חברת השקעות נדל"ן בארה"ב – המדריך המלא להשקעות נדל"ן בארה"ב

בשנים האחרונות אנשים רבים מחליטים למשוך את כל כספי החיסכונות שלהם מתוכניות החיסכון נטולות הריבית שהבנקים מציעים לטובת השקעות שונות. אם גם לכם נמאס שכספי החיסכון שלכם לא מייצרים תשואה עודפת כלל, המדריך הבא נועד בדיוק עבורכם. ישנן לא מעט אפשרויות השקעה טובות עם רמות סיכון משתנות וצפי לאחוזי תשואה משתנים. כיום נעסוק באחת מאפשרויות ההשקעה הגדולות ביותר בעולם, השקעות נדל"ן. בטח יצא לכם לשמוע לא אחת על משקיעי נדל"ן המחזיקים במספר דירות ונהנים מהכנסה פסיבית מהשכרתן מידי חודש. בשורות הבאות נברר כיצד גם אתם יכולים להגיע לכך, נכיר את הכוחות הגדולים ביותר המשפיעים על מחירי הדיור בארץ ובעולם, נלמד לבחון שווקי דיור ולהחליט האם הם כדאיים להשקעה, נכיר את כל אפשרויות המימון שיאפשרו לכם להתחדש עם נכסים חדשים גם עם חיסכונות קטנים וכמובן נגע בכל מסלולי ההשקעה הגדולים והאטרקטיביים ביותר.

למה לא בישראל? כל הסיבות לנדידת משקיעי נדל"ן רבים אל מעבר לים

אך לפני שניגע בכלל הנקודות החשובות הללו, חשוב שתכירו את הסיבה המרכזית בגינה משקיעי נדל"ן רבים מישראל בוחרים בשנים האחרונות להעביר את כל השקעותיהם אל מעבר לים. שוק הדיור הישראלי הפך פחות אטרקטיבי בעיני משקיעי נדל"ן רבים המחפשים אחר יעדים מתגמלים יותר מעבר לים. ישנן לא מעט סיבות לכך, בחרנו עבורכם את הסיבות המרכזיות. אז הסיבה הראשונה היא ריצת מחירי הדיור בישראל במשך למעלה משני עשורים רצופים. מחירי הדיור בישראל נמצאים במגמת עלייה ברורה במשך שנים ארוכות, מה שגורם לכך שנכסים באזורי הביקוש בישראל הפכו יקרים במיוחד. ישנן מדינות רבות בכל רחבי העולם שמחירי דירות מגורים בלב אזורי הביקוש בהם זולות בעשרות אחוזים בהשוואה לדירות באזורי הביקוש בישראל. המחירים הגבוהים מקשים על משקיעים קטנים ללא הון עצמי גבוה לאתר נכס מספיק טוב באזור ביקוש. ומה עם אפשרויות המימון למינוף הכסף? הבנקים בישראל מאפשרים למשקיעים ליהנות מעד 50% מימון בלבד.

אחוזי התשואה הממוצעים מהשכרת נכסים בארה"ב עומדים על כ 6% עד 9% מידי שנה, בעוד אחוזי התשואה הממוצעים בישראל עומדים על כ 2.6% בלבד!

