מה אתם צריכים לבדוק בפוליסת חיסכון?

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

או חייגו: 054-5991219

עבור אנשים רבים פוליסת חיסכון נחשבת בתור אפיק ההשקעה הטוב ביותר. זה נכון שפוליסה המיועדת לחיסכון מביאה איתה יתרונות רבים ופלוסים שחובה להכיר. אך לכל חברת ביטוח יש פוליסה מעט שונה, ולכן הבחירה עשויה להיות קצת טריקית. אתם מבחינתכם תצטרכו לדעת מה לבדוק לפני שתבחרו פוליסה מסוימת. הכוח שנמצא בידיים שלכם הוא כוח משמעותי מאוד שיכול להפוך את הקערה על פיה. בסופו של יום השאיפה שלכם היא לקבל בדיוק את מה שאתם שואפים להשיג. אם לא תקבלו את מבוקשכם, אין סיבה שתשקיעו בפוליסה את הכסף שלכם. לעיתים מדובר על כסף שעבדתם לא מעט זמן על מנת להשיג אותו. כך שהבדיקה המקדימה שלכם היא בגדר חובה ולא בגדר רשות.

 

מהי פוליסת חיסכון?

אם זוהי הפעם הראשונה שיוצא לכם לשמוע על פוליסות חיסכון – מוטב כי תכירו אותן. בסופו של יום מדובר על אחד מבין מספר אפיקי חיסכון מובילים שבהם ניתן לבחור. לכל אפיק חיסכון יש את הפלוסים שלו, וכמובן שלכל אפיק חיסכון יש את הייחודיות שלו. אז מי היא אותה פוליסת חיסכון שעליה כולם מדברים? מדובר על אפיק השקעה שמיועדת לטווח קצר או ארוך, כל אחד על פי הצרכים שלו. כאשר הוא נועד להחליף את ההשקעה בתוכניות חיסכון שונות בתוך הבנק שבו מתנהל חשבונכם. פוליסות חיסכון מאפשרות לכם לבחור את התוכנית שתתאים לכם כמו כפפה ליד. לרוב החברות שמציעות לכם פוליסות חיסכון מביאות גם מבחר רחב של תוכניות שונות.

 

מה צריך לבדוק לפני שסוגרים פוליסה?

יש לא מעט דברים שתצטרכו לבחון בעת סגירת פוליסת חיסכון. השאיפה שלכם צריכה להיות למצוא את הפוליסה שתאפשר לכם להגשים את החלומות. לעיתים החלום הקטן שנראה על פניו בתור חלום לא אפשרי, יהפוך להיות מציאותי יותר ויותר. תוכלו למצוא אתכם מגיעים למצב שבו הרווח שלכם יהיה רווח עצום.

  • את רוב המשקיעים הפרמטר העיקרי שיעסיק הוא התשואה. חובה עליכם לבחון את התשואות בין חברות ביטוח שונות על מנת להבין את ההבדלים. המוניטין והניסיון של חברת הביטוח הם אלה שלרוב יקבעו מהי התשואה שאותה ניתן יהיה להשיג.
  • גובה דמי הניהול הוא פרמטר שלא תוכלו להתעלם ממנו. הרי מדובר על תשלום חודשי שאותו תצטרכו לשלם לחברת הביטוח או לבית ההשקעות. ככל שדמי הניהול גבוהים יותר, כך תדרשו כמובן לקבל עוד פרמטרים שונים במסגרת פוליסת החיסכון.
  • רמת השירות תאפשר לכם לדעת כי יש לכם עם מי לדבר בצד השני. פוליסת חיסכון היא מסלול השקעה שבו תצטרכו להשקיע את הכסף שלכם. לפיכך תרצו לדעת כי בכל שאלה יהיה מי שיספק לכם תשובות שלא משתמעות לשתי פנים.
  • השקעה בפוליסות חיסכון מביאה איתה השקעה במסלולים שונים. אנו מציעים לכם לבחור בחברת ביטוח המציעה מסלולים רבים ומגוונים. ככל שחברת הביטוח תציע יותר מסלולים, כך תוכלו לבחור את המסלול שתפור בדיוק למידות שלכם.

 

שווה לכם להשקיע את הכסף בפוליסת חיסכון!

כמו שהבנתם פוליסת חיסכון יכולה לשנות את החיים שלכם מקצה לקצה. ברגע שתשקיעו את הכסף בפוליסת חיסכון תוכלו לראות כיצד הכסף יעבוד בשבילכם. כלומר מבלי שתצטרכו לבצע פעולות שונות, הכסף שלכם מצליח להגדיל את עצמו. יש כאלה שבזכות האפשרות הזאת יכולים להגשים את החלומות הכי גדולים שלהם. גם אתם יכולים להשקיע בפוליסת חיסכון, רק תמצאו את בית ההשקעות או חברת הביטוח הרלוונטית. ההיצע רחב מאוד, ולכל אחת מתאימה בחירה שונה בהשוואה לאחרים.

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

או חייגו: 054-5991219

פרויקטים חמים נוספים

מתחם 4TECH  החדש למרגלות הטכניון
מתחם 4TECH החדש למרגלות הטכניון
העיר נשר
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
המושבה מגדל
וילה 3 חדרים בסריטאנו
וילה 3 חדרים בסריטאנו
תאילנד – קופנגן
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
יוון- מיקונוס
CAESAR BLUE
CAESAR BLUE
קפריסין – איסקלה
EMERALD VILLAS
EMERALD VILLAS
קפריסין- פמגוסטה

מידע שימושי למשקיעים

מידע מקצועי למשקיעים

הפשרת קרקעות

קרקע חקלאית היא נכס נדל"ן הכי זול ביותר שניתן לרכוש, כיוון שישנן הגבלות רבות על השימוש בקרקע, כך שלא ניתן להפיק רווחים משמעותיים מהשימוש בקרקע.

קרא עוד »
נדלן ביוון למכירה

נדלן ביוון הפך לנפוץ מאוד בקרב ישראלים רבים. יוון, שנמצאת יחסית קרוב לישראל, עם איים מדהימים ונופים יפהפיים, הפכה למבוקשת מאוד עבור השקעות נדלן. למה

קרא עוד »
השאירו פרטים ומומחה נדלן יחזור אליכם עם הצעות משתלמות!