ייעוץ השקעות נדל"ן – כל הטיפים המקצועיים והדגשים החשובים שאתם חייבים להכיר לפני שתתחילו להשקיע!

עולם הנדל"ן מספק למשקיעים בו מגוון רחב של מסלולי השקעה שונים. בניגוד למקובל לחשוב, המשקיעים השונים בענף אינם מסתפקים ברכישת דירה והשכרתה לטווחי זמן ארוכים. המסלולים השונים מאפשרים למשקיעים לבחור את המסלול המתאים ביותר עבור הצרכים האישיים שלהם תוך התחשבות ברמות הסיכון, טווחי ההשקעה, אחוזי תשואה משוערים ועוד. אך רגע לפני שנצלול לכל הפרטים החשובים שאתם חייבים להכיר אודות השקעות נדל"ן נכונות בארץ ובעולם, חשוב שתכירו את החלופה המרכזית להשקעות נדל"ן בישראל. אז גם אם מעולם לא לשבתם להתחיל להשקיע הענף הנדל"ן, חשוב שתמשיכו לקרוא את השורות הבאות, הן יוכלו לחסוך לכם לא מעט הפסדים במרוצת השנים.

הבן של השכן הפסיד את כל הונו מהשקעות נדל"ן? כך תדעו להימנע מהפסדיםמה הם הדגשים החשובים שתלמדו בייעוץ השקעות נדל"ן שיש לקחת בחשבון טרם מתחילים להשקיע

לא מעט אנשים בישראל סבורים שמחירי הדיור מנופחים. אחרים, חוששים להשקיע את מיטב חסכונותיהם לאחר ששמעו שהבן של השכן השקיע ואיבד את כל נכסיו. החלופה המרכזית בה בוחרים רוב האנשים שלא מוכנים להשקיע את מיטב חסכונותיהם בענף הנדל"ן היא תוכניות חיסכון בנקאיות. הבנקים השונים מציעים לכלל לקוחותיהם מבחר מסלולי חיסכון לטווחי זמן שונים ללא חשיפה להשקעות כלל, מה שמבטיח שמירה על הערך המספרי של החיסכון. מסלול זה נתפס בעיני רבים כמסלול בטוח ללא כל סיכון, מה שהופך אותו למבוקש במיוחד. אך האם תוכניות חיסכון בנקאיות נטולות סיכון באמת שומרות על ערך הכסף שלכם? התשובה היא ממש לא.

ההפסד הבטוח – תוכניות החיסכון הבנקאיות

האינפלציה התמידית בישראל שוחקת את כוח הקנייה של הכסף. המחירים עולים וכוח הקנייה של הכסף יורד בכ 2% מידי שנה.

מעוניינים להשקיע אך לא יודעים מאיפה להתחיל? שירותי ייעוץ השקעות נדל"ן הם התשובה הטובה ביותר עבורכם

חשוב להדגיש, תוכניות החיסכון הבנקאיות אכן שומרות על הערך המספרי של החיסכון שלכם מפני הפסדים, אך כוח הקנייה של הכסף נשחק במרוצת השנים. הדוגמה הטובה ביותר לכך היא עגלת סופר למשפחה ממוצעת. אם עד לפני עשר שנים הייתם יכולים למלא עגלת סופר מלאה במגוון רחב של מוצרים בעזרת שטר בודד של 100 שקלים בלבד, כיום, אותו שטר בדיוק לא יצליח למלא חצי מאותה עגלת סופר הכוללת את אותם מוצרים בדיוק. המסלול האטרקטיבי ביותר ששומר על כוח הקנייה של הכסף מפני שחיקת האינפלציה ואף מבטיח לבוחרים בו רווחים נאים במרוצת השנים, הוא ענף הנדל"ן.

ביקוש והיצע, זיהוי שכונות אטרקטיביות והיכרות עם כל מסלולי ההשקעה הגדולים ביותר – הדגשים החשובים שתלמדו בייעוץ השקעות נדל"ן

רוצים להשקיע אך לא יודעים מאיפה להתחיל? שירותי ייעוץ השקעות נדל"ן הם התשובה הטובה ביותר עבורכם. כיום, ישנן יועצי השקעות מקצועיים ומיומנים המכירים את כל רזי מסלולי ההשקעות השונים והאטרקטיביים ביותר בשוק הדיור הישראלי. בשורות הבאות נגע בכמה דגשים חשובים וטיפים מקצועיים שאתם חייבים להכיר אודות השקעה נכונה.

