רובע הנחל
אשדוד

הפרויקט ממוקם בסמוך אל חוף הים, בקרבת עורקי התחבורה המרכזיים ושטחי מסחר ותעסוקה רבים.
רובע הנחל אשדוד משתרע על פני 667 דונם.
איפה בדיוק? בין אשדוד במערב, בני דרום וניר גלים מצפון וכביש 4 ממזרח, ממש על שפת נחל לכיש.

מכירת קרקעות צריכה להיות רק אחרי שאנחנו החזרנו את ההשקעה שלנו ועמדנו בצפי הרווח. יש היום מכירת קרקעות שיכולה להיות מצד המדינה או אדם פרטי, יש מכירת קרקעות של כאלו שהשקיעו ועכשיו הקרקע שלהם עלתה במאות אחוזים ממה שהייתה שווה. שוק הנדל"ן הוא אחד השווקים הבטוחים יותר שקיימים בכל תחומי ההשקעות, אבל עדיין גם כאן צריך לקחת בחשבון פרמטרים רבים. יש חשיבות רבה למיקום, למחיר, לסוג הקרקע והאם באמת אפשרי לבנות שם בעתיד. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על מכירת קרקעות מצד הקונה ומצד המוכר.

מכירת קרקעות – מתי נכון לקנות?יש היום מכירת קרקעות שיכולה להיות מצד המדינה או אדם פרטי, יש מכירת קרקעות של כאלו שהשקיעו ועכשיו הקרקע שלהם עלתה במאות אחוזים ממה שהייתה שווה.

יש שני מקרים שאנחנו רוצים לקנות בו קרקע, המקרה הראשון הוא בכובע של המשקיעים, המקרה השני הוא לצורך מגורים. גם כאשר אנחנו רוכשים דירה לצורך מגורים, עדיין אנחנו רוצים לדאוג לכך שהערך שלה יעלה בעתיד. סביר להניח שכמעט כל אזור היום בעתיד יעלה את הערך שלו, אבל לעיתים אנחנו רואים אזורים אשר כבר הגיעו לשיא שלהם ולכן, הסיכון הוא גבוה יותר, ייתכן שגם הערך יירד. הבחירה לרכוש דירה לכל צורך צריך להיות בהבנה מלאה שמדובר על השקעה לטווח ארוך. ערך הקרקע לא תעלה בזמן הקרוב באופן משמעותי, במיוחד אם מדובר על קרקע חקלאית שעדיין לא הופשרה. הדרך הנכונה ביותר למצוא קרקע מתאימה להשקעה היא בהתאם למחיר ההתחלתי שיש לכם. אתם לא צריכים להחזיק בהון עצמי גבוה בכדי להשקיע, למעשה יש לנו היום מכירת קרקעות במחירים נמוכים יחסית אשר הערך הפוטנציאלי העתידי שלהם גבוה. סכום התחלתי של כמה עשרות אלפי שקלים יכולים להניב לכם בעתיד הרחוק תשואה של מאות אחוזים.

מתי נכון למכור קרקע?מכירת קרקעות צריכה להיות רק אחרי שאנחנו החזרנו את ההשקעה שלנו ועמדנו בצפי הרווח.

מכירת קרקעות מצד המוכר אינה פשוטה, יש תחרות גדולה והיא למעשה מול המדינה. המדינה מחזיקה בלמעלה מ-90 אחוז קרקעות שיש בארץ. בתור פרטיים, גם אם רכשנו קרקע לפני כמה שנים, עלינו לדעת כמה היא שווה לנו כעת וכמה היא תהיה שווה לנו בעתיד. השקעות בתחום מכירת קרקעות היא לטווח הארוך, משמע אם אתם קונים היום קרקע סביר להניח שהיא תהיה הרבה יותר משתלמת לאחר עשר שנים ומעלה. המכירה צריכה להיות בהתאם לפיתוח שנעשה באזור בו הקרקע שלכם נמצאת. יש קרקעות אשר נמצאות במרכז והערך שלהן לא עולה באופן דרמטי כמו קרקעות באזורי פיתוח. שווי הקנייה שלנו אינו משקף את המחיר אותו נקבל.

כמה שווה הקרקע שלכם?

תוכלו בבדיקה מהירה לבדוק כמה הקרקע שלכם שווה. קרקעות באזור המרכז, במיוחד בתל אביב יתחילו ממחירים של כחצי מיליון ש"ח. עם זאת, יש קרקעות בצפון ובדרום הארץ אשר יכולות להיות מרחק נסיעה קצר יחסית למרכז והשווי שלהן יהיה כמאה עד מאתיים אלף שקלים. ככל שיש יותר דרישה (ויש דרישה) בדיור חדש, ככה מחיר הקרקע שלכם עולה. בתור משקיעים, אנחנו לא רוצים להסתכל דווקא על אזורים מרכזיים שם מחירי הקרקעות מאוד גדולים, אלא אם מדובר על השקעה לטווח ארוך אנחנו רוצים לקנות במחיר נמוך ולחכות שערך הדירה יעלה. לדוגמא, כאשר אנחנו רוכשים קרקע בבנימינה, המחיר אותו נשלם יעמוד על כמאה אלף שקלים (לא כולל הוצאות לצורך הפשרת הקרקע). מדובר על אזור פיתוח שצפוי להניב בעתיד רווחים גבוהים ולכן, לא היינו מוכרים את הקרקע עכשיו אלא מחפשים קרקעות נוספות להשקעה באזור.