סיבה נוספת בגינה משקיעי נדל"ן רבים מישראל בוחרים לנדוד אל מעבר לים היא אחוזי התשואה הנמוכים שניתן לקבל מהשכרת נכסיםהשקעות נדל"ן בארה"ב - מה התשואה בפריים לוקיישן בישראל. אחד מכללי האצבע שמנחים את כל משקיעי הנדל"ן הגדולים ביותר הוא: ככל שמחיר הדירה גבוה יותר, כך אחוזי התשואה שיתקבלו מהשכרתה יהיו נמוכים יותר. כלל זה עובד גם הפוך כך שככל שמחיר הדירה נמוך יותר, כך אחוזי התשואה מהשכרתו יהיו גבוהים יותר. ואכן אחוזי התשואה מהשכרת דירות בתל אביב עומדים על כ 2.3% מידי שנה, בגבעתיים תוכלו ליהנות מ 2.4% בשנה וברמת גן מ 2.5% בשנה. אחוזי תשואה נמוכים אלה הופכים את השקעה להרבה פחות אטרקטיבית מהשקעה בדירות זולות בעשרות אחוזים שמניבות כ 6% עד 9% תשואה מידי שנה. נשמע לכם מעניין? בחרנו עבורכם את אחד היעדים הגדולים, הבטוחים והיציבים ביותר בעולם, השקעות נדל"ן בארה"ב. ארצות הברית מאפשרת למשקיעים זרים רבים ליהנות מיעדים אטרקטיביים להשקעה בתנאים נוחים כך שגם אתם תוכלו ליהנות מנכסים זולים המניבים תשואה חלומית. כיום יש חברת השקעות נדל"ן בארה"ב המלווה משקיעים לאורך כך שלבי התהליך, החל מאיתור הנכס המתאים ביותר לפרופיל המשקיע, המשך ברכישתו ורישומו וכלה בניהול הנכס, מציאת שוכרים וקבלת הכנסה פסיבית מידי חודש.

למה דווקא ארה"ב? כל היתרונות שאתם חייבים להכיר

אז למה דווקא ארה"ב? בשורות הבאות ניגע בכל היתרונות הגדולים ביותר של ארה"ב שמצליחים למשוך לא מעט משקיעי נדל"ן מכל רחבי העולם.

 • רמות ביקוש גבוהות במיוחד – ארה"ב כוללת כ 330 מיליון איש דורשי דיור. חשוב להדגיש שלא סתם בחרנו את עולם השקעות הנדל"ן כחלופה לתוכניות החיסכון נטולות הריבית של הבנקים. מסלול השקעות נדל"ן נחשב לאחד ממסלולי ההשקעה הבטוחים ביותר בשל העובדה הפשוטה שהביקוש לנדל"ן הוא ביקוש קשיח. כמות האנשים שחיים בארה"ב מחיית כמות אדירה של דירות מגורים כי כולם צריכים קורת גג לישון בה. בשונה ממוצרים רבים שניתן לוותר עליהם, דירת מגורים היא מוצר בסיסי שכולם צורכים ללא אפשרות ויתור, מה שהופך את הביקוש לקשיח ויציב במיוחד. הגידול בכמות האנשים המתגוררים בארה"ב מגדילה את רמות הביקושים, מה שמשפיע באופן ישיר על עליית מחירי הדיור באזור.
 • כלכלה חזקה ויציבה – אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בגינו משקיעי נדל"ן רבים בוחרים דווקא בארה"ב הוא כלכלת ארה"ב. כלכלת ארה"ב נחשבת לכלכלה הגדולה והיציבה ביותר בעולם מה שמקטין מאוד את הסיכון להשקעה בנכסים שברשותה. ארה"ב יודעת להתמודד עם משברים שונים וכלכלתה היציבה מסייעת לשמור על מצב תקין ללא בהלה שיכולה לגרור תנודתיות רבה בשוק הדיור. מעבר לכך, היציבות הכלכלית בארה"ב מאפשרת לממשל לפתח אזורים רבים, לחדש אזורים נחלשים, לחדש בניינים ישנים, להקים אזורי מסחר, פנאי ובידור חדשים ועוד. כלל השינויים הללו תורמים אף הם לעליית מחירי הנכסים באזור.
 • משטר דמוקרטי – יתרון נוסף של ארה"ב התורם לבטיחות ההשקעה הוא המשטר הדמוקרטי שלה. מדינות רבות בעולם עם משטרמה היתרונות והחסרונות של רכישת נדל"ן מניב בארה"ב שאינו דמוקרטי נחשבות בעיני משקיעי נדל"ן רבים כסכנה של ממש. משטרים שאינם דמוקרטיים לא צפויים ויכולים לחולל שינויים מרחיקי לכת שישפיעו באופן ישיר על מחירי הנכסים. לעומת זאת, משטר דמוקרטי כמו זה הקיים בארה"ב מבטיח למשקיע ליהנות מפעולות מתונות המקובלות על כל נבחרי הציבור.
 • שפת המקומיים – משקיעי נדל"ן זרים נדרשים להתמודד עם לא מעט הליכים המחייבים אותם לתקשר עם המקומיים. האפשרות לדבר עם המקומיים באנגלית מהווה יתרון משמעותי הן בשלבי הקנייה, הן בשלבי הרישום והן בשלבי השכרת הנכסים. אך חשוב להדגיש ולומר כי גם אם האנגלית שלכם לא משהו, כיום יש חברת השקעות נדל"ן בארה"ב המרכזת מספר גדול של משקיעים ומסייעת להם בכל שלבי התהליך. החברה העוסקת במלאכה מכירה היטב את כל תנאי המיסוי המקומיים, את אפשרויות המימון השונות, את כל ההוצאות הנלוות הנדרשות לשם רכישת נכס וכמובן גם את כל הנדרש בשביל לאתר את השוכרים הטובים ביותר.
 • שקיפות מלאה בכל שלבי העסקה – בארה"ב יש שקיפות חוקית המאפשרת למשקיעים לדעת כל פרט חוקי אודות השקעותיהם. שקיפות זו מאפשרת למשקיעים רבים להימנע מהשקעות מסוכנות של נכסים שונים שאינם באמת אטרקטיביים כמו שהם נראים. נתון זה הופך את ההשקעה הבטוחה בארה"ב לבטוחה אף יותר כך שכל שנותר לכם לעשות זה למשוך את כל כספי החיסכון שלכם מהבנק ולהתחיל להשקיע. חברת השקעות נדל"ן בארה"ב תשמח להעמיד לרשותכם את כל ניסיונה בתחום ולאתר עבורכם את הנכס הטוב ביותר לפרופיל המשקיע שלכם.

