ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

מחירי קרקעות בישראל

אורות בדורות
אורות בדורות
קרקע להשקעה בשומרון

קרקע לרכישה בשכונה החדשה בדורות עילית- השקעה משתלמת ובטוחה במזרח גוש דן!
התיישבות עם אופי, בדגש על בני הקהילה הדתית לאומית, בין אלקנה ועץ אפרים לאלמתן ולמעלה שומרון,
בין כביש 5 לכביש 55, כרבע שעה נסיעה מצומת מורשה.
תכנון מוקפד, בתמיכה ובעידוד המועצה.
360 מטר מעל פני הים! נוף מהמם המשקיף על האזור כולו- מתל אביב ועד שדה התעופה...

מגרש פרטי
מגרש פרטי
פרדס חנה-כרכור

קרקע חקלאית פרטית באחד מאזורי הביקוש המובילים והמבוקשים בארץ - פרדס חנה כרכור!

מדובר בפרויקט דגל של חברת נדל"ן מובילה המחזיקה בכ- 300 דונם קרקעות במתחם תחת הסכמי שיתוף, ומקדמת את הפשרת הבנייה הצפויה.
על פי תמ"א 35, הקרקע מוגדרת כקרקע במרקם עירוני (צהובה) ועל כן הסיכוי להביאה להפשרה גבוה במיוחד...
ההערכה היא שהקרקעות הנמכרות יאושרו בתהליך מואץ, בזכות פוטנציאל הפיתוח המהיר של המתחם ושני מרכזי המסחר והתעסוקה הצמודים לו:

• "ביג סנטר" –כ- 12,000 מ"ר של שטחי מסחר. אושר לאחרונה לפיתוח ויתרום בוודאי לזינוק בערך של המתחם.
• "אילנות" - כ- 300 אלף מ"ר לבנייה. מתחם תעסוקה ירוק עתיר ידע.

משקיעים רבים כבר זיהו את פוטנציאל הרווח האדיר הגלום כאן! מהרו והצטרפו!

שדות ורבורג
שדות ורבורג
עתודת הקרקע בצפון ורבורג

קרקע 250 מ"ר להשקעה, בגבול הצפוני של שדה ורבורג, אחד הישובים היוקרתיים בשרון!
מדובר בחלקת קרקע פרטית, נדירה וייחודית בת 91 דונם. חטיבת השטח צמודת דופן לבתי הישוב. צמידות דופן לבניה קיימת הוא מוטיב משמעותי בתהליך שינוי ייעוד של קרקע.

הישוב שדה ורבורג, כמו כל יישוב או עיר אחרת בישראל, כבר הורחב בעבר והופשרו בו קרקעות חקלאיות לטובת דיור והרחבת האוכלוסייה, קרקעות חקלאיות שהיום הן שכונות יוקרה ושכיות חמדה נדל"ניות. זה יקרה שוב ומי שיחזיק קרקע חקלאית שישונה ייעודה פשוט ירוויח.

סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
המושבה מגדל

מודל ייחודי!
רכישת נכס וחברות במועדון סירות יוקרתי המשולב עם מלון 5 כוכבים על חוף הכנרת

גינה בכפר
גינה בכפר
גבעת עדה - בנימינה

השקעה נהדרת בבנימינה / גבעת עדה !
רבע דונם קרקע פרטית מגודרת על שמך.
הזדמנות נדירה לרכוש יחידת קרקע הממוקמת צפונית לכפר סבא,
בסמיכות לבנייה יוקרתית ולמוסדות חינוך מהשורה הראשונה.

הר 1202
הר 1202
הוד השרון

לצד תוכנית המתאר של הוד השרון, שצפויה להכפיל את כמות התושבים בעיר מ- 64 אלף ל-128 אלף תושבים, אושרה גם תוכנית הר 1202 הוד השרון באזור הצפון-מזרחי של העיר:
במסגרת התוכנית המשתרעת על פני שטח בן 1,287 דונם תוקם שכונת מגורים חדשה ובה למעלה מ- 4,200 יחידות דיור חדשות, מתחמי תעסוקה ומסחר, מתחמי ספורט ונופש ומוסדות ציבוריים.
וכמובן, כיאה לעיר שרוצה להמשיך ולשמור על ערכי הטבע היפהפה שלה, אל הבנייה האינטנסיבית של התוכנית יתווספו עוד שכבות של פארקים ירוקים בהוד השרון.

