השקעות נדל"ן בניו יורק – הכירו את כל הסיבות בגינן משקיעים ישראלים רבים כל כך בוחרים להתחיל להשקיע מעבר לים!

משקיעי נדל"ן רבים מישראל בוחרים להתחיל להשקיע את מיטב כספם מעבר לים. מחירי הדיור בישראל זינקו בעשורים האחרונים במאות אחוזים כך שהמחירים כיום גבוהים במיוחד. מעבר לעובדה שהמחירים הגבוהים מקשים על המשקיעים הקטנים להצליח לרכוש נכסים אטרקטיביים, אחוזי התשואה המתקבלים על דירות מגורים יקרות כל כך נעים בין 2.2% באזורי המרכז ל 5% באזורי פריפרייה. לכן, משקיעים רבים מישראל בוחרים להשקיע במדינות רבות בכל רחבי העולם.

בעידן המודרני בו העולם כולו הופך לכפר גלובלי קטן, השקעות מעבר לים הופכות פשוטות, מהירות וזולות במיוחד. אז אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות של שווקי הנדל"ן בעולם, הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נגע בכל היתרונות הגדולים ביותר של השקעות נדל"ן בניו יורק, בדגשים החשובים שיש להביא בחשבון בהשקעות נדל"ן מעבר לים, הסיבה המרכזית בגינה גם אתם חייבים למשוך את חסכונותיכם מהבנק ולהתחיל להשקיע וכמובן בשיטה הפשוטה שתעזור לכם להעריך נכון את שווי הנכסים בכל רחבי העולם.

סולדים מהשקיות ופוחדים מהפסדים? כנראה שאתם בוחרים בדרך שמבטיחה לכם הפסדים גדולים מידי שנה!

אז רגע לפני שניגע בכל היתרונות הגדולים של השקעות נדל"ן בניו יורק, חשוב לגעת בזיבה המרכזית בגינה גם אתם חייבים למשוך את כל החסכונות מהבנק. כסף שיושב בבנק ללא כל תנועה או עם תנועה אפסית מהריביות הנמוכות המוצעות בתוכניות החיסכון הבנקאיותריכזנו עבורכם כמה מהיתרונות הגדולים ביותר של השקעות נדל"ן בניו יורק. כפי שציינו לעיל כיום, מפסיד מערכו לא מעט מידי שנה. עליות המחירים הכלליות שוחקות את כוח המטבע, מה שגורם לאנשים רבים לאבד כ 2% מערך כל החסכונות שלהם בכל שנה. האינפלציה בישראל עומדת על כ 2% בממוצע בכל שנה ולכן, הדרך היחידה להגן על שחיקת כוח הקנייה של החיסכונות שלכם היא להשקיע באפיק השקעה שיניב יותר מ 2% בשנה. אז גם אם אתם כלל לא מתעניינים בהשקעות נדל"ן או אף סולדים מהמחשבה על הפסד חסכונותיכם בהשקעות לא נכונות, חשוב שתדעו שהדרך הבטוחה ביותר להפסיד לא מעט כסף היא להשאיר את מיטב חסכונותיכם בבנק.

הכירו את כל היתרונות הגדולים של השקעות נדל"ן בניו יורק

חושבים להתחיל להשקיע? ריכזנו עבורכם כמה מהיתרונות הגדולים ביותר של השקעות נדל"ן בניו יורק. כפי שציינו לעיל, מחירי הדיור בישראל הרקיעו שחקים בשנים האחרונות עד כדי מצב של שחיקת אחוזי התשואה המתקבלים מהשכרת הנכסים. אחד מכללי האצבע החשובים ביותר שאתם חייבים להכיר מתוך שינה הוא: ככל שמחיר הנכס גבוה יותר, כך אחוזי התשואה שהוא יניב מהשכרתו יהיו נמוכים יותר. זרת אחת הסיבות בגינן משקיעים רבים מישראל בוחרים להשקיע מעבר לים. אך למה דווקא בניו יורק? הנה לכם כמה מהיתרונות המרכזיים שכדאי שתכירו:

 • אחוזי תשואה גבוהים

מחירי הדיור הגבוהים בישראל מאפשרים למשקיעים ליהנות מאחוזי תשואה נמוכים במיוחד. עליות המחירים במהלך יותר משני עשורים רצופים הפכו את ישראל להרבה פחות אטרקטיבית להשקעה ממדינות רבות בכל רחבי העולם. זינוק המחירים שהחל בישראל לפני כשני עשורים, מתחיל היום באזורים שונים ולכן המשקיעים בוחרים להשקיע בהן את מיטב כספם. אחוזי התשואה שהמשקיע בניו יורק יכול לקבל מהשכרת הנכס שלו נעין בין 5.5% ללא פחות מ 12% באזורים מסויימים. אחוזי תשואה אלה גבוהים משמעותית מהתשואה הממוצעת בישראל.

