השקעות נדל"ן מנהטן – כל מה שאתם חייבים להכיר על אחד מיעדי ההשקעה האטרקטיביים בעולם

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

משקיעים רבים בענף הנדל"ן בוחרים לנדוד אל מעבר לגבולות המדינה. מחירי הדיור בישראל זינקו בעשרות אחוזים בשנים האחרונות, מה שהופך את השוק המקומי להרבה פחות אטרקטיבי משווקי דיור רבים בכל

השקעות נדל"ן מנהטן מפני שמנהטן מהווה מרכז כלכלי גדול ומשמעותי בארה"ב. נתון זה מבטיח אזורי מסחר רבים, צורך רב בתעסוקה, ביקוש תמידי ועוד.

רחבי העולם. אם גם אתם חושבים להצטרף לענף הנדל"ן, הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נכיר בחסרונות הגדולים של שוק הדיור המקומי, נכיר את אחד מיעדי ההשקעה האטרקטיביים ביותר בעולם, נכיר את מסלולי ההשקעה הגדולים ביותר ועוד. אז רגע לפני שמתחילים, חשוב שתכירו את החסרונות הגדולים של השקעה בשוק הדיור המקומי, והם:

מחירים גבוהים מחירי הדיור בישראל זינקו בעשור האחרון לשיא כל הזמנים. המחירים הגבוהים מקשים על משקיעים קטנים עם הון עצמי מוגבל ליהנות מנכסים אטרקטיביים להשקעה בפריים לוקיישן.

 

●        המחיר הממוצע לדירה באזור מרכז – בין 1,600,000 ל 2,200,000.

●        המחיר הממוצע לדירה באזורי פריפריה – בין 960,000 ל 1,450,000.

 

מחירים אלה מחייבים את המשקיעים להביא מהבית הון עצמי על סך מאות אלפי שקלים.

פוטנציאל השבחה מוגבל מחירי הדיור בישראל נמצאים בשיאה של מגמת עלייה לאחר עשרות אחוזים. בשנים האחרונות הנכסים הכפילו ואף שילשו את ערכם, מה שגורם לרבים לחשוב שמחירי הדיור בשוק המקומי בועתיים. אך גם אם הם אינם בועתיים, סביר להניח שהמשך הצמיחה שלהם תהיה איטית יותר בהשוואה לשוק שרק התחיל את מסע העליות בשנים האחרונות.
אחוזי תשורה נמוכים אחד מכללי האצבע שאתם חייבים להכיר הוא – ככל שמחיר הנכס נמוך יותר, כך אחוזי התשואה שיתקבלו מהשכרתו יהיו גבוהים יותר. במילים אחרות, לא רק שהמחירים הגבוהים מקשים על משקיעים קטנים ומגלמים פוטנציאל השבחה נמוך, הם גם מניבים אחוזי תשואה נמוכים.

 

●        אחוזי תשואה ממוצעים מהשכרת נכסים במרכז הארץ – בין 2.2% ל 3.4% בכל שנה.

●        אחוזי תשואה ממוצעים מהשכרת נכסים באזורי פריפריה – בין 3.5% ל 5.5% בכל שנה.

מנהטן מגלמת הזדמנות של ממש – הכירו את כל היתרונות הגדולים

מעבר לכך ישנן מדינות רבות בהן מחירי הדיור נעו לאיטם בשנים האחרונות כמעט ללא עלייה. במדינות אלה ניתן לאתר אזורים בהם הצמיחה החלה רק בשנים האחרונות, כך שיש עוד שנים ארוכות להתייקרותהשקעות נדל"ן מנהטן מפני שהתושבים המקומיים במנהטן מבוססים מבחינה כלכלית, מה שמאפשר למשקיעים ליהנות מהשקעה יציבה ובטוחה. מחירים. מעבר לכך, מחירי הנכסים במדינות רבות נמוך בעשרות אחוזים בהשוואה למחירי הדיור בישראל, מה שמאפשר למשקיעים ליהנות מנכסים אטרקטיביים ללא צורך בהון עצמי גבוה וכן מאחוזי תשואה גבוהים. אחד היעדים האטרקטיביים ביותר להשקעה בעולם הוא מנהטן. משקיעי נדל"ן רבים נוהרים לאזור ונהנים מכמות גדולה של יתרונות.