כולנו מחפשים אחרי השקעות שונות ותחום הנדל"ן הוא אחד התחומים הבולטים והמשתלמים ביותר. חיפוש אחר קרקעות צריך לכלולכולנו מחפשים אחרי השקעות שונות ותחום הנדל"ן הוא אחד התחומים הבולטים והמשתלמים ביותר. חיפוש אחר קרקעות צריך לכלול בתוכו הרבה מידע, בין היתר בהתאם למיקום הקרקע, מחירי קרקעות בישראל בתוכו הרבה מידע, בין היתר בהתאם למיקום הקרקע, מחירי קרקעות בישראל, החברה או האדם מולו אנחנו מבצעים את העסקה וכל התהליך להפשרת הבנייה אם יש צורך. היתרון שלנו בארץ הוא שיש היצע רחב של קרקעות בכל רחבי הארץ וכיום, רוב האזורים האלה עומדים מול פיתוח אדיר. לכן, השקעות כיום בתחום הנדל"ן הינן בעלות פוטנציאל עצום בשנים האחרונות. תוכלו לרכוש קרקע בכ-100,000 ש"ח ועוד כמה שנים הסכום הזה יכפיל וישלש את עצמו.

איך יודעים מה המקום הנכון להשקעה?

חיפוש אחר מחירי קרקעות בישראל יכול להיות לצורך השקעה, אך לעיתים גם מדובר על קרקע עליה אנחנו רוצים לבנות את הבית שלנו.חיפוש אחר מחירי קרקעות בישראל יכול להיות לצורך השקעה, אך לעיתים גם מדובר על קרקע עליה אנחנו רוצים לבנות את הבית שלנו. רכישת קרקע מאשר מבנה קיים היא הרבה יותר זולה, בין אם מדובר על מרכז הארץ ובין אם מדובר על כל מקום אחר. עם זאת, כאשר אנחנו רוצים לרכוש קרקע לצורך השקעה חשוב להבין דבר אחד חשוב – מדובר על השקעה לטווח הארוך. את התוצאות אתם לא תראו תוך שנתיים ברוב המקרים, אלא ייתכן וייקח גם עשור ומעלה. לכן, אם אין לכם את הסבלנות להמתין לעליית ערך המגרש שלכם, תחום השקעות זה אינו עבורכם. שימו לב, ניתן לרכוש קרקע שהיא עדיין נמצאת בסטטוס חקלאי, משמע היא עדיין לא מיועדת למבני מגורים ולכן, כחלק מהתהליך לאחר הרכישה יהיה עליכם להכשיר את הקרקע לבניית מגורים. היתרון בבחירה הזאת הוא שהמחיר יהיה נמוך יותר באופן משמעותי מכיוון שהקרקע אינו הופשרה. מצד שני, אתם יכולים גם לרכוש קרקע שכבר סיימה את התהליך ומוכנה לבנייה, המחיר יהיה גדול יותר וההשקעה שלכם היא פחות לטווח הארוך. קרקעות חקלאיות אשר הופשרו יכולות לגלם לתוכן פוטנציאל רווח אדיר של מאות אחוזים, אך הסיכון גבוה.  

מהו הסכום שיש לכם להשקיע?

השקעות בתחום הנדל"ן לא מחייבות אותנו להחזיק במיליוני שקלים, להפך. תחום הנדל"ן ומיוחד רכישת קרקעות פתוחה בפני קהליםמחירי קרקעות בישראל יכולים לנוע בטווח מאוד רחב ולהתחיל ממחירים מאוד נמוכים של כמה עשרות אלפי שקלים לקרקע שאינה הופשרה. צעירים יותר שעדיין אין להם הון משמעותי. מחירי קרקעות בישראל יכולים לנוע בטווח מאוד רחב ולהתחיל ממחירים מאוד נמוכים של כמה עשרות אלפי שקלים לקרקע שאינה הופשרה. לכן, גם משקיעים מתחילים עם הון עצמי צנוע יוכלו לבצע השקעות כאלה. מצד שני, אם יש לכם סכום גדול יותר אתם יכולים להשקיע באופן בטוח יותר. כמובן, יהיו מקרים בהם אתם תצטרכו להמתין כמה שנים טובות. כאשר אתם מגיעים עם סכום כלשהו, יהיו חברות נדל"ן אשר יוכלו להעניק לכם ליווי מקצועי ואף לעזור במימון של עד 50% משווי הנכס. כאשר אתם בוחרים חברת נדל"ן אתם מקבלים הרבה יותר מידע מאשר הייתם מקבלים לבד. למעלה מ-90% מהקרקעות בארץ נמצאות בבעלות המדינה, כל היתר בבעלות אזרחית. חברת נדל"ן מלווה אתכם בבחירת קרקעות, היא עצמה גם לרוב תחזיק בקרקעות ותעניק לכם גם ייצוג משפטי וליווי עד להשלמת הפרויקט.

כמה זה עולה לי?