 • השפעת מאזן הכוחות בין הביקוש להיצע על מחירי הדיור בישראל

הנקודה הראשונה והבסיסית ביותר שאתם חייבים להכיר היא השפעתו של מאזן הכוחות בין הביקוש להיצע על מחירי הדיור בישראל. מחירי הדיור בישראל עולים

שירותי ייעוץ השקעות נדל"ן כוללים היכרות עם המסלולים הגדולים והאטרקטיביים ביותר

במשך למעלה משני עשורים במאות אחוזים, כך שערכי הנכסים הכפילו ואף שילשו את עצמם בשנים האחרונות. המחירים מנופחים? בשביל לענות על כך אתם חייבים להכיר את הגורמים המשפיעים על מחירי הדיור – ביקוש והיצע. כל עוד הביקוש לדיור גבוה יותר מההיצע הקיים, מחירי הדיור עולים וכן להיפך, כל עוד ההיצע הקיים גדול מהביקוש, המחירים יורדים.

מאזן הכוחות בישראל ברור, רמות הביקוש גבוהות משמעותית מההיצע הקיים ולכן מחירי הדיור עלו כל כך הרבה בשנים האחרונות. נתון זה אומר שנכון לכתיבת שורות אלה, מחירי הדיור אינם מנופחים ואף אינם צפויים לשנות מגמה בשנים הקרובות. אז אם חששתם להצטרף לחגיגת הנדל"ן בישראל בטענה כי המחירים בשיאי כל הזמנים לאחר עליות משמעותיות של מאות אחוזים, מה שגרם לכם להאמין שהמחירים פסע לפני בלימה, חשוב שתכירו בעובדה שמאזן הכוחות בין הביקוש להיצע מוכיח אחרת.

 • מאפיינים מרכזיים של שכונות מבוקשות ואטרקטיביות להשקעהטרם פונים ליועץ השקעות נדל"ן, חייבים להכיר היא השפעתו של מאזן הכוחות בין הביקוש להיצע על מחירי הדיור בישראל

לאחר שהכרנו את הגורמים המשפיעים על תנועות מחירי הדיור בישראל והבנו שמחירי הדיור אינם בועתיים ואף אינם צפויים להיבלם בקרוב, חשוב להדגיש ולומר כי לא כל ערי ישראל צפויות ליהנות מאותה עלייה בשנים הקרובות. בדיקת מאזן הכוחות בין הביקוש להיצע ברזולוציה ארצית נועדה בשביל להציג כיוון כללי של השוק בלבד. על אף שהביקושים הארציים גבוהים מההיצע הקיים בישראל, עדיין ישנן ערים ושכונות מבוקשות במיוחד שמחירי הנכסים בהן צפויים לזנק, ולעומתן, ישנן ערים ושכונות חסרות ביקוש שמחירי הנכסים בהן צפויים להישאר כמעט ללא תנועה בשנים הקרובות. לכן, חשוב מאוד שתכירו את המאפיינים המרכזיים לערים ולשכונות מבוקשות שכדאי להשקיע בהן, והם:

 