 • עליות ערך יציבות שצפויות להמשיך

מעבר לאחוזי התשואה המתקבלים מהשכרת הנכסים, המשקיעים רוצים שערך הנכס עצמו יעלה. השקעות נדל"ן בניו יורק מניבות בשניםהשקעות נדל"ן בניו יורק מניבות בשנים האחרונות עלייה ממוצעת של כ 4% מידי שנה באופן יציב כך שגם אתם תוכלו ליהנות מעליית ערך הנכסים בניו יורק האחרונות עלייה ממוצעת של כ 4% מידי שנה באופן יציב כך שגם אתם תוכלו ליהנות מעליית ערך הנכסים בניו יורק. עלייה יציבה זו אינה צפויה לעצור בשנים הקרובות, כך שגם רמות הבטיחות בהשקעה זו נחשבות לגבוהות. השקעות נדל"ן בניו יורק יבטיחו לכלל המשקיעים גם אחוזי תשואה גבוהים מהשכרת הנכס וגם עליות ערך גבוהות מידי שנה!

 • יעד תיירותי בינלאומי

אחד היתרונות הגדולים ביותר של השקעות נדל"ן בניו יורק הוא התיירים הרבים שמגיעים לבקר בכל שטחה של ניו יורק. מדוע התיירים מהווים יתרון גדול כל כך? משתי סיבות מרכזיות, האחת היא מעליית הביקושים והשניה היא מהאפשרות של המשקיעים להציע את הנכסים להשכרה לטווחי זמן קצרים. נתחיל מיתרון העלאת הביקושים. בשביל להבין לעומק את תנועות מחירי הדיור אתם חייבים להכיר את הגורמים המשפיעים על המחירים. הגורמים הגדולים ביותר המשפיעים על מחירי הדיור הם: הביקוש וההיצע. מאזן הכוחות בין הביקוש להיצע הוא זה שקובע האם מחירי הדיור ימשיכו לטפס או שמא יתחילו להיבלם או אף לרדת.

כלל אצבע שאתם חייבים לזכור מתוך שינה – כך מאזן הכוחות בין הביקוש להיצע משפיע על תנועות מחירי הדיור בכל רחבי העולם

כלל אצבע נוסף שאתם חייבים לזכור מתוך שינה הוא: כשהביקוש גבוה מההיצע הקיים בשוק, מחירי הדיור עולים וכך גם להיפך, כשההיצע בשוק גדול מהביקוש הקיים, מחירי הדיור יורדים. התייריים הרבים שמגיעים לבקר בכל שטחה של ניו יורק צריכים קורת גג לישון בה, גם אם מדובר בביקור קצר של מספר ימים בודדים. הצורך בדיור מעלה את הביקושים באזור ומטה את מאזן הכוחות לטובת הביקושים. כזכור, כשרמות הביקוש גבוהות מההיצע הקיים, מחירי הדיור עולים ולכן כלל התיירים מהווים יתרון השקעה משמעותי שגורם למחירי הדיור באזור לעלות. מעבר לכך, הדיירים הרבים נדרשים לקורת גג לישון סה למספר ימים בודדים, מה שמאפשר למשקיעים באזורים תיירותיים להציע את הדירה שלהם להשכרות קצרות טווח לתיירים. השכרת נכס לתקופות קצרות יניב אחוזי תשואה גבוהים משמעותית מהשכרת אותו נכס למשפחה לתקופות ארוכות. השכרת נכסים לתקופות זמן קצרות בניו יורק יכולים להניב למשקיע בין 10% ל 25% תשואה מידי שנה (בחישוב העובדה שלא בכל יום יהיה דייר בנכס).

חושבים להתחיל להשקיע בניו יורק? חשוב שתדעו להעריך שווי נכסים בצורה מדוייקת בכל רחבי העולם!

אז אם כלל היתרונות הללו נשמעים לכם מעניינים ואתם מתכננים להשקיע את מיטב חסכונותיכם בעולם הנדל"ן מעבר לים, חשוב שתכירוהשכרת נכסים לתקופות זמן קצרות בניו יורק יכולים להניב למשקיע בין 10% ל 25% תשואה מידי שנה עוד מספר נקודות חשובות שיבטיחו שתעשו זאת נכון. הנקודה הראשונה היא הערכת שווי הנכסים. היכולת להעריך שווי נכסים בצורה מדוייקת היא יכולת חיונית וחשובה לכל משקיע. לא מעט משקיעים לא יודעים להעריך נכסים וסומכים על מתווכים, תחושות בטן או בעלי נכסים בעת הרכישה. לא אחת בחירות מעין אלה מובילות משקיעים לעסקאות מפסידות ולכן חשוב שתכירו את השיטה הפשוטה שתעזור לכם להעריך בצורה מדוייקת את מחירי הנכסים. השיטה הפשוטה והמדוייקת ביותר היא שיטת ההשוואה במסגרתה המשקיע נדרש להשוות את הנכס הרלוונטי לנכסים דומים שנמכרו לא מזמן.