מהם מחירי קרקעות בישראל? המחירים יכולים לנוע בטווח רחב כפי שכבר בוודאי הבנתם. המחיר, בדיוק כמו שוק הנדל"ן משתנה בהתאם לאזור הגאוגרפי. קרקעות באזור המרכז יהיה די גבוהות במחירים שלהם, עם זאת כאשר נלך מעט צפונה או דרומה, נוכל לקבל מחירים הרבה יותר אטרקטיביים. מחירי קרקעות בישראל נמצאות בתנופה אדירה, במיוחד בשל הפיתוח הרב שיש בפריפריה בעשור האחרון. המחיר אותו נשלם על קרקע (125 מ"ר) יכולה לנוע בטווח רחב, בתל אביב קרקע יכולה להגיע לסכום של 650,000 ש"ח ויותר. מצד שני, כאשר אנחנו פוגשים את אותו גודל שטח במרחק של כשעה נסיעה צפונה, על גבול קיסריה – חדרה, אנחנו יכולים לראות את המחירים יורדים במאות אחוזים. היום, קרקע בבנימינה תהיה במחיר של כ-100,000 ש"ח עבור מגרש בגודל 125 מ"ר. מהם מחירי קרקעות בישראל? המחירים יכולים לנוע בטווח רחב כפי שכבר בוודאי הבנתם. כאשר אנחנו רוכשים קרקע אנחנו גם צריכים לקחת בחשבון את הפיתוח שיש באזור. לדוגמא, אם אנחנו מסתכלים על בנימינה וחוקרים עליה מעט, אנחנו יכולים לראות שבעתיד הקרוב המקום עובר שינוי מהותי ויהפוך לגולת הכותרת של האזור מבחינה תיירותית, עוד מאות מבנים יקומו שם, אזורי פיתוח ומקומות עבודה. לכן, השקעות כאלה שנמצאות במחירים גולמיים כרגע, בעתיד יתפתחו והתשואה תהיה גבוהה הרבה יותר ממה שאתם יכולים לדמיין. מחירי קרקעות בישראל יהיו בדרך כלל בטווח של כמה מאות אלפי שקלים, ככל שמדובר על אזור יותר נחשק כמו המרכז ואף יישובים מסוימים בדרום, ככה המחיר יגדל. יש לקחת בחשבון שאתם לא משלמים בלבד על מחיר הקרקע, גם התהליך עצמו לוקח ממכם סכומים שונים עבור שכר טרחה של עורך דין, חתימה על חוזים, רשימה בטאבו, הפשרת הקרקע ועוד… ליווי מקצועי כבר בתחילת הדרך יעזור לכם לאמוד את המחיר הסופי אותו תשלמו עבור ההשקעה.

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

פרויקטים חמים נוספים

גינה בכפר
גינה בכפר
גבעת עדה – בנימינה
השקעות נדל״ן בדטרויט
השקעות נדל״ן בדטרויט
מישיגן – ארה"ב
מגדלי בריטניה ישראל – צ'ק פוסט
מגדלי בריטניה ישראל – צ'ק פוסט
מתחם המשרדים החדש בחיפה
אורות בדורות
אורות בדורות
קרקע להשקעה בשומרון
מתחם 4TECH
מתחם 4TECH החדש למרגלות הטכניון
העיר נשר
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
המושבה מגדל
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
יוון- מיקונוס
CAESAR BLUE
CAESAR BLUE
קפריסין – איסקלה
רוטשטיין באיינשטיין
רוטשטיין באיינשטיין
נתניה צפון
מגרש פרטי
מגרש פרטי
פרדס חנה-כרכור
וילה 3 חדרים בסריטאנו
וילה 3 חדרים בסריטאנו
תאילנד – קופנגן
East גליל ים
East גליל ים
גליל ים – הרצליה
שדות ורבורג
שדות ורבורג
עתודת הקרקע בצפון ורבורג
COVE GARDEN VILLAGE
COVE GARDEN VILLAGE
קפריסין – קירניה
EMERALD VILLAS
EMERALD VILLAS
קפריסין- פמגוסטה
DELUXIA
DELUXIA
קפריסין – קירניה
POINT
POINT
קפריסין – קירניה
WEST PARK
WEST PARK
קפריסין – קירניה
AURELIA RESORT
AURELIA RESORT
קפריסין – לרנקה
QCC2
QCC2
קפריסין – לרנקה
OLIVE HILL
OLIVE HILL
קפריסין – קירניה
GREEN PARK
GREEN PARK
קפריסין – קירניה
המשולש החקלאי
המשולש החקלאי
אשדוד
משרד להשכרה ב- GLOBAL TOWERS
משרד להשכרה ב- GLOBAL TOWERS
יצחק רבין 1, פתח תקווה
פנטהאוז מפואר בלב רמת-גן
פנטהאוז מפואר בלב רמת-גן
בן אליעזר 20
THALASSA BEACH RESORT
THALASSA BEACH RESORT
קפריסין – באפרה
בבלי הירוקה
בבלי הירוקה
תל אביב
שביל התפוזים
שביל התפוזים
הוד השרון
ההרחבה החדשה
ההרחבה החדשה
אליכין
4TECH- ההשקעה הכדאית בישראל!
4TECH- ההשקעה הכדאית בישראל!
לב חיפה, מרכז הצפון

מידע שימושי למשקיעים

פרויקטים חמים

מידע מקצועי למשקיעים

פרויקטים לפי מדינות

השאירו פרטים ומומחה נדלן יחזור אליכם עם הצעות משתלמות!