INVEST - מדריך השקעות

חמשת הפרויקטים החמים ביותר של נדל"ן היוקרה בישראל

רבקה פרידמן בגנו

בשנים האחרונות זינקו מחיריהן של דירות היוקרה בארץ ביותר מעשרה אחוזים וזה לא מפתיע שישראל הפכה לאחד המקומות הפופולריים לרכישת דירת יוקרה, כשתל אביב נמצאת בראש רשימת דירוג שוק דירות היוקרה בעולם ודובאי נמצאת במקום השני, אחרי תל אביב.

הנה חמישה מהפרויקטים החמים בתחום נדל"ן היוקרה בארץ:

מגדל W תל אביב

בניין שממוקם בין רחוב ההלכה ודרך נמיר. במגדל 47 קומות, 168 יחידות דיור יוקרתיות וחניה תת קרקעית רחבת ידיים. מתחם מגורים זה שנבנה על ידי קבוצת קנדה ישראל מביא סטנדרטים חדשים בתחום הדיור היוקרתי ובמיקום הנחשק ביותר בתל אביב, "פארק צמרת".

המבנה מותאם לסגנון חיים בלתי מתפשר לאנשים שרגילים לחיי יוקרה. מחלונות הזכוכית של המבנה אפשר מצד אחד להשקיף על הנוף המשגע שמאופיין בשטחים ירוקים שמשתרעים עד אין סוף ומצד שני לגעת בקצב החיים הדינמי שמאפיין את העיר תל אביב, עיר ללא הפסקה.

המבנה בנוי כאי של רוגע בליבה של האורבניות הרועשת ומלאת החיים ומעוצב בקפידה רבה כך שכול דירה תוכל להוות מקום מפלט, גן עדן של רוגע ושלווה. מגדל W מאובזר בכל הפינוקים והמותרות האפשריים ומצליח לשמור גם על צביון אישי ואינטימי.

ריץ-קרלטון, הרצליה פיתוח

דירת מגורים בבעלות פרטית בריץ-קרלטון הרצליה מייצגת את החיים היקרים והיוקרתיים ביותר בישראל. הבניין ממוקם מצפון לתל אביב על חופו של הים התיכון. המגורים מיועדים לאנשי החברה הבינלאומית המתוחכמת, שמחפשים בית שני שמציע את כל השירותים דלוקס שתואמים את אורח החיים היוקרתי שלהם.

בבניין מבחר של יחידות דיור, מסטודיו מצויד היטב ועד לחדרים מעוצבים בפאר רב. הבניין מציע יחידות של שני חדרים, דופלקסים ופנטהאוזים מסוגננים. מגורי נופש אלה עוצבו בהשראה של אורח החיים שמאפיין את המרינה היוקרתית, עם מרפסות שמציעות נופים מרהיבים של הים התיכון.

גל ים, הרצליה פיתוח

האזור של הרצליה פיתוח מוגדר כשכונה האלגנטית ביותר באזור המרכז. בנין גל ים ממוקם על הים, בכתובת שהיא כשלעצמה מסמלת שפע ויוקרה. גל ים נטלה את שמה משמו ומצורתו של הים התיכון הסמוך ומאווירת חוף הים, ויצרה מבנה ייחודי ומעורר השראה. 35 הדירות המרווחות בגל ים נועדו להציע תחושה של מגורים פרטיים מתוכננים להפליא יחד עם פאר, שירות ויופי, במתחם שממוקם באופן שיצור אינטימיות אמתית ליד הים.

35 הדירות בגל ים הן דירות בוטיק שבנויות ב-25 פריסות שונות לבחירת הדיירים. המבחר הרחב תורם לכך שכול דירה תהיה כמעט ייחודית. כל יחידות הדיור על הקרקע נהנות מגן לבילוי ולרגיעה. כל הדירות האחרות מציעות מרפסת גדולה, שמשקיפה על הים עם נוף מעולה לצפון מערב ולדרום מזרח לאורך החוף, או לכיוון הגנים השופעים המקיפים את המבנה. הדירות מאוד פרופורציוניות ונדיבות ומעניקות מספיק שטח כדי ליצור חיי יומיום לפי בחירתם של הדיירים.

מגדל OAK ברמת השרון

מגדל המגורים OAK הוא בנין יוקרתי בן 17 קומות שממוקם בשכונת אלון ברמת השרון. הבניין נבנה בסטנדרטים גבוהים, בעיצוב עכשווי ובתכנון מוקפד. האכלוס מתוכנן לשנת 2016 ובינתיים נותרו בו דירות ספורות בלבד למכירה.

במגדל OAK יחידות דיור עם מרפסת, דירות גן ודופלקסים. הפרויקט מציע לדיירים מבואה גדולה וייחודית הממוקמת ביציאה מהמעלית שמובילה היישר לדירה, סוויטת הורים מפוארת, חללים רחבים ומוארים ומפרט טכני עשיר. מהחלונות ומהמרפסות נשקף נוף פתוח וירוק.

בנין הסנטוריון, חולון

מגדל סנטוריון בחולון אמור להתנשא לגובה של 25 קומות וכולל 80 דירות. המבנה ישכון בשדרת המגדלים החדשה בחולון, כשהסנטוריון ממוקם בנקודה הטובה ביותר. הבניין מתוכנן להיות אחד המבנים המפוארים והיפים בחולון. כרגע, הפרויקט עדיין בשלבי קבלת היתר ותחילת עבודה.

יחידות הדיור המוצעות בבניין הן דירות בנות חמישה חדרים, דירות גן, פנטהאוזים, מיני פנטהאוזים ולופטים. רוב הדירות הן מרווחות וכוללות גם מרפסת שמש גדולה.

המבנה יהיה בנוי אבן, מתכת אלומיניום וזכוכית ובדירות מתוכננות מערכות של "בית חכם" שמאפשרות לשלוט בתאורה, בתריסים, במזגן ועוד – באמצעות שלט וטלפון חכם.

  • השקעה סולידית

    • תיק השקעות סולידי , כלומר ללא סיכון גבוה , מתיק השקעות זה הרוחים או הפסדים הם מינימאלים - מתאים במיוחד למשפחות ואנשים מבוגרים שרוצים הכנסה צדדית . ניתן לבחור גם תיק השקעות ללא מניות .
  • השקעה במניות

    • תיק השקעות ממניות בלבד מהארץ ומחו"ל בפיזור גלובלי לפי רמות סיכון שיגדיר הלקוח. מתאים לכל האנשים שמעוניינים לגעת בתחום ההשקעות.
  • תיק השקעות שותף

    • תיק השקעות עם הכנסה שוטפת המותאם לצרכי הלקוח , גילו מטרותיו ומצבו הכלכלי. התיק מורכב ממוצרים פיננסים מהארץ ומחו"ל בפיזור מתאים ולפי רמת הכנסה ורמת סיכון שהלקוח יגדיר. תיק השקעות זה מאפשר ללקוח לקבל הכנסה שותפת מידי חודש , אולם הסיכון בתיק השקעות מסוג זה הוא גבוה יחסית ומתאים לצעירים .