חשוב להדגיש ולומר כי ארה"ב כוללת כ 330,000,000 בני אדם המפוזרים במחוזות רבים ושונים. נתון זה מאפשר למשקיעים הזרים ליהנות מאפשרויות השקעה רבות באזורים השונים של ארה"ב. ישנם אזורים מתויירים במיוחד בהם ניתן להתחדש עם דירות נופש המיועדות להשכרה לטווחי זמן קצרים, ישנם אזורים יוקרתיים בהם ניתן להתחדש עם דירות פאר גדולות במיוחד, ישנם אזורים הממוקמים בפריים לוקיישן ובסמיכות לאזורי בילוי, פנאי, בידור ומסחר המתאימים יותר להשכרה למשפחות ולצעירים לטווחי זמן ארוכים וישנם כמובן אזורים רבים הסמוכים למוסדות לימוד אקדמיים המאפשרים למשקיע הזר לשווק את דירתו בתור דירת שותפים. דירת שותפים מניבה למשקיע תשואה גבוה יותר בהשוואה להשכרת אותה דירה בדיור למשפחה ויכולה להגיע ל 10% תשואה מידי שנה. אז רגע לפני שנגע בכל המאפיינים של שוק הדיור בארה"ב, תרבות מיסוי, אפשרויות מימון ומסלולי השקעה מובילים, חשוב שתכירו את הדרך הטובה ביותר לאתר אזור מנצח להשקעה.