 1. קרבה לנתיבי תחבורה ראשיים -נתיבי תחבורה ראשיים מאפשרים לכל המתגוררים בשכונות הסמוכות ליהנות מאפשרויות יציאה וכניסה מהירים ונוחים. נתון זה הופך את השכונות הקרובות לנתיבי התחבורה הראשיים למבוקשות במיוחד. הביקוש הרב מבטיח למשקיעים שמחירי הדיור באזור יעלו בקצב מהיר יותר מהממוצע האזורי וכן שמחירי השכירות יעלו בקצב מהיר.
 2. קרבה לתחבורה ציבורית – רכבת, רכבת קלה או אוטובוסים בתדירות גבוהה- בדומה לנתיבי תחבורה ראשיים, גם תחנות תחבורה ציבורית משפיעות רבותטרם פונים ליועץ השקעות נדל"ן, יש להכיר את מסלולי ההשקעה המבוקשים ביותר בישראל על ביקוש הנכסים הסמוכים להן. אנשים רבים מתניידים בעזרת תחבורה ציבורית למקומות עבודתם או לכל צורך, ולכן תחנות מרכזיות של אוטובוסים, תחנת רכבת קלה או תחנה של רכבת ישראל יוכלו לסייע להם להגיע לכל מקום בקלות, בנוחות ובמהירות. עובדים המתניידים למקום עבודתם בעזרת תחבורה ציבורית, יוכלו לצאת מאוחר יותר מידי בוקר ולחזור מוקדם יותר מידי ערב בעזרת אפשרויות התניידות נוחות ומהירות.
 3. קרבה למרכזי קניות, תעסוקה, פנאי ובידור – מרכזי קניות, תעסוקה, פנאי ובידור מאפשרים לכל השכונות הסמוכות אליהם ליהנות מנוחות. אנשים רבים יהיו מוכנים לשלם יותר עבור דירה הממוקמת במרחק הליכה מהסופר השכונתי, חנויות ביגוד, הנעלה או מרכזי פנאי ובידור המאפשרים לרבים לנקות את הראש לאחר יום עבודה ארוך. מרכזי תעסוקה אף הם מושכים ביקוש רב לשכונות הסמוכות מצד כלל העובדים במרכזים הללו שישמחו לגור בקרבת מקום למקום עבודתם. שכונות הסמוכות למרכזים הללו נהנות מעליות ערך מהירות יותר בהשוואה לממוצע האזורי.
 4. קרבה למוסדות לימוד אקדמיים – מוסדות לימוד אקדמיים אף הם מצליחים להשפיע על רמות הביקוש לשכונות הסמוכות. משקיעים רבים בוחרים לרכוש נכסים בשכונות הסמוכות למוסדות לימוד אקדמיים וליהנות מכל היתרונות של שכונות עם רמות ביקוש גבוהות. מעבר לכך, המשקיעים אוהבים נכסים הסמוכים למרכזי הלימוד מסיבה נוספת, והיא הגדלת התשואה המתקבלת מהשכרת הנכס. הסטודנטים הרבים המגיעים למרכזי הלימוד מכל רחבי הארץ הופכים את השכונות הסמוכות למבוקשות במיוחד עם מספר יתרונות מרכזיים, והם:
 • שוכרים טובים – הסטודנטים נחשבים לשוכרים טובים בעיני לא מעט משקיעים. סטודנטים מקפידים לעמוד בכל מועדי התשלום, שומרים על פנים הדירה וכןיועצי השקעות נדל"ן מודעים לעובדה שמשקיעים רבים משכירים את הדירות הסמוכות למרכזי הלימוד למספר שותפים מכבדים את כל סעיפי החוזה.
 • אחוזי תשואה גבוהים – משקיעים רבים משכירים את הדירות הסמוכות למרכזי הלימוד למספר שותפים. סטודנטים רבים לא יכולים להרשות לעצמם לשכור דירה לבד, ולכן הם שוכרים עם שותפים. השכרת נכסים לשותפים יניבו למשקיע אחוזי תשואה גבוהים משמעותית מהשכרת אותם נכסים למשפחות.

בחרו נכון את השכונות המבוקשות ביותר בעזרת הדגשים הללו ותוכלו ליהנות מעליות ערך מהירות בהשוואה לממוצע האזורי, מעליות תמידיות במחירי השכירות ומאחוזי תשואה גבוהים.