כל היתרונות גדולים ביותר של אחד ממרכזי הכלכלה הגדולים בארה"ב – מנהטן:

  • מרכז כלכלי גדול ומשמעותי

מנהטן מהווה מרכז כלכלי גדול ומשמעותי בארה"ב. נתון זה מבטיח אזורי מסחר רבים, צורך רב בתעסוקה, ביקוש תמידי ועוד. כלל היתרונות הללו מבטיחים למשקיעים במנהטן ליהנות מעליית ערך מהירה (שהרי כל עוד הביקוש גדול מההיצע, המחירים עולים) והשכרת הנכס תוך זמן קצר.

  • השקעות יציבות ובטוחות

רוצים השקעה בטוחה? מנהטן היא התשובה עבורכם. בשנת 2008 עם פרוץ המשבר הכלכלי העולמי מחירי הדיור במנהטן נפגעו מעט, בעוד מדינות רבות בארצות הברית חוו ירידות של עשרות אחוזים בשווקי הדיור. התושבים המקומיים במנהטן מבוססים מבחינה כלכלית, מה שמאפשר למשקיעים ליהנות מהשקעה יציבה ובטוחה.

  • מרכז הכולל עסקים, תרבות ובידור

מנהטן כוללת מרכז עסקים, תרבות ובידור המושך רבים מכל רחבי העולם. כיכר טיימס, תיאטרון ברודווי, מוזיאון מטרופולין לאומנות ומוזיאון אמריקאי לתולדות הטבע הם רק חלק ממרכזי התרבות הפרוסים ברחביהשקעות נדל"ן מנהטן כי מנהטן מלאה בלא מעט יעדים תיירותיים המושכים מיליוני תיירים מידי שנה. התיירים הרבים מהווים יתרונות גדולים למשקיעים בשטחה. מנהטן.

  • מקומיים עשירים ומשכילים

האוכלוסייה המקומית מלומדת ומשכילה. נתון זה מבטיח למשקיעים שוכרים טובים שיודעים לשמור על פנים הנכס ולעמוד בכל התשלומים החודשיים. נתונים אלה אף הם תורמים רבות לבטיחות ההשקעה במנהטן.

  • מרכז תיירותי המושך מיליוני תיירים בכל שנה

מנהטן מלאה בלא מעט יעדים תיירותיים המושכים מיליוני תיירים מידי שנה. התיירים הרבים מהווים יתרונות גדולים למשקיעים בשטחה. היתרונות הגדולים ביותר הם:

  • גידול ביקושים – גם תיירים שמגיעים לתקופות זמן קצרות צריכים קורת גג לישון בה, מה שמעלה את הביקוש לדיור באזור.
  • אפשרות להשכיר לטווחי זמן קצרים – משקיעים רבים בוחרים לרכוש נכסים באזורים תיירותיים במטרה להשכיר את הנכס לתיירים לתקופות זמן קצרות. השכרות קצרות טווח מאפשרות למשקיעים ליהנות מאחוזי תשואה גבוהים במיוחד.
  • אחוזי תשואה גבוהים מהשכרת הנכסים –כפי שציינו לעיל, אחוזי התשורה המתקבלים מהשכרת נכסים במדינת ישראל נעים בין 2.2% ל 5.5% לכל היותר. במנהטן המשקיעים נהנים מאחוזי תשואה גבוהים הרבה יותר. אחוזי התשואה באזורי הביקוש יכולים להגיע ל 10% בכל שנה ואף למעלה מכך. השכרת נכסים לטווחי זמן קצרים יכולים להסב למשקיעים 20% תשואה ויותר.