השיטה הטובה ביותר לזיהוי אזורים בהם מחירי הדיור צפויים לעלות במשך שנים ארוכות – הביקוש מול ההיצע

תחילה חשוב להכיר את הכוחות המשפיעים על תנועות מחירי הדיור בארה"ב ובעולם כולו. הכוחות המשפיעים על מחירי הדיור הם כמובן הביקוש וההיצע. ככל שהביקוש לדירות מגורים גדול יותר מההיצע, מחירי הדיור יעלו וכן להיפך, ככל שההיצע הקיים גדול יותר מהביקוש, מחירי הדירות ירדו. דוגמה לכך ניתן לראות בשוק הדיור הישראלי. רמות הביקוש בשוק הדיור הישראלי גבוהות משמעותית מההיצע הקיים, מה שגורר עליות מחירים רצופות של למעלה משני עשורים. על אף כל ניסיונות הממשלה למתן את מחירי הדיור בישראל, ניכר כי הצלחתם מוגבלת וזמנית בלבד. מחירי הדיור ממשיכים לעלות ללא מפרע בגין רמות הביקוש הגבוהות לעומת ההיצע הקיים. אז כלל ראשון שאתם חייבים לבחון באזור בו אתם עתידים להשקיע הוא רמות הביקוש באזור לעומת ההיצע הקיים. במידה ותאתרו אזור בו רמות הביקוש גבוהות יותר מההיצע הקיים, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהשקעה בנכס באזור תאפשר לכם ליהנות מעליית ערך משמעותית במרוצת השנים.

 

קצב גידול הביקוש לעומת קצב גידול התחלות הבנייה יאפשר לכם לנבא את עתיד מחירי הדיור בכל אזור

איך לבחור את השכונה להשקעת נדל"ן בארה"בחידוד נוסף על נקודה זו הוא השינוי בקצב רמות הביקוש ורמות ההיצע הקיים. ככל שקצב גידול רמות הביקוש מהיר יותר מקצב גידול ההיצע הקיים, מחירי הדיור יעלו בקצב מהיר יותר מידי שנה וכן להיפך, ככל שקצב גידול ההיצע מהיר יותר מקצב גידול הביקוש, מחירי הדיור יתחילו להתמתן בשנים הקרובות ואף להיבלם לחלוטין. בארה"ב ישנם אזורים רבים בהם הביקוש גבוה משמעותית מההיצע הקיים וכן קצב גידול הביקוש מהיר יותר מקצב התחלות הבנייה המשליכות על קצב הגדלת ההיצע. במילים אחרות, בחירה נכונה של אזורי ביקוש תבטיח לכם עליית ערך של עשרות אחוזים במרוצת שנות ההשקעה.

הכירו את האינפלציה – תוכניות החיסכון של הבנק הן הדרך הבטוחה ביותר להפסיד לא מעט כסף בכל שנה!

זכרו, האינפלציה התמידית שוחק. את ערך הכסף שלכם כל שאם אתם לא משקיעים אותו בנכסים שעולים עם השנים, הוא פשוט מאבד אחוזים רבים מערכו. אנשים רבים בוחרים בתוכניות החיסכון של הבנק על אף שהן לא כוללות ריבית חיובית במטרה לשמור על כספם. מה שהם לא מבינים זה שזוהי הדרך הבטוחה ביותר להפסיד לא מעט כסף מידי שנה. אינפלציה תמידית וממוצעת ל כ 2% מידי שנה שוחקת את ערך הכסף שיושב ללא תנועה בבנק. אמנם מספרית ישאר לכם סכום זהה, אך ירכו יהיה נמוך יותר. אם לפני מספר שנים לא רבות יכלתם לקנות סל קניות למשפחה ממוצעת ב 200 שקלים, כיום 200 שקלים ימלאו חצי מסל הקניות המלא שרכשתם בעבר. במילים אחרות, כל עוד אתם לא משקיעים בנכסים עולים והמניבים אחוזי תשואה מידי שנה, ערך הכסף שלכם נשחק ואתם מפסידים לא מעט מערכו מידי שנה.