הדגשים החשובים שיעזרו לכם להעריך במדוייק שווי של כל נכס

שיטת ההשוואה חושפת בפני המשקיע את המחיר הראלי שהשוק היה מוכן לשלם עבור נכס דומה מאוד באותו אזור ובאותו תקופת זמן, מה שמהווה את ההערכה המדוייקת ביותר. על מנת להעריך נכון בשיטת ההשוואה, ישנם לא מעט פרמטרים חשובים שצריך להביא בחשבון והם:

 1. גודל השטח הבנוי בדירה
 2. גודל שטח המרפסת, הגג או החצר
 3. חניה בטאבו
 4. ממ"ד
 5. מעלית
 6. גיל הבניין
 7. מצב פנים הדירה
 8. שיפוץ תשתיות חשמל ואינסטלציה
 9. מיקום הנכס
 10. מועד המכירה

התייחסות לכלל הנקודות הללו ולעוד רבות נוספות במטרה לערוך השוואה מיטבית בין הנכס שאתם רוצים להעריך לבין נכסים דומים שנמכרו בעבר תבטיח לכם דיוק רב. חשוב להדגיש כי שיטה זו משמשת לא מעט אנשי מקצוע בתחום המצליחים להעריך מחירי נכסים בצורה מדוייקת בעזרת שיטת ההשוואה. איפה תוכלו למצוא את כל המידע אודות נכסים שנמכרו בעבר? כיום יש לא מעט אתרים איכותיים ואמינים ברשת המספקים את כל המידע הנדרש אודות נכסים שנמכרו. בישראל ישנם אתרים ממשלתיים המעלים את כל העסקאות שבוצעו כך שתוכלו לערוך מיקוד למיקום המדוייק של הנכס אותו אתם רוצים להעריך. אז רגע לפני שאתם יוצאים לדרך ומתחילים לחפש את הנכס הבא להשקעה בניו יורק, חשוב שתכירו כמה ממסלולי ההשקעה האטרקטיביים ביותר כיום.

מסלולי ההשקעה הגדולים והאטרקטיביים ביותר בעולם:

 • נדל"ן מניב למגורים

מסלול ההשקעה הראשון והגדול מכולם הוא כמובן מסלול השקעות נדל"ן מניב. מסלול השקעות נדל"ן מניב למגורים כולל רכישת דירה והשכרתה לתקופות זמן ארוכות. מסלול זה נחשב למסלול פשוט ובטוח במיוחד כך שהוא מתאים למשקיעים בתחילת דרכם. מעבר לכך, הוא כולל עוד לא מעט יתרונות משמעותיים כאשר המרכזי שבהם הוא רווח משני אפיקים שונים, האחד הוא מהשכרת הנכס (מה שמניב למשקיע בניו יורק בין 5.5% ל 12% מידי שנה), והשני הוא מעליי. ערך הנכס (בכ 4% בכל שנה בניו יורק). ריכזנו עבורכם את כל היתרונות, החיסרונות והסיכונים של המסלול:

יתרונות חסרונות וסיכונים
מסלול בטוח ופשוט מילוי כל צורכי השוכרים
מסלול הכולל הכנסה פסיבית מעוגנת בחוזה סיכון בבחירת שוכרים מפוקפקים שלא עומדים בתשלום החודשי
מסלול הכולל שני אפיקי רווח שונים – מהשכרת הנכס ומעליית ערכו סיכון בבחירת שוכרים מפוקפקים שלא מוכנים לפנות את הדירה בתום התאריך הנקוב בחוזה
 • דירות על הנייר במחירי "פריסייל"