ענף השקעות הנדל"ן כולל מגוון מסלולים אפשריים – הכירו את הבולטים שבהםנדל"ן במנהטן מאפשר להשכיר לטווחי זמן קצרים - משקיעים רבים בוחרים לרכוש נכסים באזורים תיירותיים במטרה להשכיר את הנכס לתיירים לתקופות זמן קצרות.

כלל היתרונות הללו גורמים למשקיעים רבים לנהור למנהטן. רוצים גם? חשוב שתכירו את כל מסלולי ההשקעה הגדולים ביותר בעיר. בניגוד למקובל לחשוב, ענף הנדל"ן מציע לכל משקיעיו מבחר עשיר של אפשרויות השקעה שונות. בחרנו עבורכם את מסלולי ההשקעה הגדולים והרווחיים ביותר במנהטן.

מסלולי ההשקעה הבולטים במנהטן:

נדל"ן מניב

מסלול הדגל בענף השקעות הנדל"ן הוא נדל"ן מניב. במסגרת מסלול זה המשקיע רוכש דירה ומשכיר אותה לטווחי זמן ארוכים. מסלול ה נחשב למסלול הגדול, הבטוח והפשוט ביותר בענף, כך שגם משקיעים בתחילת דרכם יכולים לבחור במסלול ללא כל בעיה. אחד היתרונות הגדולים ביותר למסלול זה הוא העובדה שכל משקיעיו נהנים משני אפיקי רווח שונים – מהשכרת הנכס ומעליית ערכו. סיכום היתרונות, החסורנות והסיכונים:

 

יתרונות חסרונות וסיכונים
מסלול השקעה בטוח גדול ופשוט מסלול השקעה המחייב תשלום לחברת אחזקה מקומית
מסלול השקעה עם הכנסה פסיבית מידי חודש סיכון בבחירת שוכרים שלא עומדים בכל התשלומים החודשיים
מסלול השקעה הכולל שני אפיקי רווח שונים – מהשכרת הנכס ומעליית ערכו אחוזי תשואה יחסית נמוכים בהשוואה למסלולי השקעה אחרים

נדל"ן על הנייר כלל היתרונות של העיר גורמים למשקיעים רבים לנהור למנהטן. רוצים גם? חשוב שתכירו את כל מסלולי ההשקעה הגדולים ביותר בעיר.

מסלול השקעה זה כולל רכישת דירה על הנייר במחירי פריסייל. רכישת דירה על הנייר כוללת לא מעט חסרונות בהשוואה לרכישת דירה קיימת, ולכן קבלנים המוציאים למכירה מוקדמת, חייבים לגלם זאת במחיר. ההנחה הממוצעת נעה בין 10% ל 30% מתחת מחירי השוק. לאחר תום כל שלבי הבנייה, המשקיע יוכל למכור את הנכס במחירי שוק וליהנות מהדלתא שבין מחיר הרכישה למחיר המכירה. יתרונות, חסרונות וסיכונים שאתם חייבים להכיר במסלול זה:

יתרונות חסרונות וסיכונים
רכישת נכסים במחירי הנחה של בין 10% ל 30% ממחירי השוק סיכון בבחירת קבלן שלא עומד בכל התחייבויותיו
ללא התעסקות עם שוכרים כלל מסלול השקעה ללא הכנסה פסיבית מידי חודש
רווח נזיל לאחר מספר שנים בודדות – עד 4 שנים לכל היותר שארית התשלום צמודה למדד לאורך כל שנות הבנייה

לסיכום, השקעות נדל"ן במנהטן כוללות לא מעט יתרונות משמעותיים המזכים את המשקיעים במחוזותיה באחוזי תשואה גבוהים לצד השקעות בטוחות ויציבות במיוחד.

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

פרויקטים חמים נוספים

מידע שימושי למשקיעים

פרויקטים חמים

השאירו פרטים ומומחה נדלן יחזור אליכם עם הצעות משתלמות!