המדינות האטרקטיביות ביותר להשקעה בארה"ב

השקעות נדל"ן בארה"ב נשמעות לכם בטוחות ורווחיות? משקיעי נדל"ן רבים המגיעים להשקיע באזור מכל רחבי העולם בחרו את המדינות המעניינות ביותר להשקעה. כמובן שתידרשו לבחון את האזורים הטובים והאטרקטיביים ביותר בכל מדינה, אך חשוב שתכירו את המדינות המרכזיות שכדאי לכם להתמקד בהן. המדינות שמושכות הכי הרבה תשומת לב מצד המשקיעים הן:

 1. ניו יורק
 2. וושינגטון
 3. אוהיו
 4. פלורידה
 5. קנטקי
 6. נבאדה
 7. קליפורניה
 8. אטלנטה
 9. אינדיאנה
 10. טקסס

כלל המדינות הללו מאפשרות למשקיעים ליהנות ממסלולי השקעה שונים שיתאימו לכל פרופיל משקיע. במדינות הללו תמצאו אזורים הסמוכים למוסדות לימוד אקדמיים, אזורים מתויירים המתאימים להשכרה לטווחי זמן קצרים, אזורי נופש שיאפשרו למשקיעים להפוך את דירתם לדירת נופש, אזורי מסחר שיתאימו לעובדים ועוד.

כך תאתרו את השכונות המנצחות של ארה"ב

אך רגע לפני שאתם מתחילים לחרוש את האזורים הללו מבלי באמת לדעת מה אתם מחפשים, בחרנו עבורכם מספר פרמטרים חשובים המסייעים למשקיעי נדל"ן רבים מכל רחבי העולם לאתר את האזורים האטרקטיביים ביותר להשקעה בכל מדינה בעולם. הפרמטרים לבחינת אזור מנצח הם:

 • קרבה לצירי תחבורה ציבורית – נכסים הממוקמים בקרבה לצירים מרכזיים של תחבורה ציבורית נחשבים לנכסים אטרקטיביים במיוחד. אנשים רבים רוצים לגור בסמוך לצירים מרכזיים של תחבורה ציבורית שיאפשרו להם להגיע לכל פינה במדינה בקלות, בנוחות ובמהירות. מנתונים שנאספו מכל רחבי העולם נראה שמחירי הנכסים הקרובים לנתיבי תחבורה ציבורית חדשים זינקו בכ 10% באופן מיידי. אפשרות התניידות קלה ומהירה בעזרת התחבורה הציבורית מאפשרת למתגוררים באזור להגיע למקום עבודתם במהירות, לבקר בני משפחה וחברים ולהתנייד בחופשיות לכל מקום שיבחרו. נקודה זו תקפה גם לגבי נתיבי תנועה ראשיים אך נתיבי תחבורה ציבורית ראשיים משפיעים יותר על מחירי הנכסים.
 • קרבה לאזורי פנאי, בילוי ובידור – אזורים הממוקמים בסמיכות לאזורי פנאי, בילוי ובידור נחשבים למבוקשים יותר בשל העובדה הפשוטה שרבים רוצים להתגורר קרוב למקומות שיאפשרו להם להתאוורר לאחר יום עבודה ארוך. אזורי פנאי ובילוי מושכים לא מעט זוגות צעירים המחשבים לשוכרים טובים שמשלמים בזמן ויודעים לשמור על פנים הדירה. לעומת זאת, אזורים המרוחקים מכל מקומות הפנאי והבילוי השונים נחשבים להרבה פחות אטרקטיביים עד רמה של חוסר ביקוש כלל. ישנן מדינות בהן רמות הביקוש לאזורים הסמוכים לאזורי פנאי כל כך גבוהות שיבטילו לכם שדירתכם לא תעמוד ריקה אף לא יום אחד ולעומתם, אזורים מעט מרוחקים ממקומות הבילוי ללא ביקוש כלל כך שסביר להניח שדירתכם תעמוד ריקה ימים ארוכים עד שתמצאו שוכרים המעוניינים בה.
 • קרבה למוסדות לימוד אקדמיים – משקיעי נדל"ן רבים בכל רחבי העולם בוחרים את הנכסים שלהם בסמוך למוסדות לימודמהם הצעדים הראשונים בהשקעה בנדל"ן בארה"ב להשכלה גבוהה. הסיבה לכך פשוטה, סטודנטים רבים המגיעים ממקומות רבים מתרכזים לשכונות הסמוכות ביותר למקום לימודיהם. רבים מהם רוצים להתגורר בקרבה לאוניברסיטה, מה שמעלה משמעותית את רמות הביקוש לדיור באזורים אלה. עליית רמות הביקוש מביאה כמובן לעלייה במחירי הדיור כך שהמשקיעים באזור נהנים מעליית ערך של נכסיהם. יתרון נוסף לשכונות בקרבת מוסדות לימוד להשכלה גבוהה הוא השכרת הנכס לסטודנטים. סטודנטים נחשבים לשוכרים טובים שיודעים לשמור על פנים הדירה ומקפידים לשלם בזמן. מעבר לכך, משקיעי נדל"ן הרוצים למקסם את הרווחים יכולים לשווק את הדירה שלהם כדירת שותפים. דירות רגילות המושכרות למשפחות מניבות כ 7% תשואה בממוצע בעוד דירות שותפים יכולות להניב למשקיע המאושר 10% תשואה מידי שנה ואף למעלה מכך.
 • קרבה לאזורי קניות ומסחר – בדומה ליתרון הקרבה לאזורי פנאי ובילוי, הקרבה לאזורי קניות ומסחר חשובה לא פחות. אנשים רבים ישמחו להתגורר בסמוך למקומות בהם הם יוכלו לרכוש את כל הצרכים שלהם, לרבות מזון, ביגוד, הנעלה ועוד. שכונות הממוקמות לצידי מרכזי קניות גדולים נחשבות למבוקשות במיוחד כך שגם תצליחו להשכיר את הדירות שם במהירות רבה וגם ערכן יעלה בקצב מהיר יותר בהשוואה לשכונות המרוחקות.
 • קרבה לאזורים מתויירים – מיליוני תיירים פוקדים את ארצות הברית מידי שנה. למרות שהתיירים לא מתכוונים להשתקע באזורי הטיול שלהם, הם עדיין צריכים קורת גג לישון בה ולכן עצם הגעתם מעלה את רמות הביקוש באזור. מעבר לכך, משקיעי נדל"ן רבים בוחרים להשקיע באזורים מתויירים במטרה ליהנות מהשכרת דירתם לטווחי זמן קצרים. השכרה לטווחי זמן קצרים נחשבת לרווחית הרבה יותר ויכולה להניב למשקיע בין 10% ועד 15% תשואה מידי שנה.

כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל לאתר את האזור האטרקטיבי ביותר להשקעה בארה"ב זה לבחור את אחת המדינות האטרקטיביות ביותר להשקעה שצויינו מעלה ולהתחיל לחפש את השכונות הטובות ביותר בהתאם לפרמטרים השונים שצגנו. חברת השקעות נדל"ן בארה"ב עושה זאת עבור משקיעים רבים ומצליחה לאתר את הנכסים האטרקטיביים ביותר להשקעה. רגע לפני שאתם יוצאים לדרך ישנן עוד כמה נקודות חשובות שאתם חייבים להכיר.

כל ההוצאות הנלוות שחשוב להביא בחשבון

מה ההוצאות הנלוות שיש לקחת בחשבון בעת השקעה בנדל"ן בארה"בתחילה, חשוב לקחת בחשבון את כל המיסים וההוצאות הנלוות שתידרשו לשלם עבור השקעתכם. משקיעי נדל"ן רבים לא מביאים בחשבון את ההוצאות הנלוות, מה שגורם להם לא אחת לבצע עסקאות מפסידות. מבחינת המיסוי, ישנן מדינות רבות בארה"ב והמיסים על משקיעי נדל"ן זרים משתנים ממדינה למדינה. לאחר שתבחרו אץ היעד האטרקטיבי ביותר עבורכם, חשוב שתבדקו כמה מיסים תידרשו לשלם בעת רכישת הנכס. מעבר לכך, ישנן הוצאות עורך דין, הוצאות שיפוץ במידת הצורך, הוצאות רישום הנכס ועוד. במידה ותדעו להתכונן לכך נכון, תוכלו לבצע עסקאות מרוויחות ללא הפתעות לא נעימות של הוצאות שלא התכוננתם אליהן. שנית, לשוב שתכירו את האזורים בהם נרשמו עליות מחירים גבוהות ביותר בארה"ב. חשוב להדגיש משקיעי נדל"ן רבים בוחנים את התמונה המלאה והגדולה הכוללת את רמת הבטיחות בהשקעה, גובה ההוצאות הנלוות בכל מדינה, אחוזי התשואה השנתיים שיתקבלו מהשכרת הנכסים ועוד לא מעט פרמטרים מעבר לאחוזי העלייה של הנכסים מידי שנה. בכל זאת נביא את היעדים שהציגו את העליות המרשימות ביותר והם:

 1. פיניקס
 2. סיאטל
 3. טמפה
 4. שרלוט
 5. קליבלנד
 6. מיניאפוליס
 7. סן דייגו
עיר אחוזי עלייה במחצית השניה של 2020
פיניקס 8.9% עלייה
סיאטל 6.5% עלייה
טמפה 5.8% עלייה
שרלוט 5.7% עלייה
קליבלנד 5.4% עלייה
מיניאפוליס 5.3% עלייה
סן דייגו 4.9% עלייה

 

כלל הערים הללו מצליחות למשוך לא מעט תשומת לב מצד משקיעי נדל"ן רבים מכל רחבי העולם. חברת השקעות נדל"ן מסייעת ללקוחותיה לאתר את הנכסים הטובים ביותר במדינות הבטוחות ביותר ובערים המתפתחות ביותר במטרה להבטיח השקעה בטוחה ורווחית ככל הניתן. כעת נעבור לאפשרויות המימון המסייעות למשקיעים רבים לממן חלקים משמעותיים מכל השקעותיהם.

אפשרויות מימון שיעזרו לכם למנף את החיסכון הקטן לכדי נכס להשקעה

הלוואת משכנתא

אז אפשרות המימון הראשונה והמבוקשת ביותר היא הלוואת המשכנתא. הלוואת המשכנתא מאפשרת למשקיעים קבים ליהנות מהלוואות גדולות לטווחי זמן ארוכים ובריביות אטרקטיביות במיוחד. בשונה מהלוואות רבות אחרות, הלוואת המשכנתא ניתנת בריביות נמוכות משמעותית מהריביות של הלוואה ממוצעת. הסיבה לכך נעוצה ברמת הבטיחות שיש לבנק בעת העברת ההלוואה. במסגרת הלוואת המשכנתא הבנק משעבד לרשותו את הנכס שנרכש בעזרת כספי ההלוואה. נתון זה מאפשר לבנק למשכן את הנכס במקרה בו הלווה לא מצליח לעמוד בכל שנות ההחזרים. במילים אחרות, גם אם הלווה נקלע לקשיים כלכליים שונים במהלך שנות החזרי ההלוואה, תמיד הבנק יוכל למכור את הדירה ולהחזיר לרשותו את כל כספי ההלוואה. רמת בטיחות הלוואה זו מאפשרת לבנקים להעמיד לטובת כלל הציבור הלוואות גדולות לש מיליוני שקלים בריביות אפסיות.