מסלול השקעה נוסף ושכיח במיוחד הן בישראל והן בניו יורק הוא מסלול רכישת דירות על הנייר במחירי פריסייל. קבלנים ויזמים מכל רחביהשקעות נדל"ן בכלל והשקעות נדל"ן בניו יורק בפרט מספרים עבור המשקיעים מגוון רחב של אפשרויות השקעה הכוללות לא מעט יתרונות על פני כל אפיק השקעה אחר העולם בוחרים להציע מספר דירות למכירה על הנייר מכל פרוייקט. דירה על הנייר כוללת לא מעט חיסרונות בהשוואה לרכישת דירה קיימת ולכן הקבלנים מבינים שהם צריכים להציע את הדירה למכירה במחירי פריסייל. מחירי פריסייל מגלמים הנחה של בין 10% ל 30% ממחירי השוק, מה שמאפשר למשקיע לרכוש בזול ולמכור ביוקר. המשקיע במסלול זה רוכש דירה במחירי הנחה משמעותיים, ממתין את כל שלבי הבנייה ובעת קבלת המפתח מוכר את הנכס במחירי שוק. ריכזנו עבורכם את כל היתרונות, החיסרונות והסיכונים במסלול השקעה זה:

יתרונות חסרונות וסיכונים
רכישת נכסים בהנחה של בין 10% ל 30% ממחירי השוק סיכון בבחירת קבלן מפוקפק שלא עומד בכל התחייבויותיו
ללא התעסקות עם שוכרים כלל אין אפשרות להשכיר את הנכס – אין הכנסה פסיבית
רווח נזיל בתום תקופת הבנייה רוב הקבלנים מצמידים למדד את שארית התשלום

לסיכום, השקעות נדל"ן בכלל והשקעות נדל"ן בניו יורק בפרט מספרים עבור המשקיעים מגוון רחב של אפשרויות השקעה הכוללות לא מעט יתרונות על פני כל אפיק השקעה אחר. אם גם אתם רוצים להצליח לשמור על ערך הכסף שלכם מפני שחיקת האינפלציה ואף ליהנות מרווחים נאים וכמעט בטוחים בכל שנה, השקעות נדל"ן בניו יורק הם התשובה הטובה ביותר עבורכם.

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

ליצירת קשר עם מרכז המכירות
השאירו פרטים

פרויקטים חמים נוספים

גינה בכפר
גינה בכפר
גבעת עדה – בנימינה
מתחם 4TECH
מתחם 4TECH החדש למרגלות הטכניון
העיר נשר
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
סטטוס- מועדון סירות יוקרתי בחוף הכנרת
המושבה מגדל
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
וילה מפנקת עם בריכה פרטית
יוון- מיקונוס
CAESAR BLUE
CAESAR BLUE
קפריסין – איסקלה
וילה 3 חדרים בסריטאנו
וילה 3 חדרים בסריטאנו
תאילנד – קופנגן
EMERALD VILLAS
EMERALD VILLAS
קפריסין- פמגוסטה
COVE GARDEN VILLAGE
COVE GARDEN VILLAGE
קפריסין – קירניה
East גליל ים
East גליל ים
גליל ים – הרצליה
THALASSA BEACH RESORT
THALASSA BEACH RESORT
קפריסין – באפרה
קרקע חקלאית
קרקע חקלאית
באר יעקב
המשולש החקלאי
המשולש החקלאי
אשדוד
OLIVE HILL
OLIVE HILL
קפריסין – קירניה
WEST PARK
WEST PARK
קפריסין – קירניה
GREEN PARK
GREEN PARK
קפריסין – קירניה
DELUXIA
DELUXIA
קפריסין – קירניה
POINT
POINT
קפריסין – קירניה
AURELIA RESORT
AURELIA RESORT
קפריסין – לרנקה
QCC2
QCC2
קפריסין – לרנקה
קרקע חקלאית להשקעה
קרקע חקלאית להשקעה
פרדס חנה
קרקע חקלאית למכירה
קרקע חקלאית למכירה
בנימינה
פנטהאוז מפואר בלב רמת-גן
פנטהאוז מפואר בלב רמת-גן
בן אליעזר 20
RIVER SIDE LIFE
RIVER SIDE LIFE
צפון קפריסין – איסקלה
4TECH – המרכז של הצפון
4TECH – המרכז של הצפון
מחצבת נשר, חיפה
4TECH- ההשקעה הכדאית בישראל!
4TECH- ההשקעה הכדאית בישראל!
לב חיפה, מרכז הצפון
ההרחבה החדשה
ההרחבה החדשה
אליכין
שביל התפוזים
שביל התפוזים
הוד השרון
בבלי הירוקה
בבלי הירוקה
תל אביב
וילה ליד חוף מדהים
וילה ליד חוף מדהים
יוון- אטיקה (Attica)
משרד להשכרה ב- GLOBAL TOWERS
משרד להשכרה ב- GLOBAL TOWERS
יצחק רבין 1, פתח תקווה

מידע שימושי למשקיעים

מידע מקצועי למשקיעים

השאירו פרטים ומומחה נדלן יחזור אליכם עם הצעות משתלמות!