 • מסלולי השקעה מרכזיים

הנקודה האחרונה שאתם חייבים להכיר לפני שתתחילו להשקיע היא מסלולי ההשקעה המבוקשים ביותר בישראל. שירותי ייעוץ השקעות נדל"ן כוללים היכרות עם המסלולים הגדולים והאטרקטיביים ביותר, והם:

 1. נדל"ן מניב – מסלול הדגל הגדול ביותר בענף הנחשב לבטוח ביותר. במסגרתו המשקיעים רוכשים דירה ומשכירים אותה לטווחי זמן ארוכים במטרה ליהנותשירותי ייעוץ השקעות נדל"ן כוללים את כלל הדגשים החשובים ועוד רבים נוספים שיהפכו אתכם למשקיעים מקצועיים מהכנסה חודשית קבועה ומעליית ערך במרוצת השנים.
 2. אקזיט בנדל"ן – מסלול השקעה שאינו מתאים לכל משקיע. במסגרתו, המשקיעים מאתרים נכסים במחירים נמוכים ממחירי השוק, משביחים אותם בעזרת שיפוץ קוסמטי ומוכרים אותם במחירי שוק לאחר מספר חודשים בלבד.
 3. נדל"ן על הנייר – המסלול השלישי הוא נדל"ן על הנייר, במסגרתו המשקיעים רוכשים דירות שאינן בנויות בהנחה של בין 10% ל 30% ממחירי השוק. לאחר תום שלבי הבנייה, המשקיעים מוכרים את הנכס במחירי שוק ונהנים מההפרש שבין מחיר הרכישה למחיר המכירה.

שירותי ייעוץ השקעות נדל"ן כוללים את כלל הדגשים הללו ועוד רבים נוספים שיהפכו אתכם למשקיעים מקצועיים. בחרו נכון את נותני הייעוץ והתחילו ליהנות מכל האפשרויות שענף הנדל"ן הישראלי מציע למשקיעים בו.

 

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

פרויקטים חמים נוספים

גינה בכפר
גינה בכפר
גבעת עדה – בנימינה
מתחם 4TECH
מתחם 4TECH החדש למרגלות הטכניון
העיר נשר
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
המושבה מגדל
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
יוון- מיקונוס
CAESAR BLUE
CAESAR BLUE
קפריסין – איסקלה
וילה 3 חדרים בסריטאנו
וילה 3 חדרים בסריטאנו
תאילנד – קופנגן
EMERALD VILLAS
EMERALD VILLAS
קפריסין- פמגוסטה
COVE GARDEN VILLAGE
COVE GARDEN VILLAGE
קפריסין – קירניה
East גליל ים
East גליל ים
גליל ים – הרצליה
THALASSA BEACH RESORT
THALASSA BEACH RESORT
קפריסין – באפרה
קרקע חקלאית
קרקע חקלאית
באר יעקב
המשולש החקלאי
המשולש החקלאי
אשדוד
OLIVE HILL
OLIVE HILL
קפריסין – קירניה
WEST PARK
WEST PARK
קפריסין – קירניה
GREEN PARK
GREEN PARK
קפריסין – קירניה
DELUXIA
DELUXIA
קפריסין – קירניה
POINT
POINT
קפריסין – קירניה
AURELIA RESORT
AURELIA RESORT
קפריסין – לרנקה
QCC2
QCC2
קפריסין – לרנקה
קרקע חקלאית להשקעה
קרקע חקלאית להשקעה
פרדס חנה
קרקע חקלאית למכירה
קרקע חקלאית למכירה
בנימינה
פנטהאוז מפואר בלב רמת-גן
פנטהאוז מפואר בלב רמת-גן
בן אליעזר 20
RIVER SIDE LIFE
RIVER SIDE LIFE
צפון קפריסין – איסקלה
4TECH – המרכז של הצפון
4TECH – המרכז של הצפון
מחצבת נשר, חיפה
4TECH- ההשקעה הכדאית בישראל!
4TECH- ההשקעה הכדאית בישראל!
לב חיפה, מרכז הצפון
ההרחבה החדשה
ההרחבה החדשה
אליכין
שביל התפוזים
שביל התפוזים
הוד השרון
בבלי הירוקה
בבלי הירוקה
תל אביב
וילה ליד חוף מדהים
וילה ליד חוף מדהים
יוון- אטיקה (Attica)
משרד להשכרה ב- GLOBAL TOWERS
משרד להשכרה ב- GLOBAL TOWERS
יצחק רבין 1, פתח תקווה

מידע שימושי למשקיעים

מידע מקצועי למשקיעים

השאירו פרטים ומומחה נדלן יחזור אליכם עם הצעות משתלמות!