מה ההבדל בין קרקע מופשרת לקרקע חקלאית?

מכירת קרקעות מצד המוכר אינה פשוטה, יש תחרות גדולה והיא למעשה מול המדינה. המדינה מחזיקה בלמעלה מ-90 אחוז קרקעות שיש בארץ. בין אם אנחנו רוכשים או מוכרים קרקע, יש הבדל בין קרקע אשר מיועדת לבנייה ובין קרקע אשר היא קרקע חקלאית. קרקע חקלאית תהיה עם סיכון גבוה יותר ולכן, המחיר אותו נשלם יהיה נמוך יותר. תהליך הפשרת קרקע הוא תהליך שלוקח זמן מה ודורש לא מעט סבלנות. עם זאת, ברגע שאנחנו עושים את כל השיקולים הנכונים לפני רכישת הקרקע, אנחנו נוכל פחות או יותר לצפות האם הרכישה שלנו משתלמת או לא. קרקע המיועדת לבנייה תהיה במחיר גבוה יותר מכיוון שהיא כבר אושרה לבנייה. כל מה שנותר לעשות בקרקעות כאלה הוא להתחיל את תהליך הבנייה שגם כורך בתוכו לא מעט הוצאות. המחירים עבור קרקעות מפשרות יהיה גבוה יותר וגם הסיכון יהיה נמוך יותר. חוק בהשקעות: ככל שהסיכון גבוה יותר ככה התשואה גבוהה יותר ולהפך.

השקעות לטווח הארוך

מכירת קרקעות ורכישת קרקעות הן תהליך של השקעה לכל דבר ועניין ולכן, חשוב להסתכל לטווח הארוך. אפיק השקעה של נדל"ן לא מתאים לכל אחד, אלא למי שיכול להיות מספיק סבלני כדי לראות את התמורה שלו. בעשור האחרון ענף הנדל"ן הראה תשואות מרשימות ביחס לאפיקי השקעה אחרים ולמרות שמדובר על אפיק השקעה בעל סיכון, הוא עדיין לא בסיכון גבוה כמו אפיקי השקעה אחרים. היתרון הוא שגם אם לא מכרתם את הקרקע שלכם, עדיין יש לכם נכס ביד איתו תוכלו לעשות מה שאתם רוצים, בין אם מדובר על הקמת בניין משרדים, מפעלים או דיור.

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

פרויקטים חמים נוספים

גינה בכפר
גינה בכפר
גבעת עדה – בנימינה
מתחם 4TECH
מתחם 4TECH החדש למרגלות הטכניון
העיר נשר
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
המושבה מגדל
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
יוון- מיקונוס
CAESAR BLUE
CAESAR BLUE
קפריסין – איסקלה
וילה 3 חדרים בסריטאנו
וילה 3 חדרים בסריטאנו
תאילנד – קופנגן
EMERALD VILLAS
EMERALD VILLAS
קפריסין- פמגוסטה
COVE GARDEN VILLAGE
COVE GARDEN VILLAGE
קפריסין – קירניה
East גליל ים
East גליל ים
גליל ים – הרצליה
THALASSA BEACH RESORT
THALASSA BEACH RESORT
קפריסין – באפרה
קרקע חקלאית
קרקע חקלאית
באר יעקב
המשולש החקלאי
המשולש החקלאי
אשדוד
OLIVE HILL
OLIVE HILL
קפריסין – קירניה
WEST PARK
WEST PARK
קפריסין – קירניה
GREEN PARK
GREEN PARK
קפריסין – קירניה
DELUXIA
DELUXIA
קפריסין – קירניה
POINT
POINT
קפריסין – קירניה
AURELIA RESORT
AURELIA RESORT
קפריסין – לרנקה
QCC2
QCC2
קפריסין – לרנקה
קרקע חקלאית להשקעה
קרקע חקלאית להשקעה
פרדס חנה
קרקע חקלאית למכירה
קרקע חקלאית למכירה
בנימינה
פנטהאוז מפואר בלב רמת-גן
פנטהאוז מפואר בלב רמת-גן
בן אליעזר 20
RIVER SIDE LIFE
RIVER SIDE LIFE
צפון קפריסין – איסקלה
4TECH – המרכז של הצפון
4TECH – המרכז של הצפון
מחצבת נשר, חיפה
4TECH- ההשקעה הכדאית בישראל!
4TECH- ההשקעה הכדאית בישראל!
לב חיפה, מרכז הצפון
ההרחבה החדשה
ההרחבה החדשה
אליכין
שביל התפוזים
שביל התפוזים
הוד השרון
בבלי הירוקה
בבלי הירוקה
תל אביב
וילה ליד חוף מדהים
וילה ליד חוף מדהים
יוון- אטיקה (Attica)
משרד להשכרה ב- GLOBAL TOWERS
משרד להשכרה ב- GLOBAL TOWERS
יצחק רבין 1, פתח תקווה

מידע שימושי למשקיעים

מידע מקצועי למשקיעים

השאירו פרטים ומומחה נדלן יחזור אליכם עם הצעות משתלמות!