הלוואה לטווח זמן קצר

כיצד לממן השקעה בנדל"ן בארה"באפשרות נוספת היא הלוואה לטווח זמן קצר. הלוואה זו שונה בתכלית מהלוואת המשכנתא – הלוואה זו ניתנת לתקופות זמן קצרות עד בינוניות בלבד, הלוואה זו כוללת ריביות גבוהות יותר מהריביות של הלוואת המשכנתא וכמובן סכומי ההלוואה שניתנים במסגרתה נמוכים יותר. אז למה לקחת הלוואה לטווח זמן קצר? הסיבה המרכזית בגינה אנשים רבים בוחרים לקחת הלוואה לטווח זמן קצר היא במטרה להשלים את ההון העצמי שנדרש בשביל לקבל את הלוואת המשכנתא. הלוואת המשכנתא מאפשרת למשקיעים ליהנות מאחוזי מימון משתנים ונעים בין 50% ל 90% לכל היותר. את שאר הסכום המשקיע ידרש להביא מהבית או מהלוואה לטווח זמן קצר. אפשרויות המימון השונות מאפשרות לאנשים רבים להתחיל להשקיע בנכסים רבים בישראל או בארה"ב גם ללא הון עצמי של מאות אלפי שקלים. בטוחים שאתם נדרשים לכיסים עמוקים בשביל להתחיל להשקיע בעולם הנדל"ן? בעזרת מינוף נכון וניצול מרבי של אפשרויות המימון תוכלו להתחיל להשקיע גם ללא הון עצמי כלל.

הכירו את עיקרי מסלול ההשקעה הגדול, המבוקש והבטוח ביותר בעולם השקעות הנדל"ן

לפני שנסיים, נציג בפניכם את מסלול ההשקעות האטרקטיבי והגדול ביותר בארה"ב – מסלול השקעות נדל"ן מניב. מסלול השקעות נדל"ן מניב לא סתם נחשב למסלול ההשקעה הגדול ביותר. משקיעים רבים בוחרים במסלול זה בגין לא מעט יתרונות משמעותיים על פני כל מסלולי ההשקעה האחרים. מסלול זה נחשב למסלול ההשקעה הבטוח ביותר, הפשוט ביותר והפסיבי ביותר. כל שאתם נדרשים לעשות זה לאתר את האזור המנצח על פי כל הפרמטרים שהוצגו מעלה ולבחור את הנכס האטרקטיבי ביותר עבורכם. לאחר רכישת הנכס מה שנשאר לכם זה לבחור נכון את השוכרים הטובים ביותר ולתת להשקעה להתחיל לרוץ כמעט ללא התעסקות כלל. יתרון נוסף ומשמעותי במיוחד הוא אפיקי הרווח השונים. בשונה מלא מעט מסלולי השקעה אחרים, במסלול השקעות נדל"ן מניב המשקיעים נהנים מרווח כפול המגיע משני אפיקים שונים. הראשון הוא מהשכרת הנכס והשני הוא מעליית ערכו במרוצת השנים. כלל היתרונות הללו הפכו את מסלול השקעות נדל"ן מניב למסלול הגדול ביותר בעולם הנדל"ן. לסיכום כלל יתרונותיו, חסרונותיו והסיכונים שהוא כולל:

יתרונות חסרונות/סיכונים
מסלול בטוח אחוזי תשואה יחסית נמוכים הנעים בין 5% ל 8% מידי שנה
הכנסה פסיבית מעוגנת בחוזה התעסקות עם שוכרים
שני אפיקי רווח שונים – השכרת הנכס ועליית ערכו סכנה בבחירת שוכרים שלא עומדים בתשלום החודשי או שלא מוכנים לפנות את הדירה בתאריך הנקוב בחוזה

 

לסיכום, חברת השקעות מקצועית תשמח להעמיד לרשותכם את כל ניסיונה במטרה לאתר את הנכסים הטובים ביותר

לסיכום, השקעות נדל"ן בארה"ב בסיוע חברה מקצועית להשקעות המכירה היטב את כל האזורים האטרקטיביים ביותר יבטיחו לכם הכנסה חודשית קבועה, עליית ערך הנכסים בעשרות אחוזים במרוצת השנים וחלופה מיטבית לכל תוכניות החיסכון שהבנקים מציעים.

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

מידע מקצועי למשקיעים

משכנתא הפוכה לגיל הזהב

הלוואת משכנתא הפוכה, בדיוק כמו משכנתא רגילה, מאפשרת לבעלי בתים ללוות סכום של כסף באמצעות הבית שבבעלותם בתור ביטחון להלוואה. בנוסף לכך, כמו במקרים של

קרא עוד »